Autor Wątek: Fan Art  (Przeczytany 309438 razy)

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Fan Art
« Odpowiedź #800 dnia: Lipca 30, 2006, 09:07:19 pm »
a propo tego Linka co go Yuz narusowała kiedys jak go na stronce zobaczyłęm to odrazu go na kompa i se druknołem ;] tylko ze mi sie zagubił ;(

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Fan Art
« Odpowiedź #801 dnia: Sierpnia 01, 2006, 12:34:34 pm »
A może ja raczej powinnam zapytać dlaczego rysujesz Goha?
Dlatego by coś komuś udowodnić?A może dla siebie?
Ja tak kiedyś myślałam,no i jakoś nie wyszło mi to na dobre.Też rysuję od kilku lat i z tego co widzę moja kreska,że tak to nazwę zmieniła się od tamtego czasu bardzo.Właściwie sugerowałam się stylem Clampa i widać to jeszcze po oczach np.,ale póżniej zaczełam go zmieniać na swoje potrzeby i wyszło mi to tylko na dobre moim zadniem.
Ja rysuję poto by pokazać na obrazkach swoje uczucia,by wyrazić emocje,a czasami rysuję te same postacie dlatego,że czuję do nich jakąś sympatię...i jeśli ktoś to zauważł to jest naprawdę spostrzegawczy.Rysuję również dlatego by dać komuś nathnienie...by być dla kogoś inspiracją.I może dlatego gdy zmieniłam swoje podejście...może dlatego tak świetnie rysuje...miałam też tak jak ty takie dni,że myślałam sobie "już lepiej nie będzie",ale zawziełam się i w końcu zrozumiałam,że kiedy będę tak mówić to naprawde tak się stanie...dlatego powiedziałąm sobie,że mogę dać z siebie więcej,że moge być leprza jeśli tylko zechcę.

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Fan Art
« Odpowiedź #802 dnia: Sierpnia 01, 2006, 03:40:27 pm »
Cytuj
A może ja raczej powinnam zapytać dlaczego rysujesz Goha?
Dla zabicia nudy, choć nawet kiedy mi się nudzi, to mi nie za bardzo wychodzi. Już dawno dałam sobie spokój z udowadnianiem czegokolwiek. Tak, robię to dla siebie, zostawiam tylko małą furtkę na zdanie innych. Reszta mnie nie obchodzi. Większość ląduje w szufladzie i tak mi pasuje.
Cytuj
Ja tak kiedyś myślałam,no i jakoś nie wyszło mi to na dobre.Też rysuję od kilku lat i z tego co widzę moja kreska,że tak to nazwę zmieniła się od tamtego czasu bardzo.
Zmieniła się technika i sposób prowadzenia kreski, poprawły się proporcje, wyrobiłaś kilka sztuczek, które ułatwiają ci rysowanie - czyli to samo co u mnie.
Cytuj
Ja rysuję poto by pokazać na obrazkach swoje uczucia,by wyrazić emocje,a czasami rysuję te same postacie dlatego,że czuję do nich jakąś sympatię...i jeśli ktoś to zauważł to jest naprawdę spostrzegawczy.
Nikt poza tobą raczej nie próbuje wgłębiać się w sens obrazka. Wszyscy podziwiają "ładność". A mówię to na podstawie tego, jak dziś więkzość ludzi w internecie ocenia prace takie jak nasze.
Ja ci nie mówię "dla kogo i dla czego". Ja nie mówię co się komu będzie podobało czy nie. Nie powiedziałam też nic na temat samej treści, chociaż to w jakimś sensie leży mi na myśli. Nie powiedziałam też, żebyś sobie dała spokój, tylko dlatego, że ja mam jakieś wąty. Nie rozumiesz, o co mi chodzi.
A skoro twierdzisz, że możesz być lepsza, to bierz się za to już teraz. O ile wiążesz z tym jakoś swoją przyszłość. Jeśli tak, to teraz jesteś jeszcze w takim wieku, że ludzie mogą mieć na temat twoich prac zdystansowane zdanie i nie chcą cię żle krytykować, żeby cię nie zniechęcać. Ja, gdybym miała coś pokazać, zostałabym wyśmiania tak jak wtedy w Radomiu. Panowie popatrzyli na mój szkic modelki, na moją martwą naturę z egazminu, spytali o kilka rzeczy z historii, a moja praca własna nie interesowala ich wcale. Tak dziś wygląda egzamin na jakąkolwiek uczelnię powiązaną ze sztukami pięknymi. Do tego zmierzam.
Jeśli nie masz takowego zamiaru - to zacznij uzormaicać ten styl. Zabieraj się za piórko albo za kolorowanie, albo za tła, za te setki innych rzeczy, o których ty sama przecież najlepiej wiesz i ja nie musze ci wymieniać. Bo to się zrobi monotonne, takie jakie mi pozostalo do teraz. Tyle że wiesz, ja już popełniłam błędy i podjęłam decyzję. A ponieważ podobne widzę u młodszych od siebie i obiecujących autorów, to staram się zwrócić uwagę. Bo jeśli oni to lubią i nie chcą rezygnować tak, jak twierdzisz - to na pewno pójdą do przodu, a nie utkwią w jednym punkcie.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 01, 2006, 03:41:55 pm wysłana przez Goha »

Offline RED XIII

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
    • http://www.redzik.deviantart.com
Fan Art
« Odpowiedź #803 dnia: Sierpnia 01, 2006, 07:37:19 pm »
Ja np rysuje dla siebie - ale moge wiazac swoja pszyshlosc z rysunkiem - niebedac na zadnych ASP itp , mam 20 lat - statystycznie chlopaki rysuja przepiekne rysunki w wieku 22 - 25 lat , trenuje. Robie to dla siebie a jak bede chcial miec z tego korzysci bede korzystal z art - trade  :roll:  za 2 lata moj styl , kolorystyka bedzie porownywalna do HTK czy Maties'a (moze nieliczni ich znaja a moze i liczni )



.... optymista jestem :> ale wszystko idzie w dobrym kierunku i good luck 2 all



http://www.deviantart.com/view/37268918/  jestem w trakcie - niewiem czy dokoncze XD   :shifty:  
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 01, 2006, 08:32:34 pm wysłana przez RED XIII »
Traktuj każdy dzień jak swój ostatni , byś mógł umrzeć wieczorem wolnym od żalu ...

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Fan Art
« Odpowiedź #804 dnia: Sierpnia 01, 2006, 09:53:31 pm »
o kurde.... tu się widze wywiązała głębsza dyskusja pod moją niobecność. Moglibyście ją dalej pociągnąć, tylko żeby nie doszło do ciskania między sobą piorunów kulistych (w metaforycznym tego słowa znaczeniu oczywiście)

A teraz taka w sumie mała dygresja. Yuz, twoja kreska i styl (imo) uległy poprawie  (nieistotne jak znacznej), ale nie zmianie, bo to duża różnica ;]

W sumie to poza tym wielkie wyrazy szacunku dla tych ludzi, którzy z ryswaniem wiążą przyszłość (nie, to nie sarkazm) Naprawdę podziwiam was, bo ja rysowanie traktuję jako hobby i rysuję raczej dla zabicia czasu niż dla jakichś światłych idei. Wyrażanie uczuć przez rysunki? hmm.... To nie przejdzie..... Znaczy się, można wyrażać uczucia przez sztukę, ale w internecie nie ma żadnych specjalnych koneserów, którzy by zachwycali się przekazem uczuć. Ba, żadko kto w ogóle takich uczuć się doszukuje...... Spójrzmy prawdzie w oczy. Rysunki są ładne, alo brzydkie, a nie głębokie lub płytkie......

No to by było na tyle jeśli chodzi o pieprzenie Łajta i wizarda.... Tak więc ćwiczcie dalej, bądźcie najlepsi w tym co robicie a jak już się wdrapiecie na szczyt drabiny sławy to nie zapomnijcie, zeby podesłać nam autograf ;]
 
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Fan Art
« Odpowiedź #805 dnia: Sierpnia 01, 2006, 10:07:04 pm »
troszku gruba w udach ale tak to niezle ( redzik tobie tez sie pojawiło okienko ze ci sie subskrybcja konczy??)

Offline RED XIII

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
    • http://www.redzik.deviantart.com
Fan Art
« Odpowiedź #806 dnia: Sierpnia 01, 2006, 10:44:47 pm »
Glenn dzieki XD , z ta subskrypcja to jest tak ze jak masz urodzinki dostajesz za free ilestam chyba ze wykupisz - sam niewiem ja w tym roku niedostalem ale moj kumpel dostal. Osobiscie ja niemam subskrypcji  :shifty:  
Traktuj każdy dzień jak swój ostatni , byś mógł umrzeć wieczorem wolnym od żalu ...

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Fan Art
« Odpowiedź #807 dnia: Sierpnia 02, 2006, 03:38:21 pm »
Oki ja jednak nazwała bym to zmianą...kiedyś rysowałam zupełnie inaczej,ale musiała bym wam coś zeskanować by to pokazać...
Wiesz jeśli tyczy się wyrażania uczuć przez rysunki...dobra w takim razie jestem jakaś inna,że to dostrzegam...?
No ale każdy widzi to inaczej i może niech tak zostanie,bo nie chce nikogo tu zniechęcać...czy z kimś się kłucić.

Co do obrazka Reda...muszę przyznać,że Glenn ma rację trochę za gruba jest w udach,ale jak dla mnie fajny pomysł,no i fajne rękawiczki ma^^.

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Fan Art
« Odpowiedź #808 dnia: Sierpnia 03, 2006, 02:44:28 pm »
Zamieszczam tu 3 rysunki Anouk, nowej redaktorki SZ (fanarty). Prosiła mnie o to, bo nie ma neta.

Aeris & Cloud

Young Cloud

Aeris, Tifa & Cloud
Mój komentarz:
1. Najlepszy rysunek...cuute *_*
2. ładny, choć podobnych widziałem dużo
3. Też bardzo ładny, ale Tifa ma małe piersi :P

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Fan Art
« Odpowiedź #809 dnia: Sierpnia 03, 2006, 02:57:24 pm »
Kurde.... niezła jest... (Anouk znaczy się)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 03, 2006, 02:57:51 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Fan Art
« Odpowiedź #810 dnia: Sierpnia 03, 2006, 03:18:54 pm »
Heh...konkurencja (joke ;P)nie no pierwszy szczerze to gdzieś już widziałam tylko zamiast Aeris był Sora ;P.Drugi nawet fajny tylko,że też już podobnych widziałam sporo.No a trzeci...heh nawet fajne stroje,ale myślę,że Clo taki styl ubierania się nie bardzo pasuje,za to podoba mi isię bardzo ciuch Tify^^.

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Fan Art
« Odpowiedź #811 dnia: Sierpnia 03, 2006, 04:51:15 pm »
Niezłe szkice, zwłaszcza ten pierwszy, ma dziewczyna talent...
Przydałoby się tylko coś z kolorem...
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 03, 2006, 04:54:40 pm wysłana przez RadicalDreamer »

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Fan Art
« Odpowiedź #812 dnia: Sierpnia 04, 2006, 02:35:04 am »
hmm.... w sumie anwet niezłe rysunki. Pierwszy jest zdecydowanie najlepszy, ale to już wiemy. Fajnie na nim wyszła Aeris, zwłaszcza jej włosy. Jedyne co mi się niepodoba to "Wklęsłe" oczy Clouda (swoją drogą "wklęsłych" żrenic w oczach jeszcze nigdy nie widziałem) Drugi też jest ładny, znaczy się ładnie pocieniowany, bo jak wiadomo poza w której znajdują się Cloud i chocobo jest raczej niebezpiecznie podobna do oficjalnego arta z ffVII ;]. Trzeci rysunek, mimo małych dysproporcji w okolicach talii postaci i troszkę nieudanych nógAeris też jest fajny. Zwłąszcza podobają mi się buty, bo jest to element nad którym męczę się niesamowicie w swoich pracach ;]
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Fan Art
« Odpowiedź #813 dnia: Sierpnia 04, 2006, 04:41:22 am »
Anouk - bardzo ladne rysunki. Goha, znam to o czym opowiadasz z relacji mojej siorki. Elfik jest w plastyku, czeka ja teraz matura i egzaminy. mam taz kumpele w ASP w Toruniu (w ramach UMK) - od groma roboty. rysowanie na ASP to akurat najmniejszy pkus bo malo kogo to obchodzi. bardziej ich obchodzi wiedza na temat Historii sztuki, znajomosc mnogosci technik i takie tam. a to, ze umiesz rysowac - to ich nie obchodzi - nie jest wazny Twoj styl - jak chcesz isc na uczelnie plastyczna musisz umiec malowac, to Twoj zasrany obowiazek. a Twoja technika - wykladowcy maja ja gleboko w d---e. uwazaja sie za bogow a studentow za dno, debili i takie tam - takie sa realia - przynajmniej w Toruniu.  Trzeba pogodzic sie z tym i tyle. a to, ze wkladasz w prace tyle uczucia - malo kogo to obchodzi. a wykladowcow wogole.
Kame Hame Ha

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Fan Art
« Odpowiedź #814 dnia: Sierpnia 04, 2006, 11:45:06 am »
Anouk - Bardzo ładne prace.  

Offline RED XIII

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
    • http://www.redzik.deviantart.com
Fan Art
« Odpowiedź #815 dnia: Sierpnia 04, 2006, 12:59:37 pm »
popieram ladne - lecz wydaja sie znajome , wzorowalas sie na czyms ? przynajmniej w 1 i 2 giej (to juz gdzies widzialem)
Traktuj każdy dzień jak swój ostatni , byś mógł umrzeć wieczorem wolnym od żalu ...

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Fan Art
« Odpowiedź #816 dnia: Sierpnia 04, 2006, 03:25:41 pm »
Anouk dobrze ci szkice wyszły. Mi personalnie podoba się Cloud na Chocobo.
I'm in Space!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Fan Art
« Odpowiedź #817 dnia: Sierpnia 06, 2006, 12:14:06 am »
łał... szczegonie ten na Chocobosie i ten pierwszy mi sie bardzo podobvaja... t5en na Choco jest przeswietny. Trzeci to taka ciekawa wariacja wspolczesna i wporzo pomysl ale jednak troskzu inne twarze jakos mi nie podeszly -tylko Tifa bardzo fajnie wyszla.. a Clo taki troche bzyt prawdziwy ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Fan Art
« Odpowiedź #818 dnia: Sierpnia 06, 2006, 11:41:11 am »
Praca tak sobie narysowana,nieprzedstawiająca konkretnej postaci...
http://img208.imageshack.us/img208/7853/lastscan132oo1.jpg

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Fan Art
« Odpowiedź #819 dnia: Sierpnia 06, 2006, 02:49:46 pm »
hmmmm. Nie specjalnie mi się podoba. Oczywiście jest dobry, ale to czapka wygląda, jakby bardziej uciskała jej na głowę.
I'm in Space!