Autor Wątek: "Inne" gry  (Przeczytany 16133 razy)

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
"Inne" gry
« Odpowiedź #60 dnia: Lipca 07, 2005, 01:46:22 pm »
ostatnio fajna gierka wyszła, jest darmowa, wciąga i wogule "Kubus - złap butelke" tylko trzeba gadugadu mieć właczone i mozna pykać... wciąga cholerstwo jedno ;] czekam na sequell... albo lepiej prequell, lepiej poznać wczesniejsze odnogi tej wielowątkowej fabuły ;]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
"Inne" gry
« Odpowiedź #61 dnia: Lipca 21, 2005, 01:39:29 am »
Weee..... ściagam sobie "Corsairs"... przyjemna stategia na PeCeta, w której jest się, nie zgadniecie, korsarzem w służbie Francji lub Imperium Brytyjskiego... bardzo miła gra moim skromnym zdaniem...

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
"Inne" gry
« Odpowiedź #62 dnia: Sierpnia 01, 2005, 06:10:44 pm »
moją ulubioną "inną" grą są Battle Realms. Taka prościutka, przyjemna strategia...wprost idealna żeby się odprężyć.

Wszystko odbywa się w niby-japońskich realiach . Wybieramy sobie jeden z 4 klanów [jak gramy w "misję" to tylko jeden z dwóch-smoka albo węża] i tłuczemy pupcie pozostałym klanom.

Moi ulubieńcy to Lotos i Wąż...właściwie smoka też lubię [a wilk jakiś taki dziwny jest. Założenie ma fajne,ale średnio się nim  gra]

Offline de'Belial

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
"Inne" gry
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpnia 01, 2005, 06:34:48 pm »
Yay...Z Battle Realms to pamiętam, że lubiłem się pastwić zpychając głazy na wioskę wroga...Fun! ;)

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
"Inne" gry
« Odpowiedź #64 dnia: Sierpnia 01, 2005, 06:54:38 pm »
eee...głazy to małe piwo...nie zawsze trafiały...

Ale fajne jest okrążenie wroga i to jak się nie może zdecydować gdzie ruszyć tyłek wojskami.

Minusem gry jest beznadziejny sojusznik [jak się gra na sojusz z kompem],bo bardzo żadko decyduje się na wsparcie

Offline de'Belial

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
"Inne" gry
« Odpowiedź #65 dnia: Sierpnia 01, 2005, 07:04:31 pm »
Cytuj
beznadziejny sojusznik [jak się gra na sojusz z kompem],bo bardzo żadko decyduje się na wsparcie
No czyli gość z głową na karku :F . Ja zawsze w Medieval'u jak byłem w sojuszu z Cesarstwem Niemieckim i <ekskomunikowani> Francuzi zaczęli ich dziubać to dostawałem takie piękne listy od cesarza z błaganiem o wsparcie...Tylko z bezczelnym uśmieszkiem najeżdżałem to, co z Rzeszy Niemieckiej się ostało :F . Wiem, wiem: "Me bad..." :F

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
"Inne" gry
« Odpowiedź #66 dnia: Października 14, 2005, 02:47:21 am »
o w c***j jednak fahrenheit to zaj***sta gierka... czasem tylko kamera jest rozbrykana i trza nia krecic zeby dobrze widziec... ale poza tym to w kazdym wzgledzie ta gra jest genialna... genialne jest to, ze mamy kontrole nad paroma postaciami, mozemy zobaczyc ta historie (btw - genialna jak narazie) z roznych punktow widzenia... z jednej strony mamy lucasa, opetanego morderce, a za chwile przeskakujemy do pani detektyw i jej goryla i probujemy zlapac samego siebie... dalej - swoboda w grze jest dokladnie taka, jak sobie wyobrazalem po recenzji... mozna robic praktycznie wszystko... i jakie to jest? tak tak, oczywiscie genialne... sciezka dzwiekowa to istny czad (i geniusz) - potrafi zbudowac napiecie i wraz z tym co sie dzieje na ekranie komponuje sie idealnie... jak ktos jest strachliwy, to moze pare razy calkiem niezle podskoczyc w krzesle :P sekwencje zrecznosciowe sa tez niezle (choc na klawiaturze wykonuje sie je srednio... bardziej sie skupia na szukaniu odpowiednich kierunkow niz na tym co sie dzieje), ucieczka lucasa po biurze jest genialna ;) przez te elementy zrecznosciowe napiecie przenosi sie tez na gracza... prosto wykonane, aczkolwiek genialnie. nie podoba mi sie tylko to, ze w jakiejs recenzji wyczytalem ze jest straszliwie krotki ten fahrenheit (jakies 10h), ale w sumie rekompensuja ta rozne drogi, ktorymi mozemy toczyc akcje... ogolnie mowiac gra jest genialna i po tak zachecajacych recenzjach mialem nadzieje, ze wreszcie bedzie jakas nowatorska, porzadna gra... nie zawiodlem sie... pisze tego posta po 2h gry, a jesli juz teraz tak sie nia jaram to boje sie co bedzie dalej :-/ w kazdym razie polecam kazdemu, a dla fanow przygodowek z niezla akcja to juz jest obowiazkowa pozycja.


ciekawe znajdzie sie ktokolwiek komu sie bedzie chcialo czytac tego posta :P  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
"Inne" gry
« Odpowiedź #67 dnia: Października 14, 2005, 08:35:02 am »
ja sie znalazlem..bo chce spytac jakie to ma wymagania sprzetowe?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
"Inne" gry
« Odpowiedź #68 dnia: Października 14, 2005, 08:51:04 am »
ps2, pad, telewizor noi rączki by sie przydały ;] hmm wątpie że sprawdze bo niedługo domnie z serwisu wróci plejak po dłuuuugiej przerwie wiec będzie 3976 gier raczej ciekawszych od farenheita do sprawdzenia ;] <jeszcze ciekawe skąd je wszystkie wezme ;]<nowsumie i tak dobrze wszyscy wiedza ze sie skonczy na pocinaniu w burnouta dzien i noc ;] >> Jednym zdaniem - jakis niewystarczająco ciekawy/nowatorski/cośtam ten farenhajt żebym sie podniecał jak Zell =p

Offline Xellard

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
"Inne" gry
« Odpowiedź #69 dnia: Października 14, 2005, 11:38:09 am »
lub
Operating System: Windows&reg; 98SE/Me/2000/XP
Processor: Pentium&reg; III 800 MHz or faster
Memory: 256 MB RAM
Hard Disk Space: approx 2 GB Free
CD-ROM Drive: 8x Speed
Video: 32 MB Windows&reg; 98/Me/2000/XP-compatible SVGA video card*
Sound: Windows&reg; 98SE/Me/2000/XP-compatible sound card*
DirectX&reg;: DirectX&reg; version 9.0 (included) or higher

* Indicates device should be compatible with DirectX&reg; version 9.0 or higher
zieeeeeeeeef......



Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
"Inne" gry
« Odpowiedź #70 dnia: Października 14, 2005, 01:09:06 pm »
ja mam 128mb ram, athlona czy tam innego durona 2ghz (czyli na normalne jakies 1,6ghz) i mi dziala bez zaciecia :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
"Inne" gry
« Odpowiedź #71 dnia: Stycznia 18, 2006, 08:51:12 pm »
Ostatnio sobie pogrywałam w Majestyi postanowiłam soibie gierkę urozmaicić. Minowicie ponazywałam wszystke budynki bardziej...ehmmm...luźno. Tak więc np. z Elfiego Zamutrza zrobiłsam "Burdel pospolity" i o dziwo wszyscy herosi, którzy oddawali się tam przyjemnościom, postanowili się ewakułować XD Poza tym najpierw imiona najwyższych herosów zapisywały się [bo od 10 poziomu można zmieniać imię] nie zapisywały się na liście "the best of" w zmienionej formie i zostawały orginalne,więc też puściłam wodze fanazij...niestety to hyba był tylko chwilowy bug w grze, bo te swobodne imiona sie pozapisywały :F
Poza tym ściągnęłam sobie dodatek i muszę powiedzieć,że jest dużo trudniejszy niż podstawka.Tak jak przy wersji podstawowejniemiałam żadnego kłopotu nawet z ostatnią misją, tak tutaj nad jakimiś trzema musiałam troche posiedzieć [np. misja z odcięciem wroga od karawan....wkurzające]. W każdym razie już mam wszystko zaliczone,adalej mam chcicę na Majesty,więc chyba sobie w jakieś dodatkowemapki zagram [choć są banalne :/ ]

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
"Inne" gry
« Odpowiedź #72 dnia: Stycznia 29, 2006, 10:41:31 am »
Śliczni panowie, piekne panie tak tutaj wbijam jako moderator i polecam przeczytac pierwszy post... temat inne gry nie zostal zalozony po to zeby pisac o innych grach niz jRPG... kilka ostatnich postow polecialo, a wiecej nie kasuje bo w sumie sie zellinek rozpisal o Farenheicie to az mi zal kasowac... jak chcecie pisac o normalnych grach ktore ostatnio graliscie to piszecie o nich w "lets help each other" a tutaj piszecie o grach "innych"
« Ostatnia zmiana: Stycznia 29, 2006, 11:15:03 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?