Autor Wątek: Teledyski  (Przeczytany 2738 razy)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Teledyski
« dnia: Czerwca 01, 2004, 08:40:44 pm »
tak jak w temacie - szukam jakichs teledyskow z finali od VII do X-2. dla tych co nie wiedza - jest to muza jakiegostam zespolu i do tej muzy urywki fmv do rytmu. ja osobiscie mam tylko jeden teledysk (system of a down - chop suey (najlepsza piosenka i najlepszy zespol) z ff8-10 (jak ktos chce to moge wrzucic na serva jakiegos)) (widzieliscie kiedys tyle nawiasow w jednym poscie?)(ja tez nie)(()()()))(()(())( no wiec rozchodzi sie o to czy moglby ktos zarzucic linkiem do stronek z teledyskami, bede bardzo wdzieczny
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

MarvelliX

  • Gość
Teledyski
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 01, 2004, 08:45:56 pm »
Ja mam ich z 10 ale były ściągane losssowo przez Kaaze (za czasssów gdy jeszcze go używałem ;) )
Mam też zawalisty teledysk ChronoTriger-system of a down-chop suey perfekcyjne wykonanie :lol: (to z eMule ;) ). Gdyby sssie znalazło na ssserwie 36mb miejsssca to mógłbym go przekazać do downloadu (zawsze można go podzielić i popakować w osssobnych kawałkach :) )
« Ostatnia zmiana: Czerwca 01, 2004, 08:52:20 pm wysłana przez Marvell »

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Teledyski
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 01, 2004, 08:47:59 pm »
no ale oczywiscie liczy sie tez klasa piosenki ;) w tym przypadku dzieki samej piosence teledysk jest minimum spoko
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Teledyski
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 01, 2004, 10:24:03 pm »
http://www.animemusicvideos.org/home/home.php szukaj tutaj jest od groma(wyciąłem zajeba***) i ściągnij teledysk o nazwie chrono fantasy...dokładny adres Chrono Fantasy
« Ostatnia zmiana: Czerwca 01, 2004, 10:45:03 pm wysłana przez De6v6il6 »
]


Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Teledyski
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 01, 2004, 10:25:19 pm »
heh devil wyrazaj sie tylko pracy modom przysparzasz ;)
[EDIT] jezuu!!!!!!!!!!!! ktos zrobil video z ff8 do FURIOUS ANGEL ROBA DOUGANA!!!!! byc moze starsi uzytkownicy forum wiedza ze uwielbiam ten kawalek temat muza orchestralno-elektroniczna ;)juz wiem ze ten teledysk bedzie extra :D
« Ostatnia zmiana: Czerwca 01, 2004, 10:29:22 pm wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline skrabson

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 56
    • Zobacz profil
Teledyski
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 06, 2004, 02:15:52 pm »
www.fantasy-movies.net z tad idzie najwiecej clipow takze ten Angels Deserve To Die (moj drugi clip, pierwszy jaki widzialem to byl z Linkin Park One Step Closer FFX)

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Teledyski
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 06, 2004, 07:26:33 pm »
Osobiście mam klip z ff9 i piosenka "in the end" LP.

MarvelliX

  • Gość
Teledyski
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 06, 2004, 07:28:49 pm »
Też go mam :lol: kilka dziesssiąt razy nawet go oglądałem :) ściągłem ossstatnio sssporo teledysssków ale z obecnym problemem nie moge żadnych filmów oglądać (oprócz WMV <_< ) :(