Autor Wątek: dq 9  (Przeczytany 1822 razy)

Offline add2d2

  • Redaktor
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
dq 9
« dnia: Marca 11, 2011, 08:42:09 pm »
Mnie osobiście nie porwała dziewiątka(zob. szerzej w recenzji). Z tego co widzę na stronach www(patrz zachodnich) dq 9 ma przynajmniej dobre oceny. A jak widzi je polski gracz? Czy ktoś w ogóle grał w 9?

Offline kALWa888

  • Redaktor
  • *****
  • Wiadomości: 426
    • Zobacz profil
Odp: dq 9
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 12, 2011, 12:53:25 am »
Póki co nie grałem ale trailery i wszystkie zapowiedzi zapowiadają grę na tyle dobrze że mam wielką ochotę w to zagrać. Myślę że nie zrobi takiego szału jak Journey of the Cursed King, ale będzie bardzo dobra. Ogólnie szkoda że wiekszość DQ wychodzi na DS. Jako że jeszcze nie posiadam tej konsoli byłbym bardzo ucieszony z kolejnego DQ na PS2 czy chociażby PS3.

Offline add2d2

  • Redaktor
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Odp: dq 9
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 12, 2011, 08:43:56 pm »
Jest na to rada, pobierz emulator np. no$zoomer i graj do woli. Pewnie, ze to nie to samo i zostawia pewien niedosyt, ale warto obeznac sie z tematem >:D Jednak nds jest tak tani w tym momencie, ze grzechem byloby nie kupic. Szczegolnie, ze nigdy nie miales.

Offline kALWa888

  • Redaktor
  • *****
  • Wiadomości: 426
    • Zobacz profil
Odp: dq 9
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 13, 2011, 02:18:05 am »
Jasne że kupie. U mnie za 400zł stoi nowiutki w różnych kolorach w sklepie MediaExpert. Wiem że to nie jest normalna cena ale i tak bardzo niska no i na miejscu bym miał bez czekania na przesyłkę. Co do emulatora to mój komp pewnie i tak by nie pociągnął. Pamieta czasy kiedy to Faraon go obsługiwał  :F