Autor Wątek: Pytania do kwizu ver. 2.0  (Przeczytany 10257 razy)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Pytania do kwizu ver. 2.0
« Odpowiedź #40 dnia: Lutego 25, 2005, 11:41:09 am »
rotfl...i tak zdobyles 9 punktow....wsyzscy zdobyli 9 tylko Mravy 8 a Tant 14 :F

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Pytania do kwizu ver. 2.0
« Odpowiedź #41 dnia: Lutego 25, 2005, 12:19:37 pm »
Cytuj
ufff :P a wszystko przez to ze jako jedyny wykazalem sie uczciwoscia i w pierwszym etapie odpowiadalem tylko na to co gralem :P bleeh
Nie jedyny. Mnie tez nie chciało się za pierwszym razem strzelać, bo S&S miałby przekopywania sie przez to wszystko.

Threads of Fate? Nawet nie słyszałam o czymś takim. Gdyby nie to, że pytania mi się nie nadawały to też wzięłabym za błędnie napisane Tales of Phantasia, ale mniejsza o to.  
« Ostatnia zmiana: Lutego 25, 2005, 12:20:58 pm wysłana przez Tamaya »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Pytania do kwizu ver. 2.0
« Odpowiedź #42 dnia: Lutego 26, 2005, 07:55:42 pm »
Giiiiiipsi....YUuuuuuuuuz

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Pytania do kwizu ver. 2.0
« Odpowiedź #43 dnia: Lutego 26, 2005, 08:36:29 pm »
aaa zapomniałem... w tygodniu nie miałem czasu, a teraz zpaoniałem.. dokończe robić pączki i zaraz wyśle  :shu:

już wysłałem, ale chciałem napiać że kogoś kto pisał pytania do FFVIII chyba pojeb*ło... FFVIII jest moim ulubionym Finalem na równi z FFVII a nie miałem pojęcia o czym są te pytania... inna sprawa że mam skleroze ale i tak były chore,,,

co do ToF to ja mam nadzieje że skoro są pytania do ToF to będą też pytania do Brave Fancer Musashiden (z tego co pamiętam to miał nadesłać je ARD), z ToF pamiętałem chyba jedno odpowiedź bo kiedyś czytaęłm recenzje i napalony byłem na tę gre jednak nadal w nią nie grałem, ale nie długo jednak ją będe wreszcie miał.. w końcu to "kontynuacja" Brave Fancer Musashiden więc musze w to zagrać :)

ehhh z Chrono Trigger nic nie pamiętam już -_-'... Sergey przemyć mi tam jakieś odpowiedzi.. pozmieniaj coś i dodaj punkty :P

chłopaki u mnie się szykuje niebagatelna liczba punktów jaką miał Morchol poprzednio :D
« Ostatnia zmiana: Lutego 26, 2005, 08:59:55 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Pytania do kwizu ver. 2.0
« Odpowiedź #44 dnia: Lutego 27, 2005, 07:03:20 pm »
wyniki drugiego etapu

Tant – 14
Morchol – 9
Tamaya – 9
Zell – 9
W_w - 9
Mravy – 9
Gipsi – 5
« Ostatnia zmiana: Marca 01, 2005, 04:43:44 pm wysłana przez S&S »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Pytania do kwizu ver. 2.0
« Odpowiedź #45 dnia: Lutego 27, 2005, 07:17:57 pm »
hahahhaha żądze :D czyli nawet z CT nietrafiłem nic :D , nie no lajtowo akurat po 1 pytaniu na jedną gre :D  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Pytania do kwizu ver. 2.0
« Odpowiedź #46 dnia: Lutego 27, 2005, 07:29:21 pm »
z CT trafiles jedno albo dwa :P
a gier bylo chyba 5 :P
« Ostatnia zmiana: Lutego 27, 2005, 07:29:30 pm wysłana przez S&S »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Pytania do kwizu ver. 2.0
« Odpowiedź #47 dnia: Lutego 27, 2005, 07:52:40 pm »
ano fakt 5 był9o... zaopomniał o tym nieszczęsnym Finalu :P

ale lipa na pewno iałem dobre jedną opdowiedź z FFX, jedną z CT na 10 innej tej z gollemem nie byłem pewien, i jedną z ToF miałem napewno dobrze, więc wychodzi na to żem oje strzały są z pupy wzięte bo chyba ani jednego nie trafiłem :/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Pytania do kwizu ver. 2.0
« Odpowiedź #48 dnia: Lutego 27, 2005, 07:58:23 pm »
Oł je... ale ze mnie masakrator... ide się mamusi pochwalić...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Pytania do kwizu ver. 2.0
« Odpowiedź #49 dnia: Lutego 27, 2005, 07:59:35 pm »
Cytuj
iałem dobre jedną opdowiedź z FFX
wsyztskie zle z FFX :P

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Pytania do kwizu ver. 2.0
« Odpowiedź #50 dnia: Lutego 27, 2005, 10:29:38 pm »
Co ty dupi*z Sergey? :shu:  Nie ma bata jestem pewien przeca jak się nazywała nasza drużyna w FFX bo grałem w początek całkiem niedawno więc zapamiętałem nazwe... Morhol/Zell/WW jak to czytasz to napisz mi na PM jaka jest drużyna w FFX...
faq a może ja mam dałna i źle zaznaczyłem :/


Kur*a Sergey!!!!!!!!!!!!!!!!
Drugi raz mnie tak samo w Ch*ja zrobiłeś :P  znowu źle przeczytałem pytanie i tak jak w przypadku Chrono Crossa nie zauważyłem "grał" -_-'
« Ostatnia zmiana: Lutego 27, 2005, 10:37:01 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Pytania do kwizu ver. 2.0
« Odpowiedź #51 dnia: Lutego 27, 2005, 11:37:01 pm »
Cytuj
Kur*a Sergey!!!!!!!!!!!!!!!!
Drugi raz mnie tak samo w Ch*ja zrobiłeś  znowu źle przeczytałem pytanie i tak jak w przypadku Chrono Crossa nie zauważyłem "grał" '
eee.... co do tego pytania... dwie odpowiedzi sa dobre bez wzgledu na to czy jest gra czy gral... w zanarkand abes na poczatku a w besaid aurochs praktycznie cala gre (praktycznie bo ci co przeszli to wiedza co sie dzieje na koncu) wiec rzadam zeby gipsowi dodac punkta i jak u innych tez tak bylo to tez....
« Ostatnia zmiana: Lutego 27, 2005, 11:37:26 pm wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Pytania do kwizu ver. 2.0
« Odpowiedź #52 dnia: Lutego 28, 2005, 09:18:41 am »
No fajnie utrzymuję poziom dziewiątkowy.  :P  
« Ostatnia zmiana: Lutego 28, 2005, 09:19:41 am wysłana przez Tamaya »

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Pytania do kwizu ver. 2.0
« Odpowiedź #53 dnia: Lutego 28, 2005, 06:55:18 pm »
Ojej, ale bajer. Mam drugie miejsce...... W sumie to większość ma drugie miejsce, ale to szczegół...... W sumie to jak patrzę na te pytania, to chyba znowu przejechałem się na pytaniu, które sam ukłądałem.... Jestem zdolny, nie ma co
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Pytania do kwizu ver. 2.0
« Odpowiedź #54 dnia: Lutego 28, 2005, 09:14:19 pm »
Cytuj
Cytuj
Kur*a Sergey!!!!!!!!!!!!!!!!
Drugi raz mnie tak samo w Ch*ja zrobiłeś  znowu źle przeczytałem pytanie i tak jak w przypadku Chrono Crossa nie zauważyłem "grał" '
eee.... co do tego pytania... dwie odpowiedzi sa dobre bez wzgledu na to czy jest gra czy gral... w zanarkand abes na poczatku a w besaid aurochs praktycznie cala gre (praktycznie bo ci co przeszli to wiedza co sie dzieje na koncu) wiec rzadam zeby gipsowi dodac punkta i jak u innych tez tak bylo to tez....
damn... Zell mówi ostatnio same mądre rzeczy.. panowie no przecież niemożecie przejść obojętnie obok jego geniuszu ;)  ale on ma racje dokładnie tak samo mi się wydawało... w pytaniu ni pisało kiedy grał, więc nie wiem oco chodzi, moja odpowiedź również jest dobra a te podchwytliwe pytania to nie bardzo wychodzą bo są poprostu złe... źle sprecyzowane bo w tym ytanie był taki sam błąd
Cytuj
"3. Kto jest przwyodca 4 deva?"
... to niby jest podchwytliwe ale tak naserio to źle sprecyzwane poprostu... ale i tak będę ostatni więc mnie to wali, ale uwage zwrócić usiałem ;)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Pytania do kwizu ver. 2.0
« Odpowiedź #55 dnia: Marca 01, 2005, 04:44:21 pm »
macie i nie placzcie juz

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Pytania do kwizu ver. 2.0
« Odpowiedź #56 dnia: Marca 24, 2005, 02:24:19 pm »
EHM EHM EHM[/size][/i][/u]

Może skończmy to kiedyś... chciałbym już zmasakrować was do końca... Gdzie jesteś Serge leniu bez rączek...
« Ostatnia zmiana: Marca 24, 2005, 02:25:05 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Pytania do kwizu ver. 2.0
« Odpowiedź #57 dnia: Marca 24, 2005, 06:07:24 pm »
ehhh spoko poczekajcie ja mam teraz duzo obawiazkuf i malo czasoo