Autor Wątek: Rouge Galaxy  (Przeczytany 2684 razy)

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Rouge Galaxy
« dnia: Sierpnia 16, 2007, 06:34:07 am »
Ktoś już grał w tę grę? Jakie są Wasze opinie?  ;)

Gram może ze 2 dni (ok. 11 godzin przegrane - uciekłem z więzienia). System walki dosyć ciekawy. Mamy do dysposzycji 2 ataki (broń główna i dodatkowa). Sami wybieramy cele do ataku i walczymy. W każdej chwili możemy przełączyć się na innego członka drużyny.
Trochę denerwuje liniowość gry i liczne wstawki, które na szczęście można przeskoczyć, jeżeli ktoś nie ma ochoty ich oglądać.
Jak do tej pory nie mam typowej postaci leczącej, więc głównie wszystko opiera się na itemach.
Pierwsze wrażenie po ujrzeniu dwóch robotów w grze (Simon i Steve - C3P i R2D2 :D )

P.S. Jeśli ktoś już gra/grał to powiedzcie, czy głosu do Zegrama nie podkładał Josh Holloway, znany bardziej jako Sawyer z serialu "Lost"???

Offline Yukimarcia

  • Soldier
  • Wiadomości: 13
  • The Overlord
    • Zobacz profil
Odp: Rouge Galaxy
« Odpowiedź #1 dnia: Października 15, 2007, 05:04:57 pm »
Ja grałam ze 8 godzin. Graficznie mi się podoba, system walki taki sobie, ale jak do jednej walki zużywam 30 potionów, a na bossa 60 to ja dziękuje. Postacie jakieś takie nie mrawe (przynajmniej na razie), Simon jedynie przejdzie. Muzyka dobija tak jak liniowość.

Jeśli chodzi o głos Zegrama to podkładał Steven Blum ( Zabuza, Orochimaru z Naruto, Ares z God of War i co najważniejsze Vincent Valentine !!! :-[
Fear me for I am a demon.^_^

Offline kALWa888

  • Redaktor
  • *****
  • Wiadomości: 426
    • Zobacz profil
Odp: Rouge Galaxy
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 14, 2011, 07:26:21 pm »
Pograłem trochę i uważam że gra jest świetna. Oczywiście bardzo ładna grafika, dobra muzyka która jednak nie wyróżnia się niczym szczególnym, ale bardzo dobrze wpasowuje sięw klimat gry. Dość ciekawy system walk, jednak na ten przykład ten z KH lepszy. Trochę drażniąca praca kamery. Częste wstawki filmowe na plus, duży plus. Gra ląduję na listę zakupów przyszłego miesiąca :D.