Autor Wątek: Nick Names  (Przeczytany 19389 razy)

MarvelliX

  • Gość
Nick Names
« Odpowiedź #60 dnia: Grudnia 31, 2005, 12:53:51 am »
EKHEM! :paranoid:  

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Nick Names
« Odpowiedź #61 dnia: Marca 11, 2006, 02:16:39 am »
hah - karzące ramię sprawiedliwości wielkiego smoczego Marva uciszyło ten temat na hm... kalkulator zgubiłem. ;p

tak sobie czytałem o tym, co kiedyś o swoim nicku pisałem. przydał by się mały apdejt i sprostowanie :P

no więc _d_c_ aktualnie i tak jest bardziej kojażony jako Smogu, bo sie krócej mówi i nie trzeba tych głupich kłądek używać :F skąd te kłądki - już wyjaśniam. na wszelkich czatach czy cuś zawsze na samej górze są najpierw Ci co mają kładki przed nickiem. stąd te kąłdki - bo chciałem być namber łan. jak dobrze pomyślę, a cofnąć się do 2003 pamięcią łatwo nie jest, to już wtedy mój nick był używany od czasu do czasu jak grałem w CS'a. w sumie to wtedy dwóch używałem - _dark_cloud_ i "-=NET=-Sir_Nejman". chyba się cieszycie, że wybrałem tą ksywę, którą wybrałem? :P ewentualnie byłby też sir_fallout, z kolei dziś dzięki kilku osobom i jednej grze może bym miał nicka solid_smog :F ech było tych pomysłów, oj było :P koniec konców jest _dark_cloud_ w skrócie Smogu i tak już zostanie do końca :P
Kame Hame Ha

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Nick Names
« Odpowiedź #62 dnia: Kwietnia 04, 2006, 12:26:47 pm »
Sol wytlumaczylbys skad sie wziela ksywa Dark Butz i dlaczego zmieniles Solidusa? W sumie pewnie nie jest to zadna mroczna historia ze eleganckim moralem ale jestem ciekaw...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Nick Names
« Odpowiedź #63 dnia: Kwietnia 04, 2006, 12:38:31 pm »
Solidus było często zajęte na innych stronach. Po jakimś czasie zacząłem używać nick Fatman, który też niestety był często w użyciu. DarkButz się wzięło stąd, że kiedyś miałem taki program do robienia pokemonowych kart i stworzyłem sobie kartę takiego DarkButza z FFV. Wyglądał on tak zajebiście smiesznie, że zacząłem używać tego nicka (i nikt inny zresztą jeszcze nie wpadł na niego).
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Nick Names
« Odpowiedź #64 dnia: Lipca 18, 2006, 04:40:29 pm »
Z góry zaznaczam, że nie wybrałam takiego nicku ze względu na tą piosenkarkę Anouk - bo nawet jej nie znam. Mój nick to holenderskie imię, które zresztą bardzo mi się podoba i nieco przypomina mi moje prawdziwe imię. ;)  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Nick Names
« Odpowiedź #65 dnia: Lipca 22, 2006, 09:04:55 pm »
Cytuj
Mój nick to holenderskie imię, które zresztą bardzo mi się podoba i nieco przypomina mi moje prawdziwe imię. ;)
Ania? czy moze Andrzej? ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Nick Names
« Odpowiedź #66 dnia: Lipca 22, 2006, 09:11:50 pm »
Antoni albo Andersen ;] nie znasz sie gips :P

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Nick Names
« Odpowiedź #67 dnia: Lipca 22, 2006, 10:18:56 pm »
Cytuj
Ania? czy moze Andrzej? ;]
Cytuj
Antoni albo Andersen ;] nie znasz sie gips
Dokładniej to Antonina Anatol Anastazy Anzelmowski (ostatnie to nazwisko :P )


whisper....whisper.... a tak poważnie to pierwsza wersja Gipsi'ego była dobra... bo nie chcę tu Andersonem zostać :P

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Nick Names
« Odpowiedź #68 dnia: Lipca 22, 2006, 10:25:26 pm »
Na malutki OT se pozwole, Ania to bardzo ładne imię ;] Parę moich dziewczyn miało tak na imię :P

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Nick Names
« Odpowiedź #69 dnia: Lipca 22, 2006, 10:46:50 pm »
( szybkie zakonczenie jego offtopa ) przeca ty nienawidzisz dziołch
ale jakos wątpie zeby to sei tak dokładnie pisało nie ma tam zadnych umlałtów itp ?

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Nick Names
« Odpowiedź #70 dnia: Lipca 22, 2006, 11:31:17 pm »
Cytuj
ale jakos wątpie zeby to sei tak dokładnie pisało nie ma tam zadnych umlałtów itp ?
Masz na myśli Anouk tak? Otóż na pewno nie bo tak ma na imię moja koleżanka z Holandii i dokładnie tak się to pisze. A jeśli zaś chodzi o fonetykę to czytacie to: "Anuk".

Offline Teodachad

  • Soldier
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
Nick Names
« Odpowiedź #71 dnia: Sierpnia 03, 2006, 10:45:12 am »
Teodachad byl zlym krolem w jakiejs tam ksiazce teraz nie potrafie powiedziec w jakiej ale byl zly i nie dobry. Wybralem go kiedys do sesji warhammer`a uwazalem ze bedzie to orginalne imie do najbardziej niezrowarzonej psychcznie postaci jaka gralem ta sesja byla najdlozsza a postac najlepsza i jakos tak zostalo.

HELLSING>GOTT MIT UNS>HELL`S GATE ARRESTED>AND SHINE HEAVEN NOW[/i][/color][/size][/font]

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Nick Names
« Odpowiedź #72 dnia: Sierpnia 03, 2006, 11:35:05 am »
Przepraszam że odbiegam od tematu i tak cofnę się w przeszłość..

Cytuj
- a dużymi literami, bo każda z tych liter to mój inicjał anagramowane w sposób: 3-cie imię, 2-gie imię, nazwisko, 1-wsze imię.

Postanowiłam też sprobować i jeżeli wezmę na 3 imie Ewa to wyjdzie mi OMEN :| (lub Amen -Ola/Aleksandra)

A Selphie tak jakos wyszło.. bo ją lubiłam. I tylko na SZ używam Selphie, gdzie indziej jestem smerf \:
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 03, 2006, 11:36:50 am wysłana przez Selphie »

Offline FieryBird

  • Bad girl
  • Soldier
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
    • MĂłj blog na temat Final Fantasy
Nick Names
« Odpowiedź #73 dnia: Sierpnia 03, 2006, 01:01:40 pm »
Podobam mi się ten temat. Czasem można wiedzieć z kąd się wziął czyjś Nick. Na przykład mój wziął się z tąd, że koleżanki mówią iż jestem takim Fenixem. Gdy dostanę kopa od życia szybko się pozbieram. Fenix to ognisty ptak, w języku angielskim fiery bird. Proste.
J-rock is the best!

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Nick Names
« Odpowiedź #74 dnia: Sierpnia 09, 2006, 09:11:45 pm »
Mój nick pochodzi z oczywiście taktika . Kiedyś w klasie taki kolega zaczoł gadac ze mna o grach i jakos tak zaczoł do mnie mówić agrias i tak dalej a 5864 to pin do komówki mojej

Patrz gdzie posta wysyłasz.. ehh... - Tant
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 09, 2006, 09:34:13 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Nick Names
« Odpowiedź #75 dnia: Sierpnia 09, 2006, 11:16:21 pm »
Cytuj
a 5864 to pin do komówki mojej

 
To jak Ci skroimy koma to znamy pin ^^ ;]

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Nick Names
« Odpowiedź #76 dnia: Sierpnia 10, 2006, 02:50:52 am »
Cytuj
Ja strasznie lubie imie Ania... nie wiem dokladnie czemu ale zawsze dazylem to imie symptaia i wszystkie dziewoje z tym imieniem... to pewnie przez moja kolezanke ktora znam od 8 roku zycia i ktora jest poprostu zaj***sta dziewczyna a do tego zaj***sta dupką ^^'
A sam nick Anouk tez bardzo fajny ;]

Tak... juz wiecej nie bede podlizywal się w tym topicu ;]

~Damn wydawalo mi sie ze napisalem juz tego posta ale moze go wkleilem do innego tematu jak pan G ;/~
Tęskniłem za tymi postami. Gipszy weź mi mesuj swoje wszystkie wypowiedzi, albo jeszcze więcej plz. :* :blush:

Cytuj
A Selphie tak jakos wyszło.. bo ją lubiłam. I tylko na SZ używam Selphie, gdzie indziej jestem smerf \:
Smerphie ;) ?

Cytuj
Mój nick pochodzi z oczywiście taktika . Kiedyś w klasie taki kolega zaczoł gadac ze mna o grach i jakos tak zaczoł do mnie mówić agrias i tak dalej a 5864 to pin do komówki mojej
To daj jeszcze adres w sigu ;) ;) :F

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Nick Names
« Odpowiedź #77 dnia: Sierpnia 10, 2006, 10:46:41 am »
Cytuj
Cytuj
A Selphie tak jakos wyszło.. bo ją lubiłam. I tylko na SZ używam Selphie, gdzie indziej jestem smerf \:
Smerphie ;) ?

dobree XD

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Nick Names
« Odpowiedź #78 dnia: Sierpnia 10, 2006, 11:17:44 am »
(miniofftop) neiktóe rzeczy które tutaj napisano mozna by na basha dac i miały by wysokie miejsca ;](Konic)
a tak pozatym to ja sie chyba jeszcze nei chwaliłem skąd ten nick :F
No wiec tak nick ten powstał daaawno temu podczas 1 przechodzenia CT powstał z powodu ze kumpel i ja mieliśmy taki sam nick w Kaunterze ;] bodajze on miał ExE.cutor a ja Executor (obydwoje nie wiedzieliśmy o tym) wkoncu sie połapaliśmy ja CT przeszedłem i mi zostało Glenn pozniej podczas moich jakrze licznych przygód z mmo natrafiłem na niektórych serverach na ludzi o takim samym nicku wiec cóż zostało trza było miec 2 jako iż wtedy przechodzilem BG1 winiknął nick Eleander głównie z 1 przedmiotu w tejrze grze i tak zostało wiec na necie mozna mnei znalesc pod Glennem albo Eleanderem i tyle mojej fascynującej histori.

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Nick Names
« Odpowiedź #79 dnia: Sierpnia 10, 2006, 11:59:27 am »
Cytuj
To jak Ci skroimy koma to znamy pin ^^ ;]

Ta jasne nawet nie wiecie gdzie mieszkam a co dopiero ukraść mi komórke :P