Autor Wątek: Final Fantasy VII: Eternal Curse  (Przeczytany 3672 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Final Fantasy VII: Eternal Curse
« dnia: Marca 20, 2005, 01:24:55 pm »
Final Fantasy VII: Eternal Curse


Final Fantasy VII: Eternal Curse to jak głosi plotka kolejny Final z Serii VII... patrząc na logo doszłem do wniosku że to raczej plotka i ktoś sobie ot tak zrobił grafike i ścieme wali, ale patrząc na ten ekran/tablice nie jestem już pewien:

Podobny ekran/tablica obwieścił światu że będzie coś takiego jak Final Fantasy VII Crisis Core...

Jeśli to prawda to nieźle się nam szykuje....
Final Fantasy VII
Final Fantasy VII:Before Crisis
Final Fantasy VII:Advent Children
Final Fantasy VII:Dirge of Cerberus
Final Fantasy VII:Crisis Core
Final Fantasy VII:Eternal Curse

heh troche to takie... komercyjne :P  ciekawe czy fani się cieszą...
« Ostatnia zmiana: Marca 20, 2005, 02:55:44 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Final Fantasy VII: Eternal Curse
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 20, 2005, 01:37:53 pm »
Tak więc pierwszy obrazek jak sam mówiłeś niczego nam nie może powiedzieć, a jakbyś dokłądniej popatrzył na drugi, to byś wiedział, ze tam nie piszę FFVII: Crisis Core, tylko "Compilation of Final Fantasy VII" (to zresztą piszę w katakanie na górze ekraniku), czyli ogólna nazwa projektu, który bazuje na wydaniu trzech nowych tytułów z serii FFVII (Before Crisis, Advent Children i Dirge of Cerberus). Na tym obrazku z boku faktycznie widać pięć okienek, ale możliwe, że ktoś sobie bekę skręca. Podobno Square coś tam jeszcze mruczało o zrobieniu jakiegoś snowboardu na komórke, opartego na FFVII, ale to nic oficjalnego. narazie wiadomo o tych trzech projektach i wielce prawdopodobne, że ktoś tutaj robi sobie z nas jaja.
« Ostatnia zmiana: Marca 20, 2005, 01:41:23 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Final Fantasy VII: Eternal Curse
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 20, 2005, 01:53:03 pm »
Cytuj
Tak więc pierwszy obrazek jak sam mówiłeś niczego nam nie może powiedzieć, a jakbyś dokłądniej popatrzył na drugi, to byś wiedział, ze tam nie piszę FFVII: Crisis Core, tylko "Compilation of Final Fantasy VII" (to zresztą piszę w katakanie na górze ekraniku), czyli ogólna nazwa projektu, który bazuje na wydaniu trzech nowych tytułów z serii FFVII (Before Crisis, Advent Children i Dirge of Cerberus).
Ja wiem że tam pisze Compilation of Final Fantasy, ale mi chodzilo o te pozycje na prawo.... tego Crisis Core to S-E już wcześniej zaowiadało na PSP i to już dawno... o snowbordzie na Komórki słyszałem więc to może będzie to.... ten Eternal Curse ale wątpie... możliwe że to tylko plotka ale jeśli nie to można by też wziąść pod uwage że to będzie anime...w końcu z Full metal Alchemist wyszło im całkiem nieźle a taki tytuł bardziej by mi pasował pod anime niż np. pod wyścig snowbordów :P
« Ostatnia zmiana: Marca 20, 2005, 01:55:10 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Final Fantasy VII: Eternal Curse
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 21, 2005, 12:10:18 am »
Jak dla mnie ta informacja jest przesadzona. Po pierwsze to loogo na pierwszym obrazku nie wygląda na orginał, z czego wnioskuję, ze ktoś bawił się w paincie, czy innym badziewei i teraz wciska ludziom kit..... Po drugie, skoro wychodą już cztery dodatkowe części FFVII, z których żadna nie ejst skończona, to chyba nie byłoby mądrym posunięciem zaczynać nowy projekt....... Zresztą to całe Crisis Core jest już przegięciem, więc wydanie enternal Course obniżyłoby akcje i popularność S-E......  
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Final Fantasy VII: Eternal Curse
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 21, 2005, 01:38:31 am »
Cytuj
Jak dla mnie ta informacja jest przesadzona. Po pierwsze to loogo na pierwszym obrazku nie wygląda na orginał, z czego wnioskuję, ze ktoś bawił się w paincie, czy innym badziewei i teraz wciska ludziom kit.....
no pierwsze logo raczej na pewno jest ściemą bo takiego brzydkiego raczej by nie dali...

Cytuj
o drugie, skoro wychodą już cztery dodatkowe części FFVII, z których żadna nie ejst skończona, to chyba nie byłoby mądrym posunięciem zaczynać nowy projekt.......
równie dobrze mozna było już mówić wcześniej że skoro są 3 nowe to poco zaczynać kolejny... takie gadanie nie ma sensu, bo skoro już są 4 to kolejny wcale mnie nie ździwi... tym bardziej że seria jedzie troche jak Matrix czyli wszystko wszędzie -film,gra,kmórka... to anime też by mogło być jeszcze...

Cytuj
Zresztą to całe Crisis Core jest już przegięciem, więc wydanie enternal Course obniżyłoby akcje i popularność S-E......
hmmm czy ja wiem czy by obiżyło.. moim zaniem by tylko wzrosły akcje bo światem żądzi komercha... Square poto wali tyle tych części VII bo ostatnio mieli problemy finansowe to teraz sobie przyrobią a wiedzą że wszystko co z pod znaku Final Fantasy powinno się sprzedać... a już na pewno z pod znaku VII gdzie fani tak bardzo liczyli na kontynuacje...
a tak BTW to myśłisz że dopiero ta 5 gra z serii FFVII by sprawiła że ludzie tracą jako taki szacunek do nich? Mi się wydaje że przez te wydawanie kolejnych części już dawno wszyscy ich objeżdżają...
a ta gra o której napisałem to jednak chyba była plotka... no ale plotka warta dnotowania moim zdaniem...
a co do tego że 5 gier to już będzie przegięcie to nawet jak nie wyjdzie ten FFVII:Eternal Curse (a raczej nie wyjdzie) to i tak będzie 5 gier bo ma wyjść Snowboard na kommórke i on raczej jest pewny... no ale S-E raczej nie będzie go uznawało do gier z Final Fantasy VII compilation
« Ostatnia zmiana: Marca 21, 2005, 01:40:45 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Final Fantasy VII: Eternal Curse
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 21, 2005, 03:41:18 pm »
snowboard na komórki to raczej dodatek niż gra, bo nie porusza żadnego nowegu aspektu fabuły, tylko jest przeniesieniem minigierki z orginalnego ffVII na telefon.....
Ale w sumie jak by się nad tym głębiej zastanowić to jest taka prawidłowośc, że teraz mamy po jednej części FFVII na każdą konsole, czyli cała ta kompilacja to w pewnym sensie podpucha, żeby fani kupowali nowe konsole...... Czyli to całe Enternal Course to taka ściema, chociażby dlatego, ze limit konsol się wyczerpał i jeśli już by wyszło to chyba na PS3....
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Final Fantasy VII: Eternal Curse
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 21, 2005, 04:02:16 pm »
jeszcze zostały konsole od Nintendo, czyli GBA, GC i DS

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Final Fantasy VII: Eternal Curse
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 21, 2005, 04:06:56 pm »
Cytuj
Ale w sumie jak by się nad tym głębiej zastanowić to jest taka prawidłowośc, że teraz mamy po jednej części FFVII na każdą konsole, czyli cała ta kompilacja to w pewnym sensie podpucha, żeby fani kupowali nowe konsole...... Czyli to całe Enternal Course to taka ściema, chociażby dlatego, ze limit konsol się wyczerpał i jeśli już by wyszło to chyba na PS3....
No tutaj się niezgodze limit konsol nie został wyczerpany i wcale nie jest tak że dana konsola dostaje coś od siebie... Playstation Portable dostaje Action RPG Final Fantasy VII:Crisis Core, oraz Advent Children; PS2 dostaje Dirge of Cerberus, no i także w pewien sposób Advent Children bo DVD przecież odtwarza... a jest jescze wiele konsol do wykożystania... ja dalej będę się trzymał przy tym że wykożystują każdą forme rozrywki, Konsole przeośne, stacjonarne, DVD, Telefony, więc nie ździwiłbym się gdyby w to jeszcze wszedło anime(to znaczy ździwiłbym się, bo to już bybyła przesada, ale jeśłi już coś by miało powstać to obstawiam że ten Eternal Curse-które i tak est ściemą- to by było anime...)
a z tym że to taka podpucha to z jednej strony mówisz bzdury z drugiej strony masz racje bo po to Sony płaciło Square-Enix kabone żeby wydali AdventChildren również na PSP żeby nowa konsla miała odpowiedni support i przyciągała klientów... ale tak naprawde to S-E wali jaka konsola będzie się sprzedawała ważne żeby sprzedawały się ich produkcje, a jak jeszcze Sony im buli jakąś kase żeby wydali film na PSPa to robią to z miłą chęcią
 

Tak BTW to tutaj macie zdjęcie które było oficjalną zapowiedzią Crisis Core:

Będzie to Action RPG
« Ostatnia zmiana: Marca 21, 2005, 04:09:25 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Final Fantasy VII: Eternal Curse
« Odpowiedź #8 dnia: Marca 21, 2005, 04:40:19 pm »
No to już wygląda przekonująco.... faktycznie stoi tam napisane, że to "Title 4" i, że to Action RPG i nawet jest napisane kto jest producentem, kto reżyserem, a kto CharaDesignerem (nie umiem przeczytać nazwisk).... chyba faktycznie coś wydają...

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Final Fantasy VII: Eternal Curse
« Odpowiedź #9 dnia: Marca 21, 2005, 04:40:43 pm »
ja mam tylko ciekawe spostrzezenie z rumuni, spojrzcie na tytuły tych "kompilacji" A, B, C, D, E...czekam na "fractal future" albo "fikusne filiżanki" or smth ;]

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Final Fantasy VII: Eternal Curse
« Odpowiedź #10 dnia: Marca 21, 2005, 05:20:54 pm »
Cytuj
No to już wygląda przekonująco.... faktycznie stoi tam napisane, że to "Title 4" i, że to Action RPG i nawet jest napisane kto jest producentem, kto reżyserem, a kto CharaDesignerem (nie umiem przeczytać nazwisk).... chyba faktycznie coś wydają...
i właśnie zanim pokazano to zdjęcie zapowiadające Crisis Core z detalami, było wcześniej podobne zdjęcie do tego co jest w moim pierwszym poście (bez tego kto robi daną gre etc.) z jakimś ekranem na którym widniało FFVII compilation i poszczególne gry -czyli wtedy Advent Children, Before Crisis, Dirge of Cerberus i nikomu jescze nieznane Crisis Core, dlatego mówiłem że ten drugi obrazek mnie przekonał że to może niedokońca plotka, bo logo Final Fantasy było napewno sfałszowane... ale podobno już się wyjaśniło że to jakiś kolo co tam zna się na grafice zmontował tę tablice i że to plota...

ale może to jest plota że jakiś koleś wymyślił plote... ot urok plotek :P


Cytuj
ja mam tylko ciekawe spostrzezenie z rumuni, spojrzcie na tytuły tych "kompilacji" A, B, C, D, E...czekam na "fractal future" albo "fikusne filiżanki" or smth ;]
a my w słowacji nie rozumiemy chyba rumuńskiego... co oznacza Dirge of Cerberus i Advent Children? Bo wiem że Crisis Core to "sedno kryzysu" a reszta są raczej oczywsite, plus dotego jeszcze fake Eternal Curse czyli "wieczne przekleństwo" (a możei m się pomyliło i miało być Eternal Course i mamy już ten Snowboard na komurki ;) )


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Ashley Riot

  • Riskbreaker
  • Admin
  • ******
  • Wiadomości: 690
    • Zobacz profil
    • http://vagrant-story.webpark.pl/
Final Fantasy VII: Eternal Curse
« Odpowiedź #11 dnia: Marca 21, 2005, 11:48:42 pm »
CHCE ŚWIEŻEGO POMYSŁU A NIE TYLKO TO FINAL FANTASY VII !!!!

Szczerze mam już przesyt tych podtytułów i nawiazań, kontynuacji i prequeli... To wszystko jest takie mało... kreatywne :( To jest droga po najmniejszej linii oporu

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Final Fantasy VII: Eternal Curse
« Odpowiedź #12 dnia: Marca 22, 2005, 07:23:52 am »
Oby to było zbieranie kasy na coś nowego :)

Offline Giant Enemy Crab

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 153
    • Zobacz profil
    • http://www.squarezone.pl
Final Fantasy VII: Eternal Curse
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwca 17, 2005, 08:04:02 am »
A ja nie mam nic przeciwko temu. Sequele mogą być, byle tylko dobrze się w nie grało. A po Square Enix nie spodziewam się czego innego :). Nigdy nie lubiłem za bardzo ff7, ale na te tytuły czekam z niecierpliwością.