Autor Wątek: Gry muzyczne i ich zajefajne kontrolery !  (Przeczytany 7411 razy)

Offline Maestro

  • Soldier
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
Odp: Gry muzyczne i ich zajefajne kontrolery !
« Odpowiedź #20 dnia: Września 24, 2008, 01:14:21 pm »
Hm, temat o grach muzycznych, miło.

Ja sam posiadam dwie części serii Guitar Hero (swoją drogą, jak przeglądałem temat, nie zauważyłem wzmianki...) wraz z bezprzewodowym kontrolerem, wzorowanym na gitarze Kramer. Może ktoś z Was grał, może nie, ale powiem jedno- ta gra wymusza miłość do muzyki rockowej. Siłą ;). A tak na poważnie- dla tych, co nie wiedzą, gra polega na tym, że jest ścieżka, po której lecą "nutki". Na dole ścieżki jest pięć okręgów, i kiedy "nutka" znajduje się w okręgu, należy ją zagrać. Granie nutki polega na tym, że wciskamy odpowiadający jej przycisk na gryfie gitary (można wciskać z wyprzedzeniem) i w momencie kiedy znajduje sie ona w okręgu machamy "struną" (taki przełącznik na pudla gitary). Banalna prostota, a ile radochy. Nie muszę chyba dodawać, że piosenki robią się z czasem coraz trudniejsze, są tez różne bonusy i mnożniki punktów.

A z kontrolerów, które mnie intrygują, moge wymienić Bongosy do gry Donkey Konga na Game Cube'a :D

EDIT: Nie zauważyłem tematu Frets on Fire, może dlatego że nie gram na PC :D. Sorry ;P
« Ostatnia zmiana: Września 24, 2008, 01:16:53 pm wysłana przez Maestro »