Autor Wątek: FPP  (Przeczytany 14840 razy)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: FPP
« Odpowiedź #60 dnia: Kwietnia 30, 2009, 11:25:46 pm »
Pytanie:

Jakie znacie i polecacie sieciowe FPS, koniecznie freeware'owe i mało upierdliwe. Przydałyby mi się jakieś, bo z kumplami kilkoma nie mamy specjalnie w co grać w sieci. Dotychczas radzimy sobie z niejakim Cross Fire'em, który jednak śmierdzi mi trochę, bo jest dosyć ubogi graficznie i strasznie losowy przy strzelaniu (headshoty ludziom robiłem strzelając im w dupe). Teraz zainstalowałem coś, co się wabi Combat Arms, lepszy graficznie i trochę bogatszy shooter, ale wkurwia fakt, że nie można sobie kupić broni "na stałe", tylko na jakąś ilość dni. Znam jeszcze Enemy Territory, ale do tego nie mam ekipy specjalnie, bo to drużynowa gra jest w końcu.

Krótko - coś w stylu CS'a, ale nie będące CS'em, darmowe i przyjemne do grania. No, przydajcie się na coś w końcu...

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: FPP
« Odpowiedź #61 dnia: Maja 01, 2009, 03:45:10 am »
Quake Live ?
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Doomsday

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
Odp: FPP
« Odpowiedź #62 dnia: Maja 27, 2009, 07:28:56 pm »
Dalej jacy chetni na TF2?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: FPP
« Odpowiedź #63 dnia: Maja 27, 2009, 08:48:37 pm »
Wejdź na mój profil Steam i sobie dodaj kolesia o nicku teodachad1988, bo sobie tydzień temu kupił TF2. Możesz też dodać Juko (dzisiaj dostał gifta na TF2, a w najbliższym czasie sobie go kupi) oraz Mlecznego (będzie miał TF2 w najbliższym czasie też). Z nimi gram od paru dni praktycznie codziennie. Z tym, że oczywiście grindować achievementów już raczej nie będziemy, bo od piątku nie jest to potrzebne. Po dzisiejszym glitchowanym dropie spadło mi koło 50 przedmiotów i jedyne sprzęty jakich mi brakuje w tym momencie to hełmy medyka i scouta.

Offline Doomsday

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
Odp: FPP
« Odpowiedź #64 dnia: Maja 27, 2009, 08:53:45 pm »
Ja sie pytałem bardziej rozpoznawczo, gdyż na dzien dzisiejszy mój komputer znajduje sie w ostatnim z miejsc jakie możnaby nazwać adekwatnym do gry w TF2. (tj. zwykle biurko umieszczone w rogu pokoju, nie ma jak roztawic lokci, a monitor jest na tej samej wysokosci co klawiatura).