Autor Wątek: Fan Art  (Przeczytany 309407 razy)

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1200 dnia: Marca 12, 2007, 08:29:14 pm »
Yuz, jasna cholera, przeszłaś samą siebie. To jest zdecydowanie twoja najlpesza praca i podoba mi się raczej zajebiście. Postacie są mi oczywiście dobrze znane, ale pomysł i wykonanie są po prostu przecudne. Anatomia postaci wymiata i widzę że wreszcie zaczęły ci porządnie wychodzić skrzydła. włosy Kain są ładnie zrobione, a pióra w powietrzu to po prostu poezja, nie wspominając o designie kosy. Zdecydowanie przecudowny obrazek

Red, niestety twoje dzieło wychodzi trochę blado przy tym co pokazała Yuz, chociaż mimo wszystko utrzymuje w miarę rozsądny poziom. Faktycznie mógłbyś trochę popracować na twarzą, bo jest za mocno "wysunięta" do przodu
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline RED XIII

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
    • http://www.redzik.deviantart.com
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1201 dnia: Marca 12, 2007, 09:19:59 pm »
30 minut roboty - nie spodziewalem sie niczego lepszego

http://www.deviantart.com/deviation/50714879/  -rekompensata za poprzedni badziew  ::)
Traktuj każdy dzień jak swój ostatni , byś mógł umrzeć wieczorem wolnym od żalu ...

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1202 dnia: Marca 12, 2007, 09:25:03 pm »
hmm... niezłe, chociaż widywałem już zdecydowanie lepsze prace. Twój bohater ma dziwną wadę kręgosłupa na odcinku szyjnym (albo może po prostu źle patrzę) Kolorowanie nie jest najgorsze, ale stać cię na więcej, a poza tym brak mi tu trochę szczegółów, nie wspominając o tym, że postrzępione fragmenty garderoby możnabyłoby wykonać znacznie lepiej
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1203 dnia: Marca 12, 2007, 09:28:18 pm »
Odnośnie poprzedniego rysunku Yuzu, IMO jej piersi (tej na rysunku, nie Yuzu, jej nie widziałem ;)) są ...dziwne, takie za okrągłe, chyba, że to okrągłe silikony.

Offline RED XIII

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
    • http://www.redzik.deviantart.com
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1204 dnia: Marca 12, 2007, 09:42:06 pm »
" albo może po prostu źle patrzę " napewno , robilem to pod okiem 3eh osob .

" hmm... niezłe, chociaż widywałem już zdecydowanie lepsze prace. " ja widzialem ich setki , od Twoich takze widzialem setki ... wiec niewiem do czego tutaj porownanie

" ale stać cię na więcej " wiem

" postrzępione fragmenty garderoby możnabyłoby wykonać znacznie lepiej " moznaby jednak to niebyloby takie latwe bo zwalilem na poczatku pracy warstwowanie
Traktuj każdy dzień jak swój ostatni , byś mógł umrzeć wieczorem wolnym od żalu ...

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1205 dnia: Marca 12, 2007, 11:03:33 pm »
Cytuj
od Twoich takze widzialem setki ... wiec niewiem do czego tutaj porownanie
gdybym kierował się zasadą "nie oceniaj pracy negatywnie dopuki sam nie zrobisz lepszej" to raczej dużo bym się komentarzy nie napisał... nie porównałem twojej pracy do niczego konkretnego, ogólnie stwierdziłem że widziałem masę lepszych. tyle.

http://img380.imageshack.us/img380/297/merchantyz9.jpg

napisałbym "zgadnijcie kto to", ale i tak nie zgadniecie więc nie będę się nawet fatygował. Osobiście uważam prackę za udaną, chociaż żadnym błyskotliwym pomysłem ani wykonaniem nie zaskakuje (no, Red - teraz ty będziesz sobie mógł po mnie dla odmiany pojeździć ;])

You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline RED XIII

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
    • http://www.redzik.deviantart.com
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1206 dnia: Marca 13, 2007, 12:28:03 am »
z przyjemnoscia !  ;D

1sze co jest zupelnie zle - palec u reki masakra - polamales go chlopie ... polamales :D !

2. Szyja - no sam zobacz chyba jest nie zgrana z ramieniem ?

2b. Jest tu ramie wogle ?

3. reka za tym panem tez nie kwitnie poprawnoscia

4. ksztalt twarzy - widziales kiedys takie oddalenie ucha od oczow ? .. ?

5. Nos poprawy - jednak nie wspolgra z ustami

6. Ogolnie anatomia lezy i kwiczy . O cieniowaniu duzo niepowiem bo odwaliles dunno wie co - nie widac skad swiatlo pada , bo jesli pada od mojej prawej na co wskazuje twarz to np rekaw juz jest zle wycieniowny.


ogolnie widzialem miliony lepszych prac , pozdrawiam


" nie oceniaj pracy negatywnie dopuki sam nie zrobisz lepszej " - nie oceniaj moich prac - sam robisz kupe bledow i jeszcze bede lapal od Ciebie te podstawowe ..
« Ostatnia zmiana: Marca 13, 2007, 12:31:56 am wysłana przez RED XIII »
Traktuj każdy dzień jak swój ostatni , byś mógł umrzeć wieczorem wolnym od żalu ...

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1207 dnia: Marca 13, 2007, 12:35:03 am »
Nie mam za wiele kolorowych prac,dlatego narazie nie daję ;P.Za to wrzucę obrazek,który przed chwilą skończyłam^^.
Kain&Leviathan
Znowu kolorowanka, no ale dobra całkiem heh ;]

Heh tak to jest, Yuz nie cieniuje wiele, a W_w cieniuje no ale średnio IMO.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1208 dnia: Marca 13, 2007, 08:54:04 am »
W_w -odoba mi się . Tylko twarz brzydko cieniowana. Zawsze robisz to za mocno i wychodzi murzyn. Ręka bardzo ok. Po prostu estetyczna ;)

Red-następnym razem poświęć więcej czasu na prackę, to może nie będzie tylu miejsc gdzie się przyczepić. Najpierw piszesz,że poświęciłeś 30 min. ,a potem czepiasz się jak ktoś zauważy niedociągięcia. Chcesz zrobić coś genialnego-zarezerwuj sobie na to czas.
A co do pracki, to może być. Jak na 30 min. roboty całkiem fajna. Szyja mi sę rzeczywiście nie podoba [ciekawe pod okiem jakich 3 os. to malowałes] i postrzępienie mało naturalne-take jakby to było tak "produkcyjnie" zrobione razem z płaszczem

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1209 dnia: Marca 13, 2007, 09:04:33 am »
Cytuj
" nie oceniaj pracy negatywnie dopuki sam nie zrobisz lepszej " - nie oceniaj moich prac - sam robisz kupe bledow i jeszcze bede lapal od Ciebie te podstawowe ..
źle mnie zrozumiałeś. nie mówię ze moje prace są lepsze od twoich. zmierzam po prostu do tego że nielzależnie od różnicy poziomów i tego czy jest dwadzieścia milionów ludzi którrzy o wiele bardziej znają się na rzeczy niż ja, i tak będę oceniał pracę twoje i prace innych. Skoro już publikujesz pracę w internecie, musisz liczyć się z tym że możesz zostać potraktowany krytyką. jeśli nie leży ci akceptowanie krytyki to po prostu prac nie publikuj i się problem sam rozwiąże...... dobra, powiedziałem co chciałem, a teraz zakopmy ten głupi topór wojenny i rozejdźmy się w pokoju heh
« Ostatnia zmiana: Marca 13, 2007, 09:30:30 am wysłana przez White_wizard »
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline RED XIII

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
    • http://www.redzik.deviantart.com
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1210 dnia: Marca 13, 2007, 09:25:37 am »
Hisoka - nie sluchasz , prosze czytaj ze zrozumieniem - te 30 minut bylo do poprzedniej , Sina robilem kilka godzin (na biede 5h, jak nie wiecej) .... pozatym nie marudze Efekt zamierzony uzyskalem , mnie sie podoba innym takze - tak mysle ,swiadczy to o tym ze dostalem 7 favkow 1szego dnia :P

W_W - napisalem co mysle o Twoim rysunku , wez staraj sie poprawic te bledy a nie mi tutaj marudzisz i cos mi wmawiasz O_o , a ludzi co lepiej rysuje sa tysiace i od Ciebie i ode mnie , i Ja to wiem i Ty to wiesz . Siedze codziennie na devie 0 przegladam go - Ty myslisz ze mi jakas nowosc powiedziales ? :D Ja sam mam takim kilka idoli ktorych naprawde podziwiam i chce byc tak dobry jak Oni :D , dlatego trenuje . Spoko dosc juz tych przekomarek   :)


http://www.deviantart.com/deviation/50690151/  - zrobilem tutorial do wlosow , moze komus sie przyda. Bawiac sie tym sposobem mozna naprawde uzyskac ciekawy efekt wlosow .
Traktuj każdy dzień jak swój ostatni , byś mógł umrzeć wieczorem wolnym od żalu ...

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1211 dnia: Marca 13, 2007, 06:05:28 pm »
Okie czas dla mnie żebym coś powiedziała.Pierwszy pod ostrze idzie Red ;P.
Pierwsza pracka(ta 30 minutowa).Muszę przyznać,że mi się podoba.Twarz całkiem dobrze ci wyszła,jednak nie podobają mi się oczy,brakuję im jakiegoś konkretnego wyrazu(albo jak ja to nazywam "duszy").Świetnie zrobiłes włosy i płasz postaci także mi sie podobają.Co do Assasina.Sam pomysł jest super,ale(zawsze jakieś musi być),niepodoba mi się jego szyja,tzn.jest jakoś nienaturalnie wygięta.A teraz czepię się szczegółów :P,jego ucho jest jakieś dziwne,brakuje mi jakiś sensownych zagięć materiału ewentualnie mogły one być bardziej wyraźniejsze,co jeszcze...pasek wygląda płasko tak samo części metalowe stroju tegoż pana.No to teraz co mi się podoba.Przedewszystkim same kolory,i tło jak ogólnie pomysł.Również oczy postaci wyszły ci bardzo ładnie i cała twarz.Mówiąc krótko jeśli chcesz być tak dobry jak twoji idole...musiałbyś spędzać więcej czas nad detalami i wkładać w tą postać więcej życia....

Kolej na Maga.Eh widziałam leprze twoje prace od tej.Myślę,że Red ma trochę racji co do dłoni i braku ramienia,nie są one najleprze.Mam wrażenie,że z twarzą jest też coś nie tak...chyba linia ust powinna być równoległa z linią oczu.No i ucho też jest zbyt daleko.Ktoś tu również wspominał o cieniowaniu...hm jeśli chodzi o skórę to się zgadzam bo czasami jest aż za ciemna.Ale jeśli patrzę na jego strój to nie mam zastrzeżeń.Co mi się podoba w tej pracy...włosy,fajne uczesanie i cienie na nich.Strój również zasługuje na pochwałę bo jak dla mnie jest ekstra.A i nie będę zgadywać kto to,bo nie mam zielonego pojęcia XD.

Obiecany fanart,tym razem kolorowy,szkoda tylko,że tak słabo wyszedł T.T(w oryginale wygląda znacznie lepiej).
Karin
« Ostatnia zmiana: Marca 15, 2007, 02:50:08 pm wysłana przez Yuzuriha »

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1212 dnia: Kwietnia 02, 2007, 03:22:16 pm »
Okie czas dla mnie żebym coś powiedziała.Pierwszy pod ostrze idzie Red ;P.
Pierwsza pracka(ta 30 minutowa).Muszę przyznać,że mi się podoba.Twarz całkiem dobrze ci wyszła,jednak nie podobają mi się oczy,brakuję im jakiegoś konkretnego wyrazu(albo jak ja to nazywam "duszy").Świetnie zrobiłes włosy i płasz postaci także mi sie podobają.Co do Assasina.Sam pomysł jest super,ale(zawsze jakieś musi być),niepodoba mi się jego szyja,tzn.jest jakoś nienaturalnie wygięta.A teraz czepię się szczegółów :P,jego ucho jest jakieś dziwne,brakuje mi jakiś sensownych zagięć materiału ewentualnie mogły one być bardziej wyraźniejsze,co jeszcze...pasek wygląda płasko tak samo części metalowe stroju tegoż pana.No to teraz co mi się podoba.Przedewszystkim same kolory,i tło jak ogólnie pomysł.Również oczy postaci wyszły ci bardzo ładnie i cała twarz.Mówiąc krótko jeśli chcesz być tak dobry jak twoji idole...musiałbyś spędzać więcej czas nad detalami i wkładać w tą postać więcej życia....

Kolej na Maga.Eh widziałam leprze twoje prace od tej.Myślę,że Red ma trochę racji co do dłoni i braku ramienia,nie są one najleprze.Mam wrażenie,że z twarzą jest też coś nie tak...chyba linia ust powinna być równoległa z linią oczu.No i ucho też jest zbyt daleko.Ktoś tu również wspominał o cieniowaniu...hm jeśli chodzi o skórę to się zgadzam bo czasami jest aż za ciemna.Ale jeśli patrzę na jego strój to nie mam zastrzeżeń.Co mi się podoba w tej pracy...włosy,fajne uczesanie i cienie na nich.Strój również zasługuje na pochwałę bo jak dla mnie jest ekstra.A i nie będę zgadywać kto to,bo nie mam zielonego pojęcia XD.

Obiecany fanart,tym razem kolorowy,szkoda tylko,że tak słabo wyszedł T.T(w oryginale wygląda znacznie lepiej).
Karin

EDIT

Hm...narazie nie mam,żadnych ciekawych obrazków,a moje natchnienie nie ma zamiaru przyjść,więc może pochwalę się czymś innym.Właściwie narysowałam to jakiś czas temu,ale te małe cudeńko,które znajduje się na mojej szawce bardzo mi się podoba.
Czarno na brązowym XD
Szczerze mówiąc ciężko maluje się pod takim kątem w dodatku na meblach XD,więc jeśli ktoś kiedyś się zdecyduje na taki pomysł to życzę mu powodzenia.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 04, 2007, 09:07:08 pm wysłana przez White_wizard »

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1213 dnia: Kwietnia 02, 2007, 03:40:13 pm »
No ten co dałaś na update z Karin z SH2 wymiata mówiąc szczerze, nawet nie widziałem że wrzuciłaś go tutaj. Tylko ręka wydaje mi się trochę zbyt gruba w jednym miejscu ale i tak praca mi się podoba i co wchodzę na główną prawie zawsze ją otwieram.

A ten co dałaś teraz jest całkiem oryginalny i abstrakcyjny ;] Ciekawe jak twoi rodzice znoszą malowanie po meblach ;]

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1214 dnia: Kwietnia 02, 2007, 03:46:43 pm »
Rodzice nie mają nic do powiedzenia ;P,w końcu nawet o tym nie wiedzieli.A tak pozatym to ta szawka jest w tragicznym stanie,nie dość,że ma szramy zrobione nożem przezemnie,to jeszcze jest gdzieniegdzie powycierana XD tak,że są na niej jaśniejsze plamy(to też moja sprawka),więc chciałam to jakoś zamaskować ;P i wyszło mi takie coś.

Offline RED XIII

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
    • http://www.redzik.deviantart.com
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1215 dnia: Kwietnia 03, 2007, 04:08:41 pm »
Bardzo ladny rysunek :Dnapewno w rzeczywistosci jeszcze ladniejszy (wiadomo co scaner robi z kolorami) , szafka tez cute ;D

Widze Avatarek i sygnaturka znajomego artysty z deviantartu :D
Traktuj każdy dzień jak swój ostatni , byś mógł umrzeć wieczorem wolnym od żalu ...

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1216 dnia: Kwietnia 03, 2007, 11:59:56 pm »
Te kolorowy bardzo mi się podoba. Fajne kolorki i bardzo lubię taki styl kolorowania. Szkoda ,że wszystich pracek nie pociągasz kolorem .

Ten drugi jakiś taki średni. Tu akurat razi brak cieniowaia itp.

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1217 dnia: Kwietnia 04, 2007, 11:25:21 am »
Yuz - Bardzo ładne i pomysłowe upiększenie mebla. :)

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1218 dnia: Kwietnia 04, 2007, 09:12:31 pm »
hmm... co do fanartu to oczywiście megazajebisty, a płomienie wyszły ci raczej bosko. Wszystko jedt dokładnie tam gdzie być powinno.... po prostu nic dodać nic ująć

a co do szafki..... hmm..... no oryginalny pomysł heh
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1219 dnia: Kwietnia 07, 2007, 04:43:43 pm »
A może by tak dodać jakiś świąteczny akcent XD
cc_easter.jpg