Autor Wątek: Triple Triad Online  (Przeczytany 5612 razy)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Triple Triad Online
« Odpowiedź #20 dnia: Stycznia 08, 2005, 06:08:47 pm »
eee.... wam tez znikaja karty? :-/ ja wlasnie sobie kupilem 3 a mi doszla tylko jedna :-/ a w main pisze ze mam 18 (czyli tyle ile powinienem miec z tymi 3)...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Triple Triad Online
« Odpowiedź #21 dnia: Stycznia 08, 2005, 06:15:06 pm »
może ci wypadła z kieszeni?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Triple Triad Online
« Odpowiedź #22 dnia: Stycznia 08, 2005, 07:39:49 pm »
Zell - sa karty dla zbieraczy (jakeis z Suiko3 ulepszone ff8 itd) i one sa kolekcjonerskie i sie z nimi nie walczy :P
Morchol - wybacz ale musze....ale z Ciebie c**a :P jak dostaje sstartera to sie go bierze od poczatq dopoki sie nie zdobedzie  samych 5lvl szikso :P
a i nei kupujcie tych debilnych dekuf....sa strasznie lipne w wiekszosci. Lepiej pojsc na ichniejsze alegro czyli do card palace :-)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Triple Triad Online
« Odpowiedź #23 dnia: Stycznia 08, 2005, 08:19:48 pm »
dobra.. znudziło mi się... pograłem chwilę, dostałem oklepy i mi się już nie chcę... na początku było łatwo, a potem jakieś potwory przyszły... np. koleś co się nazywa Zelda i ma na końcię 3500 zwycięstw i brakuje mu 15 kart, żeby skompetować wszystkie jakie w tej gópjej grze są... podziękuję sobie...

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Triple Triad Online
« Odpowiedź #24 dnia: Stycznia 08, 2005, 08:46:46 pm »
Cytuj
np. koleś co się nazywa Zelda i ma na końcię 3500 zwycięstw i brakuje mu 15 kart, żeby skompetować wszystkie jakie w tej gópjej grze są... podziękuję sobie...
prawie mu miche sklepałem <cfaniak> w ostatniej duze sie cham wybronił :F  

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Triple Triad Online
« Odpowiedź #25 dnia: Stycznia 08, 2005, 09:25:43 pm »
sergiej ale jednej wogole nigdzie mi nie wyswietla a druga dodalem sobie do handa, a jak chcialem nim zagrac to zniknela :-/
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Triple Triad Online
« Odpowiedź #26 dnia: Stycznia 08, 2005, 09:36:17 pm »
A ja się właśnie zalogowałem .... dość ciekawa ta gra... a co najważniejsze można w nią grać przez modem :P Mam nick "White", więc jeśli ktoś chciałby stoczyć pojedynek, to nie krępujcie się :P
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Czaj0

  • Soldier
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Triple Triad Online
« Odpowiedź #27 dnia: Stycznia 09, 2005, 11:57:30 pm »
widze ze was gierka wciagnela ^__^ :D tez sobie troche pogrywam moj nick to : " DarkCrusader"