Autor Wątek: Mod Zone...  (Przeczytany 66612 razy)

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Mod Zone...
« Odpowiedź #360 dnia: Grudnia 29, 2005, 03:02:46 pm »
Cytuj
Hej ludzie... mam propozycję... wszyscy zauważyli pewnie, że Total Offtopic ładuje się strasznie wolno. Niezaprzeczalnie winę ponosi to, że jest tam 10k postów nabitych. Co powiecie na pomysł, żeby zamknąć Total Offtopic i zacząć temat Total Offtopic 2? Szybciej by się pisało...
to włącz zeby ci pokazywało po 10 postów na stronie a nie wszystkie =p
niewiem jakoś niezauważylem problemu ;]

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #361 dnia: Grudnia 29, 2005, 03:03:10 pm »
a on laduje sie wolniej?
Co to ma wspolnego przeciez to nie powinnasie ladowac tylko jedna strona tego topicu? Mi w sumie laduje sie tak samo jak inne topici... czyli do dupy raczej bo musze 2 razy kliknaczeby sie otworzyl ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Mod Zone...
« Odpowiedź #362 dnia: Grudnia 29, 2005, 03:11:45 pm »
Mi jako jedyny ładuje się w cholere wolno...
OT 2??hmmm...pomyśl nad nazwą ;]
 

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #363 dnia: Grudnia 29, 2005, 03:11:46 pm »
Mi się wszystko od razu ładuje, tylko TO się ładuje długo

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #364 dnia: Grudnia 30, 2005, 12:17:44 am »
Kolego Morchol-
Pokaz mi proszę, na jakimkolwiek forum, temat, który po jakimś czasie nie schodzi na offtopic. Ba, pokaz mi temat na tym forum(za wyjątkiem zamkniętych) który nie schodzi na offtopic. Co do wyrazu "kolejny". Jak wszyscy chyba wiedzą, ganz nie pisze na tym forum prawie w ogóle, a jak juz coś napisze, to robi się wielka chryja i awantura. A jak ja sobie z nim popisze, z racji tego ze znam go ze starych dobrych czasów, to wiedziałem ze w końcu się ktoś przyczepi.
Z racji tego ze jesteś takim sumiennym moderatorem, czuj się zobligowany do odpowiedzi. Dziękuje.

EDIT: Aha, juz wiem o jaki chodzi temat. (Nie raczyłeś nawet napisać :) ). Gdzie jest tam offtopic? Jeden z punktów mojej wypowiedzi nie stanowi całej wypowiedzi, to tak gwoli scisłości.
jeszcze jeden EDIT: Dopisując swoją wypowiedź w tamtym temacie, sam tworzysz offtopic :)

Cytuj
blah... kolejny offtop w wykonaniu Chiefa i qiaxa... zreszta wczoraj qiax sam costam b±ka³, ¿e sie dziwi, ¿e warna niedosta³, ale tamto by³o "nie wmoim dziale" ;]
No więc tak. Nie nazywam się qiax. Kolejny offtop jak juz raczyłem zauwazyć, nie jest kolejnym. To ze Qiax dziwi się ze warna nie dostał absolutnie nie ma zadnego związku ze mną. Dziękuje.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 30, 2005, 12:27:26 am wysłana przez Chief Roberts »

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #365 dnia: Grudnia 30, 2005, 12:30:40 am »
Cytuj
blah... kolejny offtop w wykonaniu Chiefa i qiaxa... zreszta wczoraj qiax sam costam b±ka³, ¿e sie dziwi, ¿e warna niedosta³, ale tamto by³o "nie wmoim dziale" ;]

Moje pierwsze ostrzeżenie. Niesamowite. Normalnie aż się zaśmiałem z wrażenia. Panie moderatorze, który to nagle z takim poświęceniem zacząłeś wykonywać swoje obowiązki, nie sądzisz, że przed podjęciema tak drastycznych kroków, wypadaloby odpisać w temacie, za który dostałem ostrzeżenia, a w którym usprawiedliwiłem offtopic?

"Przeczytaj wypowiedzi jeszcze raz. Od tematu na temat anime Berserk, na który wyraziłem swoje zdanie i czekam, aż wyrazi je ktoś inny <płeć mająca problemy w jej określeniu>, by wywiązała się polemika na temat bishonenów. A teraz czekam na Spike, który wyrazi swoją opinię na temat fantasy jako takiego - a świat Berserka to czyste fantasy wzorowane na średniowiecze według chorego snu sadystycznego japończyka. Dotarlo?"

Cytuj
ale tamto by&sup3;o "nie wmoim dziale" ;]

Albo racz pan traktować sprawę poważnie, jak przystało na moderatora i wstawić ostrzeżenia również osobie, w ktorej sprawie wysłalem ci sporo PW. I co ma znaczyć ten uśmieszek na końcu? Że dla jaj sobie wstawiłeś, by coś udowodnić? Albo zachowujemy się poważnie, stosotnie do wieku w takich sprawach, albo dalej jak banda smarkaczy. I jeśli ja z szanownym duchowym bratem zostaliśmy w taki sposob ukarani, to wiedz, ze dla mnie żadnym problemem nie będzie przeszukać parę tematow i wytknąć ci niekompetencję. A tak jak dnia wczorajszego, wiedz, że dla mnie nie będzie to stanowiło zadnego problemu.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 30, 2005, 12:32:15 am wysłana przez qiax »

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Mod Zone...
« Odpowiedź #366 dnia: Grudnia 30, 2005, 12:33:07 am »
4minuty 19 sekund... moje gratulacje, zakładałem, że nadłuzej 10 minut poczekam na odpowiedz ;]

chodzilo dokładnie mówiąc o wczorajszy postulat o włamach Necrona, i dzisiejszy topci o Berserku, to tak gwoli ścisłości ;)

Cytuj
Pokaz mi proszę, na jakimkolwiek forum, temat, który po jakimś czasie nie schodzi na offtopic. Ba, pokaz mi temat na tym forum(za wyjątkiem zamkniętych) który nie schodzi na offtopic.
No sorki ale np. jak w topicu o książkach, ktoś zacznie pisać o wywiadzie z jakims poczytnym autorem, to moge zrozumieć<taki "offtop ale blisko tematu">, ale co do Berserka ma wasza luźna rozmowa która zeszła już na tematy przeróżne?<jeszcze te rozważania o klimacie _na chama_ by sie pod topic podciągnąc dało, no ale bez przesady>
Cytuj
Jak wszyscy chyba wiedzą, ganz nie pisze na tym forum prawie w ogóle, a jak juz coś napisze, to robi się wielka chryja i awantura.
z założenia do nikogo nic niemam, gdyby to samo zrobił ktoś inny, zrobił bym to samo <damn ale głupie zdanie ;] ale chyba wiadomo oco chodzi? ;] > Nierozumiem "nagonki" na qiaxa i mam nadzieje, że nigdy sie do niej nie przyczyniłem =p

Cytuj
A jak ja sobie z nim popisze, z racji tego ze znam go ze starych dobrych czasów, to wiedziałem ze w końcu się ktoś przyczepi.
a niemożnaby tak popisać w innym topicu? odpowiedniejszym ździebko? qiax też pisał costam, ze niema topiców dobrych... noto zakładajcie, choćby i "rozmowy starych znajomych" czy coś takiego, jeśli wam w TotalOfftopicu zbyt tłoczno, nic przeciwko niemam i inni też miec niepowinni

Cytuj
Z racji tego ze jesteś takim sumiennym moderatorem
hihihihihi ja i sumienny moderator ^^'

Cytuj
Dziękuje
I ja również

EDIT
Cytuj
Albo racz pan traktować sprawę poważnie, jak przystało na moderatora i wstawić ostrzeżenia również osobie, w ktorej sprawie wysłalem ci sporo PW
juz Ci pisałem, niewidze sensu w takim "odkopywaniu brudów", wtedy nikt niezareagował, przeszło bez echa, trudno. Wczoraj po twoim zwróceniu mi uwagi poszło się kochać pół tematu, a czy ten warn dla His tak wiele zmieni? IMO sprawa uległa "przedawnieniu" i tyle, nawet jakby go wtedy dostała to do teraz byłby już zapewne zdjęty, proste

Cytuj
Że dla jaj sobie wstawiłeś, by coś udowodnić?
Staram sie tylo robic to czego tak bardzo wczoraj się domagałeś...

damn... niech wypowie się moze jeszcze jakiś inny mod, bo jak dlamnie to serio was troche chłopaki poniosło, no ale moze mam zaćme =p
« Ostatnia zmiana: Grudnia 30, 2005, 12:43:29 am wysłana przez Morchol »

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #367 dnia: Grudnia 30, 2005, 12:39:52 am »
Cytuj
No sorki ale np. jak w topicu o książkach, ktoś zacznie pisać o wywiadzie z jakims poczytnym autorem, to moge zrozumieć<taki "offtop ale blisko tematu">, ale co do Berserka ma wasza luźna rozmowa która zeszła już na tematy przeróżne?<jeszcze te rozważania o klimacie _na chama_ by sie pod topic podciągnąc dało, no ale bez przesady>
Wiesz, to juz kwestia kojarzenia informacji czy danych. Jeśli rozmowa, czy tez podwazanie sensu tworzenia przez japończyków fantasy i wyrazanie własnej opinii na ten temat jest offtopem, to to co się wyrabia w innych tematach jest karygodne. Bo jak juz mówiłem, ja z racji tego, ze nie naleze do paczki forumowej i z racji tego ze koleguje się z qiaxem który jest tutaj swoistym l'enfant terrible, oceniany jestem wg. trochę innych zasad[nie twierdze ze przez wszystkich bo np. kolega G. jest wporzo jeśli chodzi o stosunek do mnie]. A co do qiaxa to nie wspomnę. Więc proszę, bądźmy obiektywni i sumienny, dziękuję.
Cytuj
z założenia do nikogo nic niemam, gdyby to samo zrobił ktoś inny, zrobił bym to samo <damn ale głupie zdanie ;] ale chyba wiadomo oco chodzi? ;] > Nierozumiem "nagonki" na qiaxa i mam nadzieje, że nigdy sie do niej nie przyczyniłem =p
Az tak widocznie w krew weszło. Wiesz, jak kumpluje się z jednym kolesiem, nie dam mu po mordzie. A takiemu wrednemu typowi którego nie lubie, nie oszczędze pięści. Tak juz jest i tego się raczej nie zauwaza. I nieprawdą jest to co piszesz, patrz moja powyzsza wypowiedź.
Cytuj
a niemożnaby tak popisać w innym topicu? odpowiedniejszym ździebko? qiax też pisał costam, ze niema topiców dobrych... noto zakładajcie, choćby i "rozmowy starych znajomych" czy coś takiego, jeśli wam w TotalOfftopicu zbyt tłoczno, nic przeciwko niemam i inni też miec niepowinni
No i właśnie za tą wypowiedź qiax i ja zostaliśm przez ciebie ukarani :D Offtopicu tam NIE MA, poza moze jedną z części moich wypowiedzi. Ale cała wypowiedź jako taka nie jest offtopem, więc nie wygłupiajmy się.
A zakładanie topiców powinno nalezeć do sumiennych moderatorów. Bo moderator to nie jest jakiś sprzątacz, czy sprzątaczka,  o czym się często zapomina. No a z racji, ze jesteś sumienny...
Cytuj
4minuty 19 sekund... moje gratulacje, zakładałem, że nadłuzej 10 minut poczekam na odpowiedz ;]
Nie wiem jak mam się ustosunkować do tej wypowiedzi. Skoro masz takie podejście do forum, to lepiej się z nim tak nie wyrózniaj.
Aha, ta wypowiedź tez jest offtopowa, więc powinieneś dostać warna.  
« Ostatnia zmiana: Grudnia 30, 2005, 12:41:49 am wysłana przez Chief Roberts »

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #368 dnia: Grudnia 30, 2005, 12:41:51 am »
Cytuj
4minuty 19 sekund... moje gratulacje, zakładałem, że nadłuzej 10 minut poczekam na odpowiedz ;]

Mnie się wydaje, ze ten skosniały nieco temat, ruszy z miejsca.

Cytuj
chodzilo dokładnie mówiąc o wczorajszy postulat o włamach Necrona, i dzisiejszy topci o Berserku, to tak gwoli ścisłości

To tak gwoli ścisłości chciałbym pogratulować refleksu jak i świetnego zmysłu obserwacyjnego. Dobrze wiedzieć, że gdy się modowi nie przypomni o funkcji moda, to ruszy szanownych szarych komórek w mózgu, by zareagować z powodu swej funkcji.

Cytuj
o sorki ale np. jak w topicu o książkach, ktoś zacznie pisać o wywiadzie z jakims poczytnym autorem, to moge zrozumieć<taki "offtop ale blisko tematu">,

Ta? A co ma wywiad wspólengo z ksiażka? Rozumiem, że autor ją napisał, ale przecież to nie znaczy że pod wpływem wywiadu coś w niej zmini, albo odbiór czytajacego tę ksiązke też się zmieni. I taki sposób myslenia mozesz również zastosowac do mojego wytłumaczenia z offtopica. Więc sam przyznajesz, że ostrzeżenia dostaliśmy niezasłuzenie, czy tak?

Cytuj
ale co do Berserka ma wasza luźna rozmowa która zeszła już na tematy przeróżne?<jeszcze te rozważania o klimacie _na chama_ by sie pod topic podciągnąc dało, no ale bez przesady>

Bez przesady? Tak samo, jak twoja poprzednia wypowiedź.

Cytuj
z założenia do nikogo nic niemam, gdyby to samo zrobił ktoś inny, zrobił bym to samo <damn ale głupie zdanie ;] ale chyba wiadomo oco chodzi? ;] > Nierozumiem "nagonki" na qiaxa i mam nadzieje, że nigdy sie do niej nie przyczyniłem =p

Kolega jest przewrażliwiony. Mnie tylko ciekawi, ile ostrzeżeń dostała panna mająca problemy z określeniem własnego "ja" i czy wać pan wstawił jej za tamten temat. Bo inaczej pańskie zdanie :
Cytuj
założenia do nikogo nic niemam, gdyby to samo zrobił ktoś inny, zrobił bym to samo <damn ale głupie zdanie
wyklucza się w treści jak i formie.

Cytuj
a niemożnaby tak popisać w innym topicu?

Nie, bo jak szacowny kolega zuważył, nie wypowiadam się, gdy nie mam niczego do powiedzenia, co w moim prywatnym sensie było by albo ciekawe, albo mi sprawiło satysfakcję.

Cytuj
dpowiedniejszym ździebko? qiax też pisał costam, ze niema topiców dobrych... noto zakładajcie, choćby i "rozmowy starych znajomych" czy coś takiego, jeśli wam w TotalOfftopicu zbyt tłoczno, nic przeciwko niemam i inni też miec niepowinni

My mamy zakłądać nowe, jak stare są dobre, tyle, że nikt nie chce się w nich wypowiadać? Po co? Żeby ktoś popisał sobie w nowym Topicu tak samo głupio, jak to robi w starych? Po co? Są topici dobre, ale nikt się w nich nie udziela. Nie ma sensu zakładać nowego topicu, bo nie ma żadnej gwarancji, że ktoś się w takowym wypowie.

Cytuj
hihihihihi ja i sumienny moderator ^^'

Powód do śmiechu tak samo, jak sprawowana przez ciebie funkcja.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 30, 2005, 12:47:09 am wysłana przez qiax »

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #369 dnia: Grudnia 30, 2005, 12:44:22 am »
O przepraszam. jednego nie zauwazyłem, i chyba najwazniejszego.
Jak kolega moderator raczył zauwazyć
Cytuj
ale co do Berserka ma wasza luźna rozmowa która zeszła już na tematy przeróżne?<jeszcze te rozważania o klimacie _na chama_ by sie pod topic podciągnąc dało, no ale bez przesady>
To czy wypowiedź jest naciągana, to juz subiektywna ocena. A tamta akurat wypowiedz była kontynuacją wcześniejszej. Zresztą potem napisałeś w temacie o Berserku wypowiedź ZUPEŁNIE nie związaną z tematem. I kolejny warn. No, ale to juz patrz moja powyzsza wypowiedź. A nawet jak coś jest naciągane, to nie jest offtopem. Tylko naciąganym ontopem. Za to nie mozna dawać warnów chyba, co nie?
Jeszcze raz dziękuje.

Cytuj
hihihihihi ja i sumienny moderator ^^'
To dlaczego jesteś moderatorem, skoro się nie nadajesz i zupełnie się z tym nie kryjesz?

I jeszcze jedno
Cytuj
4minuty 19 sekund... moje gratulacje, zakładałem, że nadłuzej 10 minut poczekam na odpowiedz ;]
Rozumiem, ze dałeś tego warna tylko dla zabawy zeby sprawdzić moją reakcję? Super. Iście sumienny moderator ^^
« Ostatnia zmiana: Grudnia 30, 2005, 12:47:48 am wysłana przez Chief Roberts »

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Mod Zone...
« Odpowiedź #370 dnia: Grudnia 30, 2005, 01:02:48 am »
ok, poddaje sie ;)
mieliście racje, patrząc teraz z innej perspektywy - przyczepiłem się "na siłe", wypowiedzi do tematu nagiąc się da, wcale nietrudniej niż w innych topicach, może podjudziła mnie wczorajsza rozmowa z qiaxem, niewiem, nieważne...

Cytuj
Rozumiem, ze dałeś tego warna tylko dla zabawy zeby sprawdzić moją reakcję? Super. Iście sumienny moderator ^^
Cytuj
Nie wiem jak mam się ustosunkować do tej wypowiedzi. Skoro masz takie podejście do forum, to lepiej się z nim tak nie wyrózniaj.
damn, ale się zeście do tego kawałka przyczepili ;] tak tylko luźną myśl rzuciłem bo mnie zaskoczyła prędkość riposty =p

Cytuj
Mnie tylko ciekawi, ile ostrzeżeń dostała panna mająca problemy z określeniem własnego "ja" i czy wać pan wstawił jej za tamten temat.
Cytuj
QUOTE
Albo racz pan traktować sprawę poważnie, jak przystało na moderatora i wstawić ostrzeżenia również osobie, w ktorej sprawie wysłalem ci sporo PW

juz Ci pisałem, niewidze sensu w takim "odkopywaniu brudów", wtedy nikt niezareagował, przeszło bez echa, trudno. Wczoraj po twoim zwróceniu mi uwagi poszło się kochać pół tematu, a czy ten warn dla His tak wiele zmieni? IMO sprawa uległa "przedawnieniu" i tyle, nawet jakby go wtedy dostała to do teraz byłby już zapewne zdjęty, proste

Mravy/Tant - zabierzcie mi moda, plz.  Jak qiax zauważył, wcale niekryje i nigdy niekryłem, że się do tej funkcji nienadaje, a widzicie do czego to może prowadzić =p

czuje się na siłe wciągnięty do jakiegoś dziwnego konfliktu który zaobserwować można od dawna, swoje zdanie na ten temat pozostawie moze narazie dla siebie, bo wole pozostac bezstronny dokiedy to tylko mozliwe, czego (paradoksalnie bo przeca mod bezstronny byc musi) bycie modem nieułatwia ;\
« Ostatnia zmiana: Grudnia 30, 2005, 01:06:04 am wysłana przez Morchol »

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #371 dnia: Grudnia 30, 2005, 01:11:01 am »
Cytuj
ok, poddaje sie ;)
mieliście racje, patrząc teraz z innej perspektywy - przyczepiłem się "na siłe", wypowiedzi do tematu nagiąc się da, wcale nietrudniej niż w innych topicach, może podjudziła mnie wczorajsza rozmowa z qiaxem, niewiem, nieważne...
Spoko:). Ale wlaśnie nie wiem czemu w was taka nienawiść do ganza. To juz dłuzsza historia i ja tez niejako jestem zamieszany :( Ganz jest jaki jest, ale mozna go polubić, tak jak prawie kazdego człowieka mozna polubić. Sam kiedyś mozna powiedzieć, tworzyłem pewno forum (teraz to juz kobyła) ale dziś nie mogę juz tam pisać, bo się przepaliłem na nim. Zastąpiła mnie młoda krew i juz tam nie naleze. Czasami tylko napisze zeby zagadać z tymi starymi duszami które mnie jeszcze pamiętają, no ale to juz częśc mojego sentymentalnego ja. No ale rozpisałem się.
Cytuj
damn, ale się zeście do tego kawałka przyczepili ;] tak tylko luźną myśl rzuciłem bo mnie zaskoczyła prędkość riposty =p
No bo, nie będę owijał w bawełnę. Wkurzyłes mnie tym warnem ;) Nie mogę odpowiadać za ganza, ale on pewnie tez. No bo my sobie piszemy na temat sensu i bezsensu i nudy w Berserku, wyrazamy nasze subiektywne poglądy. Ja z racji tego, jakim jestem uzytkownikiem, musiałem trochę "pogłaskać" ganza. Nie będę się zagłębiał, puściłem do niego oczko, z racji naszej znajomości i WARN:D.
Cytuj

Mravy/Tant - zabierzcie mi moda, plz  Jak qiax zauważył, wcale niekryje i nigdy niekryłem, że się do tej funkcji nienadaje, a widzicie do czego to może prowadzić =p
Nie o to chodzi. Ale coś tez w tym jest :) Bo moderator, moze akurat tutaj, z racji tego, ze forum ma konwencję taką luźną (nie jak np. swordsforum gdzie trzeba się logować z imienia i nazwiska a nie śmiesznymi nickami i gdzie dyscyplina jest iście wojskowa), nie musi się tak stosować do ogółu zasad netykiety itp. No, ale tez wypadałoby jakimiś elektrowstrząsami pobudzić forum, bo nawet ja pamiętam ongiś fajne i zywe tematy (ba, nawet wszędobylski Feanor pisał).

Cytuj
czuje się na siłe wciągnięty do jakiegoś dziwnego konfliktu który zaobserwować można od dawna, swoje zdanie na ten temat pozostawie moze narazie dla siebie, bo wole pozostac bezstronny dokiedy to tylko mozliwe, czego (paradoksalnie bo przeca mod bezstronny byc musi) bycie modem nieułatwia ;\
Mod bezstronny być musi. I tym chciałbym podsumować cały ten spór który dzisiaj zainstiał. A co do konfliktu z ganzem- polecam po bozemu, pogódźmy sie wszyscy i róbmy pokój nie wojnę.
Dziękuje

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #372 dnia: Grudnia 30, 2005, 01:16:40 am »
Morchol

Cytuj
ok, poddaje sie
mieliście racje, patrząc teraz z innej perspektywy - przyczepiłem się "na siłe", wypowiedzi do tematu nagiąc się da, wcale nietrudniej niż w innych topicach, może podjudziła mnie wczorajsza rozmowa z qiaxem, niewiem, nieważne...

To ja ci chcę jedynie pogratulować trzeźwego spojrzenia na sprawę i wysuwanie wniosków brz udziału emocji. Dzięki tobie moje nieskazitelne konto, odkąd jestem na tym Forum, zostało zbeszczeszone.

Cytuj
uz Ci pisałem, niewidze sensu w takim "odkopywaniu brudów", wtedy nikt niezareagował, przeszło bez echa, trudno. Wczoraj po twoim zwróceniu mi uwagi poszło się kochać pół tematu, a czy ten warn dla His tak wiele zmieni? IMO sprawa uległa "przedawnieniu" i tyle, nawet jakby go wtedy dostała to do teraz byłby już zapewne zdjęty, proste

Już ci pisałem - nic się nie zmieni, jeśli nigdy nikt z tym nic nie zrobi. Skoro dopiero teraz, po mojej reakcji raczyleś się ruszyć, to o czym to swiadczy? Że nawet wtedy nie byleś skłonny piasotwać swej funkcji normalnie. Dzięki za skażenie mi konta jeszcze raz.

Cytuj
czuje się na siłe wciągnięty do jakiegoś dziwnego konfliktu który zaobserwować można od dawna, swoje zdanie na ten temat pozostawie moze narazie dla siebie, bo wole pozostac bezstronny dokiedy to tylko mozliwe, czego (paradoksalnie bo przeca mod bezstronny byc musi) bycie modem nieułatwia ;\

Zawsze mnie ciekawiło, czemu ktoś pisze - "wiecie, wiem coś, ale wam nie powiem". No to po jaką cholerę wogóle coś piszesz? Moze czas zacząć przemyślać swoje wypowiedzi? Jeszcze raz dzięki za skalanie mi konta.

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #373 dnia: Grudnia 30, 2005, 01:21:29 am »
Cytuj
To ja ci chcę jedynie pogratulować trzeźwego spojrzenia na sprawę i wysuwanie wniosków brz udziału emocji. Dzięki tobie moje nieskazitelne konto, odkąd jestem na tym Forum, zostało zbeszczeszone.
Musiałeś :D Musiałeś odpisać. Swoją drogą, ty tez jesteś winny temu wszystkiemu, bo rzucasz się im do gardłem a oni do ciebie, nie ganz:D? Tylko, ze ich jest więcej i mają tą przewagę. Więc ciebie tez, mój drogi, odsyłam do mojej wypowiedzi- Make peace,not war. Love and Peace, jak to mówił pan z Triguna. Poza tym, na tym forum i tak bardzo mało się dzieje, więc szkoda tracić i czasu i nerwów na takie bijatyki forumowe. A ty często tutaj je masz. Przemyśl to.
Cytuj
Zawsze mnie ciekawiło, czemu ktoś pisze - "wiecie, wiem coś, ale wam nie powiem". No to po jaką cholerę wogóle coś piszesz? Moze czas zacząć przemyślać swoje wypowiedzi? Jeszcze raz dzięki za skalanie mi konta.
No dobra. O co chodzi tobie i im? O coście się tak pozarli, bo juz sam się gubie.

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #374 dnia: Grudnia 30, 2005, 01:25:50 am »
Cytuj
Musiałeś

Musiałem.

Cytuj
Musiałeś odpisać. Swoją drogą, ty tez jesteś winny temu wszystkiemu, bo rzucasz się im do gardłem a oni do ciebie, nie ganz:D? Tylko, ze ich jest więcej i mają tą przewagę.

Wiesz, wojen nie wygrywaja szeregowi, a generalowie. A tutaj jakoś tego nie widze.

Cytuj
ciebie tez, mój drogi, odsyłam do mojej wypowiedzi- Make peace,not war

"Chcesz pokoju? Szykuj wojnę." "Chcesz pokoju? Czyńcie pokój."

Cytuj
Love and Peace, jak to mówił pan z Triguna.

Wolałem Knivesa.

Cytuj
Poza tym, na tym forum i tak bardzo mało się dzieje, więc szkoda tracić i czasu i nerwów na takie bijatyki forumowe. A ty często tutaj je masz. Przemyśl to

I żeby pobudzić Forum, trochę prowakacji i zadymy trzeba zrobić, bo nudno się robi. Przemyśl to.

Cytuj
No dobra. O co chodzi tobie i im? O coście się tak pozarli, bo juz sam się gubie.

O niesłuszne skalanie mi konta? Po takim okresie czasu jego "niewinności"? I do tego bezpodstawne?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #375 dnia: Grudnia 30, 2005, 01:29:25 am »
Cytuj
"Chcesz pokoju? Szykuj wojnę." "Chcesz pokoju? Czyńcie pokój."
To nie tak. Chcąc pokoju-szykuj się do wojny. Si vis pacem, parabellum. Przysłowie stare jak świat i nie dotyczy raczej malutkich sprzeczek tego typu, a raczej czegoś co ma podłoze np. etniczne jak kocioł balkański. Ale nie o tym.
Cytuj
I żeby pobudzić Forum, trochę prowakacji i zadymy trzeba zrobić, bo nudno się robi. Przemyśl to.
No tak. A ja się dziwiłem czemu oni tak ciebie nie lubią. I wszystko jasne. Ręce mi się załamują.
Cytuj
O niesłuszne skalanie mi konta? Po takim okresie czasu jego "niewinności"? I do tego bezpodstawne?
A co? Masz na niku napisane qiax-recydywista? qiax-na warunkowym czy coś takiego? Daj sobie spokój i przejdźmy do jakiegoś konstruktywnego pogłębiania więzi forumowych (lol) a nie antywięzi. I tyle ode mnie.

SPRAWA ZAMKNIĘTA (jak dla mnie przynajmniej)

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #376 dnia: Grudnia 30, 2005, 01:33:55 am »
Cytuj
To nie tak. Chcąc pokoju-szykuj się do wojny. Si vis pacem, parabellum. Przysłowie stare jak świat i nie dotyczy raczej malutkich sprzeczek tego typu, a raczej czegoś co ma podłoze np. etniczne jak kocioł balkański. Ale nie o tym.

Jeśli nie o tym mowa, to po co wogóle wypowiadasz się w tej kwesti? Ha.

Cytuj
No tak. A ja się dziwiłem czemu oni tak ciebie nie lubią. I wszystko jasne. Ręce mi się załamują.

Jak jasne, to przestań poruszać wciaż ten sam temat, bo to zaczyna przypominać krucjatę.

Cytuj
A co? Masz na niku napisane qiax-recydywista? qiax-na warunkowym czy coś takiego? Daj sobie spokój i przejdźmy do jakiegoś konstruktywnego pogłębiania więzi forumowych (lol) a nie antywięzi. I tyle ode mnie.

A nie? Jestem od czasu do czasu, więc jakim prawem ktoś wstawia mi warna? Tylko dlatego, że nagle się obudził? Rozumiem wtedy, gdy nie będę w stanie w żadnen sposób tego skontrargumentować, a nie o tak sobie. A potem przyznaje się do porażki - ale informacja o warnie jak zostala, tak zostala.

Cytuj
SPRAWA ZAMKNIĘTA (jak dla mnie przynajmniej)

Dla mnei teraz rowniez.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #377 dnia: Grudnia 30, 2005, 01:34:40 am »
Umm.. nie za dobrze się bawicie chłopaki? Chill Out a bit, will ya. Morchol się pomylił i wstawił te warny bezpodstawnie... cóż... jest tylko człowiekiem i ma prawo do błędów. Sprawa wyjaśniona, Mol przyznał się do błędu, a Marv oczyści ci historie warnów, żeby była czysta i nieskazitelna jak wcześniej... EOT

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #378 dnia: Grudnia 30, 2005, 01:38:27 am »
Cytuj
Umm.. nie za dobrze się bawicie chłopaki?
A pokaz mi gdzie ja się bawie, bo nie zauwazyłem nigdzie takiej sytuacji. Raczej byłem trochę zaniepokojony i wkurzony, co zresztą napisałem. Sprawa wyjaśniona i bardzo dobrze. Zresztą sam napisałem, ze jak dla mnie sprawa zakończona i do Morchola w ostanich bodajze trzech moich postach nic nie miałem :) Rajt?

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #379 dnia: Grudnia 30, 2005, 01:41:15 am »
Cytuj
oczyści ci historie warnów, żeby była czysta i nieskazitelna jak wcześniej...

To ja czekam na tę wielkopomną chwilę. W pamięci jednak to zachowam. Ha.