Autor Wątek: Zdjęcia użytkowników  (Przeczytany 275785 razy)

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Zdjęcia użytkowników
« Odpowiedź #260 dnia: Września 02, 2005, 02:32:01 pm »
Cytuj
Cytuj
a i piesiu też;P
pies? ke?  a myślałem że to ona przed nałożeniem makijażu :F
no to chyba cię zawiodę,bo maluje się bardzo rzadko [uprzdzam pytanie-nie malowałam się na tych fotach :P ]

Cytuj
His...ty chyba naprawdę jesteś fotogeniczna^^jak zawsze ładnie wyszłaś na zdjęciach...a i piesiu też

Srednio fotogeniczna...mam też straszne zdjęcia...tant wie...a to nie piesiu tylko mój mroczny pusiasty kochanek :devil:  

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Zdjęcia użytkowników
« Odpowiedź #261 dnia: Września 02, 2005, 03:14:49 pm »
Cytuj
mam też straszne zdjęcia...tant wie...

Bullshit.... tant nie wie...

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Zdjęcia użytkowników
« Odpowiedź #262 dnia: Września 02, 2005, 05:52:27 pm »
a to ze studniówi,które ty też masz?!....na nim wyglądam jak nieźle zrobiona czterdziestka :P

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Zdjęcia użytkowników
« Odpowiedź #263 dnia: Września 02, 2005, 06:03:12 pm »
<Tant sięga do swojej szuflady i wyjmuje czarną skrzynkę, zamkniętą na trzy zamki i czujnik linii papilarnych. Następnie odbezpiecza dwie pułapki i otwiera skrzynkę, z której wyjmuje zafoliowane zdjęcie, z enigmatycznym numerem "10">

Hmm..... czy wygladasz na czterdziestkę? Nieeee... powiedzmy 35 i to dobrze zakonserwowane khihihihihihi.... ale na serio, nie wyszłaś na tym zdjęciu aż tak tragicznie. Widziałem oczywiście lepsze zdjęcia, ale to nie jest złe.... no ale możesz się mnie nie słuichać, bo już ci mówiłem, że pomimo starań na obiektywną ocenę się zdobyć nie mogę...

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Zdjęcia użytkowników
« Odpowiedź #264 dnia: Września 09, 2005, 01:07:47 am »
dzisiaj byly urodziny mojego starego, a jednym z prezentow byla kamera internetowa... efekty macie ponizej (strasznie kiepawa jakosc, no ale to moze lepiej bo nie widac pryszczy khihihihi).... bawcie sie dobrze

Zellinek
& his precioussssss

ps. nie, to nie fotomontaz!!! ja naprawde mam rece... naprawde... a nogi? nogi...hehe... wlasnie dlatego zdjecie jest tylko od pasa w gore
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

MarvelliX

  • Gość
Zdjęcia użytkowników
« Odpowiedź #265 dnia: Września 09, 2005, 01:51:59 am »
łahhh.... zelinek wygłąda jak... zelinek XD XD podobny do avatara jestes :F

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Zdjęcia użytkowników
« Odpowiedź #266 dnia: Września 09, 2005, 08:02:09 am »
Cytuj
dzisiaj byly urodziny mojego starego, a jednym z prezentow byla kamera internetowa... efekty macie ponizej (strasznie kiepawa jakosc, no ale to moze lepiej bo nie widac pryszczy khihihihi).... bawcie sie dobrze

Zellinek
& his precioussssss

ps. nie, to nie fotomontaz!!! ja naprawde mam rece... naprawde... a nogi? nogi...hehe... wlasnie dlatego zdjecie jest tylko od pasa w gore
Ej to naprawde ty? Czy ściemniasz? Przeca ty wyglądasz dokładnie tak jak mietek z SOADu ;D Daron dałniak śpiewający Theeeey taaake meeee awayy frooom hooomeeee ;]
« Ostatnia zmiana: Września 09, 2005, 08:02:25 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Zdjęcia użytkowników
« Odpowiedź #267 dnia: Września 09, 2005, 10:51:30 am »
Łah! Gispsi zgodzię się z tobą..naprawdę wyglądasz Zell jak ten gościu z SOAD!!!

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Zdjęcia użytkowników
« Odpowiedź #268 dnia: Września 09, 2005, 11:36:30 am »
mi troche przypomina meksykańskiego emigranta XD Ale ogólnie jest miiiły ^^

A o do rączek to pewnie zwrot "his preciousss" odnosi się do nowych, ślicznych protez :F

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Zdjęcia użytkowników
« Odpowiedź #269 dnia: Września 09, 2005, 02:44:12 pm »
Cytuj
rzeca ty wyglądasz dokładnie tak jak mietek z SOADu ;D Daron dałniak śpiewający
Cytuj
Łah! Gispsi zgodzię się z tobą..naprawdę wyglądasz Zell jak ten gościu z SOAD!!!
eee... ke? wy chyba sie zbytnio temu dalniakowi daronowi nie przygladaliscie...

Cytuj
A o do rączek to pewnie zwrot "his preciousss" odnosi się do nowych, ślicznych protez
no jasne... chyba nikt nie myslal inaczej no nie?

a tak btw to rozne juz mialem porownania, ale meksykanskim emigrantem to jestem chyba po raz pierwszy :P nastepne zdjecie bedzie specjalnie dla his w sombrero i z banjem khihi
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Zdjęcia użytkowników
« Odpowiedź #270 dnia: Września 09, 2005, 02:48:28 pm »
mam nadzieje, że tylko w sombrero XD

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Zdjęcia użytkowników
« Odpowiedź #271 dnia: Września 09, 2005, 03:32:45 pm »
Cytuj
eee...  wy chyba sie zbytnio temu dalniakowi daronowi nie przygladaliscie...

Jak Daron to ich główny wokalista, to oni chyba o nim nie mówili... oni mówili chyba o tym, który nie ma brody i wygląda, jakby go trzymali w klatce w piwnicy... jeżeli tak, to faktycznie widzę pewne podobieństwo...

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Zdjęcia użytkowników
« Odpowiedź #272 dnia: Września 09, 2005, 04:51:32 pm »
to i to i to jest daron... jesli ktos widzi jakiekolwiek podobienstwo - gratuluje wyobrazni :P

Cytuj
mam nadzieje, że tylko w sombrero
eee...yyy... whatever
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

MarvelliX

  • Gość
Zdjęcia użytkowników
« Odpowiedź #273 dnia: Września 09, 2005, 05:19:09 pm »
lol rzeczywiscie jestes podobny dając to 1 zdjęcie darona dałes temu dowód :F troche makijażu na oczy, bródka, gitara w łape i identyko XD


Cytuj
mi troche przypomina meksykańskiego emigranta
w sumie jest w tym troche prawdy prawda Zell :> khihihihi
« Ostatnia zmiana: Września 09, 2005, 05:24:31 pm wysłana przez Morchol »

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Zdjęcia użytkowników
« Odpowiedź #274 dnia: Września 10, 2005, 10:03:05 am »
No nieźle Zell wygladasz. Tylko trochę zamazane te zdjęcia.  

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Zdjęcia użytkowników
« Odpowiedź #275 dnia: Września 10, 2005, 03:55:43 pm »
Zell przy drugim, to te kable z tych słuchawek, to jakby coś sie podcieło. Hardcore.
« Ostatnia zmiana: Września 10, 2005, 03:57:41 pm wysłana przez The_Reaver »
I'm in Space!

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Zdjęcia użytkowników
« Odpowiedź #276 dnia: Września 10, 2005, 05:43:28 pm »
Cytuj
Zell przy drugim, to te kable z tych słuchawek, to jakby coś sie podcieło. Hardcore.
e.... czy tylko ja nie czaje o co chodzi w tym poscie?
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Zdjęcia użytkowników
« Odpowiedź #277 dnia: Września 10, 2005, 06:40:51 pm »
Chodzi mi o to, że te kable na szyji wyglądają jak coś czarnego spływa po szyi.
I'm in Space!

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Zdjęcia użytkowników
« Odpowiedź #278 dnia: Września 10, 2005, 06:50:52 pm »
:lol: roootfl ;] z tego co zrozumialem to Reaver komentuje to zdjecie - http://www.r3vo.blogger.com.br/ibanez_Daron20Malakian205.gif ;] :lol: ;]

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Zdjęcia użytkowników
« Odpowiedź #279 dnia: Września 10, 2005, 07:37:21 pm »
dzizaz :D:D:D:D dzieki za poprawienie humoru riwer :P to nie kable tylko taka broda :P zobacz sobie na 3 zdjeciu skad te "kable" wychodza :P
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"