Autor Wątek: go....?  (Przeczytany 2110 razy)

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
go....?
« dnia: Lutego 02, 2008, 05:51:42 pm »
gra ktoś może w go...? nie wiem, np. na kurniku, czy coś? bo ostatnio ja troche zacząłem grac na kgs-ie

http://www.gokgs.com/

w sumie tak sie złożyło, ze mój współlokator w rankingu ogólnopolskim jest dość wysoko, pokazał mi co i jak, wyjasnił zasady, a teraz powoli zaczynam grac na jako-takim poziomie. jak coś to zapraszam, z miła chęcią pogram. na kurniku szukajcie mnie pod nickiem - dowgird, na kgs-ie - smogu.
Kame Hame Ha

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: go....?
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 02, 2012, 09:12:47 pm »
Od wczoraj gram a raczej próbuje na OGSie. ;f Jest ktoś chetny jeszcze do wspólnej nauki ? ;f
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: go....?
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 03, 2012, 11:01:29 pm »
łał profesjonalna gra w kropki