Autor Wątek: Tales Of Vesperia  (Przeczytany 1527 razy)

Offline antalor

  • Passage Commander
  • Redaktor
  • **
  • Wiadomości: 120
  • You're mine! Aaaaaahh! Now you, die!
    • Zobacz profil
Tales Of Vesperia
« dnia: Lipca 28, 2009, 01:05:04 am »
Pozwoliłem sobie założyć temat (polityka pisania tylko o grach kwadratów chyba nie zakazuje pisania o innych gierkach na forum  :wub:). Otóż : czy grał ktoś w ta wspaniała grę? Dla mnie jest to najlepszy tytuł od... bardzo długiego czasu , same plusy bez słabych stron   ^_^ ...
Edit : Gra mimo ,że ma już ponad rok i dopiero teraz została wydana w europie , nie zestarzala sie graficznie. Oczywiście oprawa graficzna  to nie wszystko : najwyższy światowy poziom trzyma zarówno muzyka , jak i gra aktorska (mówię tu o głosach postaci oczywiście). Dodam jeszcze parę słów o fabule : Główny bohater Youri Lowell ,wychowany w dolnej dzielnicy miasta zaphias w pogoni za zlodziejem który okradł jego przyjaciół zostaje pojmany przez straż i trafia do zamkowego lochu. Poznani tam ludzie sprawią ,że Youri wyruszy w podróż która na zawsze odmieni losy świata...Wspomne jeszcze ,że tak charyzmatycznego i ciekawego jak Youri protagonisty nie widziałem w grach już długo...
« Ostatnia zmiana: Lipca 28, 2009, 10:23:29 am wysłana przez antalor »



Taste my scythe!

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Tales Of Vesperia
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 28, 2009, 02:04:11 am »
Pozwoliłem sobie założyć temat (polityka pisania tylko o grach kwadratów chyba nie zakazuje pisania o innych gierkach na forum  :wub:). Otóż : czy grał ktoś w ta wspaniała grę? Dla mnie jest to najlepszy tytuł od... bardzo długiego czasu , same plusy bez słabych stron   ^_^ .
Ty...jesteś redaktorem, racja ? Wiem, że to nie jest prawdziwa recenzja, ale tytuł jednak do czegoś zobowiązuje.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline antalor

  • Passage Commander
  • Redaktor
  • **
  • Wiadomości: 120
  • You're mine! Aaaaaahh! Now you, die!
    • Zobacz profil
Odp: Tales Of Vesperia
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 28, 2009, 10:28:49 am »
Pszepraszam miszczu! Poprawione  :F



Taste my scythe!