Autor Wątek: The Legend of Dragoon  (Przeczytany 2995 razy)

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
The Legend of Dragoon
« dnia: Marca 26, 2004, 06:08:19 pm »
Kto grał w tego RPG, I co o nim uważa. Proste.

Według mnie jest zarąbisty. Może grafika i muzyka do najlepszych nie zależą ale zato fabuła jest exstra. Pozatym ma dużo urozmaiceń jak naprzykład edycje czy możliwość zamienienia się w Dragoona.
« Ostatnia zmiana: Marca 26, 2004, 06:12:42 pm wysłana przez little »

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
The Legend of Dragoon
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 27, 2004, 06:15:31 pm »
Hmmm...... wydaje mi się że kiedyś taki temat założyłam ale widze że już go nie ma..
No więc mnie ten rpg bardzo sie spodobał (był to oczywiście muj pierwszy w jakiego zagrałam).Ogulnie grafika nie należy do najgorszych ,szczerze muwiąc to na mnie wywarła duże wrarzenie np.falująca woda lub prześwity światła miedzy drzewami.Edycje i zmiana postaci w Dragoony też robi swoje.Najbardziej jednak spodobały mi się filmiki (choć powiem że jak na pokazanie w nich samych postaci było troche mało).Fabuła też jest świetna ,a i też czasem zależy jaką odpowiedź dasz taką scenke zobaczysz np. mi się zdarzyło zobaczyć trzy śmieszne scenki po tym jak uratowałam Lynn i poszłam do Donau.
Gra jest dobra jak na rpg choć są osoby które mogą się nią szybko znudzić...ale to tylko zależy od kwesti gustu. ^_^  

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
The Legend of Dragoon
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 27, 2004, 08:01:22 pm »
Więc pierwsze wrażenie ... wow całkiem przyjemnie się gra :) grafika nie razi, muzyka jest zjadliwa, fabuła znośna... ale jednak kiedy przyjżeć sie bliżej to, fabuła jest liniowa do bólu... gierke możan przejść nie nużąc się dwa góra trzy razy, rzeczywiście ratują to troche scenki ale nie na tym to polega, czary widowiskowe musze przyznać nawet mi się spodobały :D a co do tej grafiki dalej jak na psx to myśle że dość duzo z niego wyciągnęli... Przejdźmy do tego co mi siem najbardziej podobało czyli... FILMIKI tak one były zaje****e i chociażby dla nich raz polecam przejść tę grę :)

Werdykt końcowy... Raz można przejść, ale nie qpować !! Najlepiej od kogoś porzyczyć co by kasy nie żałować... jRPG dość znośny 6+, niczym się nie wybija i nic od niego nie odpycha od takie cóś przeciętne :)
]


Offline Gienia

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 90
    • Zobacz profil
    • http://www.fftactics.prv.pl
The Legend of Dragoon
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 01, 2004, 01:37:56 am »
Grałem w niego bardzo dawno, ale pamiętam że grafika zrobiła na mnie spore wrażenie. Fabuły do końca nie znam bo niestety nie przeszedłem całego, ale też pamiętam, że całkiem nieźle mnie wciągnęła. Jednak ogólne uczucia mam mieszane. O ile pamiętam to denerwowało mnie dziwne rozwiązanie: można mieć 255 sztuk czy rodzajów broni, a przedmiotów tylko kilkadziesiąt co było dosyć niedorzeczne. I jeszcze jeden motyw: (sorki ale nie pamiętam imion) chodzi o tego rycerza co dosyć szybko ginie. Jest to ściągnięte z FFVII i jest on odpowiednikiem Aeris. Poznajemy go, później poznajemy jego matkę, ma problemy i ginie. Jednak zaraz na jego miejsce przychodzi inny typ łudząco do niego podobny, co by tamtego nam nie było szkoda (a do tamtego to się wcale nie przyzwyczaiłem i nie jest mi go szkoda). I wychodzi ubaw po pachy bo zrzynka jest całkowicie nieudana.
Jednak myślę że z chęcią bym poznał fabułę tego jakże głośno zapowiadanego rpg od sony, co nie zmienia faktu że uczucia co so niego mam mieszane.
NO TRESPASSING[/size]
violators will be shot, survivors will be shot again


Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
The Legend of Dragoon
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 07, 2004, 04:21:41 pm »
widze ze dobre opinie wiec jaka platforma skad sciagnac ?

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
The Legend of Dragoon
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 07, 2004, 04:27:31 pm »
Jest na psx. Są czter płyty. Nie mam pojęcia skąd ściągnąć.

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
The Legend of Dragoon
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 07, 2004, 07:11:39 pm »
Pewnie eMule ale nie proponuje ściagać aż tak dobry nie jest żeby poświecić ileś czasu ;) Chyba że masz łącze 512 to nie mam pytań ;)
]


Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
The Legend of Dragoon
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 21, 2004, 12:36:13 pm »
Co można powiedzieć jeszcze o tej grze???Dobra dla początkujących rpg-owców ^_^