Autor Wątek: Klan  (Przeczytany 2943 razy)

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Klan
« dnia: Grudnia 07, 2004, 08:37:55 pm »
z tego co zauwazylem klan pomalutku zaczyna isc do przodu...za pare dni dolaczy Maver i szatan, wiec bedzie prawie komplet...w chwili obecnej zbieram SP i kase na to, aby podniesc lv klanu na 1...SP (30k SP)bede musial zebrac sam, bo nie ma mozliwosci przekazania ich drugiej osobie...jesli chodzi o kase nie ukrywam ze bede potrzebowal waszej pomocy...650k kasy to troche duzo, nawet jak na mnie...samemu bedzie ciezko wiec prosil bym oto aby w niedalekiej przyszlosci przekazac mi jaka mala sumke na ten cel...nie jest to rozkaz czy cos w tym stylu, tylko prosba...da ten kto bedzie chcial...10k-15k-20k, obojetnie...kazdy grosz sie liczy

jesli macie jakies sugestie, zastrzezenia, prosby, pomysly odnosnie klanu, piszcie to tu :)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 14, 2004, 04:58:13 pm wysłana przez ARD »

MarvelliX

  • Gość
Klan
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 07, 2004, 09:50:15 pm »
Narazie chyba mozna sie wssstrzymać bo nie wiadomo jak ze zmianą ssserwa <_<

a tak wogóle to ja nigdy nie miałem 10k :P

Offline neoC

  • Soldier
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Klan
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 13, 2004, 12:29:04 am »
Witam, przy okazji naskrobania dziewiczego postu na tym forum, pozdrawiam wszystkich klanowiczy squarzone na ul2 lineage.
Pomoge ci ARD kiedy tylko bede w stanie, moze jak sie spotkamy to jutro, 300k to tak naprawde nieproblem uzbierac jako ze 1,5 koło dostaje sie za dropa potworka na EXg. a we trzech to mozna ich ze 300 nastukać w godzinke. Problem tylko w tym zeby ta kas eprzeznaczyc na klan a nie na nowe itemy ;)
PS. Kwestia przejścia na inny serw chyba jest przedawniona? Tzn. ten jest nadal najwiekszy , po przeprowadzce działa bez zarzutu i ma imho najwieksze szanse przetrwania jak najdłużej?  

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Klan
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 13, 2004, 03:36:42 pm »
dwie sprawy:
1. prosze wszystkich klanowiczow o opowiedzenie sie na jakim servie graja...chodzi mi o to zeby nikt nie blokowal miejsca w klanie...juz mam  nastepne osoby chetne (lampi i lukrecja)...nikogo na sile trzymac nie bede ani zmuszal do grania...grajcie gdzie chcecie...jesli ktos jest w klanie na U a nie bedzie tam gral, powiedziec...wyrzuce z klanu i przyjme nowe osoby (jak tylko minie karencja)...ja zostaje na U dopuki bedzie dzialac...jak definitywnie zakonczy dzialanie przejde gdzie indziej...na odpowiedz czekam do jutra...osoby ktore sie nie odezwa zostana usuniete z klanu...
2. organizuje zbiorke kasy na lv 1 klanu...widze ze juz mam pomocnikow, co mnie bardzo cieszy...jak dobrze pojdzie dzisiaj bedzie...thx za pomoc Coen :D

MarvelliX

  • Gość
Klan
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 13, 2004, 03:42:37 pm »
Moją possstać z twojego konta możesz z klanu wywalić bo jak uda mi sie zagrać na Ultimaro (bo narazie mam problemy) to na ssswoim juz bedę grał :P
Przydało by mi sie jedynie zabrac przedmioty które miała tamta possstać :P

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Klan
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 14, 2004, 04:57:39 pm »
wszystkie osoby z klanu zostaly kickniete i klan zostal rozwiazany...tzn jeszcze bedzie przez 7 dni dopuki oficjalnie nie zniknie...po ty czasie bede mogl przyjac sie do kalnu ktory zakladam razem z Coenem i szatanem...