Autor Wątek: Wesołych Świąt!  (Przeczytany 11718 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Wesołych Świąt!
« Odpowiedź #60 dnia: Grudnia 23, 2007, 10:27:21 pm »
Meri Kurisumasu minna :]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Wesołych Świąt!
« Odpowiedź #61 dnia: Grudnia 23, 2007, 11:10:24 pm »
Yoł hoł hoł meri krismes itd ;]

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Wesołych Świąt!
« Odpowiedź #62 dnia: Grudnia 24, 2007, 02:37:50 am »
Wesołych świąt wszystkim. Do tego użytkownikom życzę aby mieli o czym gadać z innymi na łamach tego forum, do tego przydałoby się paru nowych użytkowników z zapałem takich jak emiel np. ale też takich z którymi wszyscy mieliby o czym rozmawiać i polemizować. Redaktorom życzę jak najwięcej weny i czasu na wszystko czego chcą, newsmanom zapału do pracy i czasu, ludziom zajmującym się rysowaniem życzę rysowali dalej i by mieli coraz więcej powodów do zadowolenia ze swoich prac (m.in.), tym co zaciekle i w pocie czoła studiują życzę aby skończyli studia z jak największą  ilością wiedzy i jak najmniej zmęczeni i bez kaca (dotyczy wybranych przypadków). W?W życzę aby się pojawił, Tant pewnie chciałby polecieć do Japonii i tego mu życzę, Gipsiemu aby paczka doszła i wróciła cała i bez szwanku. Jeśli kogoś pominąłem lub nie życzyłem mu tego co trzeba, to niech pomyśli, że życzę mu tego co on chciałby żebym mu życzył.
Ja mam drobne życzenia dla siebie ale wątpię aby cokolwiek się spełniło.
Powyższy post można traktować też jako życzenia noworoczne. Może się zdarzyć, że nagle przestanę wstępować na forum z braku takiej możliwości. Mam nadzieję, że nie, chociaż wyobrażam sobie co chwilę jakieś czarne scenariusze heh.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...