Autor Wątek: Ergo Proxy  (Przeczytany 2372 razy)

Offline Cloud Strife

  • Soldier
  • Wiadomości: 13
  • Final Fantasy VII Fan!
    • Zobacz profil
    • imageshack
Ergo Proxy
« dnia: Maja 25, 2007, 11:24:07 pm »
Ergo Proxy

Oglądał ktoś z was kiedyś to anime ??

W świecie, gdzie ludzie i roboty wzajemnie ze sobą koegzystują istnieje tajemnicze miasto zwane "Romudo". Dzięki całkowitej kontroli, wydaje się ono być wręcz utopijnym rajem, w którym jakiekolwiek uczucia nie mają większego znaczenia. Lecz ten sielankowy krajobraz wkrótce zostaje zakłócony, a to za sprawą serii tajemniczych morderstw. Meyer Ril, inspektor Citizen Information Board zostaje przydzielona do rozwiązania tegoż śledztwa. Wnikliwe postępowanie prowadzi ją wprost do odkrycia makabrycznej tajemnicy, jaką jest "Przebudzenie". Odtąd jej życie, jak i mieszkańców Romudo ulegnie już na zawsze całkowitej zmianie…




« Ostatnia zmiana: Maja 26, 2007, 01:40:23 pm wysłana przez Cloud Strife »
                                
Ergo Proxy Fan !

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Ergo Proxy
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 26, 2007, 01:34:57 am »
Nigdy mi sie nie chcialo za nie zabrac... seria juz sie skonczyla? Ile ma odcinkow? Warto obejzec? Bo slyszalem jak ludzie sie podniecali przy premierze pierwszych odcinkow a pozniej niektorzy nazekali ze robi sie gorzej...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Cloud Strife

  • Soldier
  • Wiadomości: 13
  • Final Fantasy VII Fan!
    • Zobacz profil
    • imageshack
Odp: Ergo Proxy
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 26, 2007, 12:49:14 pm »
Nigdy mi sie nie chcialo za nie zabrac... seria juz sie skonczyla? Ile ma odcinkow? Warto obejzec? Bo slyszalem jak ludzie sie podniecali przy premierze pierwszych odcinkow a pozniej niektorzy nazekali ze robi sie gorzej...


NO PEWNIE, Że WARTO !!!

Tak seria się już skończyła ... Ma 23 odcinki po 22-25 minut. Polecam to anime ! Jest naprawde dobre . Oglądałem to z takim zafascynowaniem jak Full Metal Alchemist  8)

Tak wygląda pudełko tego anime w Polskiej edycji (pierwsze 5 odcinków) :
« Ostatnia zmiana: Maja 26, 2007, 02:52:37 pm wysłana przez Cloud Strife »
                                
Ergo Proxy Fan !