Autor Wątek: Anime z "MegaUpload", "YouSendIt"  (Przeczytany 20111 razy)

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Anime z "MegaUpload", "YouSendIt"
« Odpowiedź #120 dnia: Września 06, 2006, 08:33:36 pm »
chyba jeszcze tego nie pisałem, wiec teraz napisze - Gipsi, jestes moim bogiem :) arigato Gipsi-sama.  
Kame Hame Ha

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Anime z "MegaUpload", "YouSendIt"
« Odpowiedź #121 dnia: Września 20, 2006, 03:00:53 am »
Mam małe pytanko. Czy wie ktoś może gdzie można znaleźć muzykę która gra w jednym małym filmiku 3D z Alitą na wyścigu Motorball ? Albo chociarz jakiekolwiek informacje na temat wykonawcy który ten utwór gra. W napisach końcowych jest podany wykonawca ale nie mogę nigdzie go znaleźć w sieci.
link do filmiku na YouTube
 
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Anime z "MegaUpload", "YouSendIt"
« Odpowiedź #122 dnia: Września 20, 2006, 03:03:04 pm »
mozliwe ze jak to jest tylko jakis fanowski filmik to i fani sami tworzyli muzykę. w koncu w dzisiejszych czasach jest tyle programów, które nawet beztalenciu pozwalają zostac kompozytorami heh. no i zdecydowana wiekszosc forumowiczów nie lubuje sie w tego rodzaju muzyce wiec za bardzo nikt nie pomoze raczej, bo po prostu nikt nie bedzie wiedział co i jak nie znając się nic a nic heh...
Kame Hame Ha

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Anime z "MegaUpload", "YouSendIt"
« Odpowiedź #123 dnia: Września 20, 2006, 03:11:36 pm »
No filmik calkiem ciekawy... z tym ze to nie jest raczej produkcja fanowska a popostu filmik z gry na PSone. Ale nie mam pojecia skad mozna sciagnac muzyke tego kolesia... pewnie to jakis srednio znany ktos robiacy muzyke elektroniczna do gier ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Anime z "MegaUpload", "YouSendIt"
« Odpowiedź #124 dnia: Września 21, 2006, 12:22:41 am »
Cytuj
No filmik calkiem ciekawy... z tym ze to nie jest raczej produkcja fanowska a popostu filmik z gry na PSone. Ale nie mam pojecia skad mozna sciagnac muzyke tego kolesia... pewnie to jakis srednio znany ktos robiacy muzyke elektroniczna do gier ;]
Filmik bardzo ciekawy sciągnąłem nawet z emula go.
Grę na PSXa mam ale nie mam czasu zagrać za bardzo i nie sprawdze przez najbliższy czas tego na moim TV ;/
A podkład to myśle , że pewnie ktoś zrobił tylko ten kawałek na potrzeby filmiku i jeśli tworzy dalej to pewnie pod innym pseudonimem artystycznym.

Co do tej kompozycji to wcale nie jest taka zła , coprawda trochę monotonna ale początek ma dobry i przy napisach jest świetny.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...