Autor Wątek: Smutek  (Przeczytany 2675 razy)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Smutek
« dnia: Maja 26, 2006, 07:57:16 pm »
Drodzy konsolowi bracia! Co sadzicie o tworzonym przez Krakowski Nibris projekcie pod nazwa Sadness, eksluzywnie dla nintendo Wii?

Na moje oko, to ten caly smutek to jedna wielka smierdzaca kupa. Przekrety szefa Nibris, z udzielaniem wywiadu na temat samego siebie. Brak umiejetnosci sklecenia poprawnego zdania po angielsku przez ludzi od Sadness i co gorsza niesamowite zapowiedzi i nie pokazanie absolutnie NICZEGO na E3. No bo jak nazwac inaczej trailer zmontowany na predce miesiac przed targami, na ktorym jakas kobita stoi przed TV i macha pilotem? No po prostu smutek ;/ Bede zaskoczony jesli z tego projektu cos wyjdzie, a jeszcze bardziej zaskoczony jesli okaze sie on sukcesem. A jesli sie tak stanie (a tak sie nie stanie) to odsczekam wszystkie zle slowa pod adresem Nibrisu i zwroce honor ;]

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Smutek
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 26, 2006, 08:23:37 pm »
osobiście nie jestem ani za, ani przeciw. To co się tyczy wii raczej niespecjalnie mnie interesuje, zważywszy na to, że w wii i tak nie zainwestuje.
W sumie to Nibris może zginąć od własnej broni, bo nie pokazywanie nieczego podsyca wymagania i ciekawość ewentualnych fanów, a jeśli wymagania te nie zostaną spełnione, to sadness zostanie zjedzony przez konkurencję i przez brak kasy od graczy

A tak btw, to jak zobaczyłem że temat nazywa się "smutek" to już się cieszyłem, ze to będzie jakiś spamerski topic do wywalenia, a tu się okazuje że jednak nie. No cóż, nie mozna mieć wszystkiego, jak sądzę :F
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Smutek
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 26, 2006, 08:35:40 pm »
A ja myślałem, że rynek polskich gier konsolowych przestał istnieć, kiedy zaprzestałem prac nad swoim jRPG'iem robionym w RPGM2k3. No cóż, nie jestem patriotą i nie wierzę, żebyśmy mogli zrobić jakąś dobrą grę... póki co nam się to nie udało i jestem nastawiony sceptycznie póki co...

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Smutek
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 26, 2006, 08:58:50 pm »
BYŁA GRA DOBRA !!! Był ten... no... właśnie... ten...




PAINKILLER !!! To była dobra gra :)
Co do łii(k) to nie lubie siedzieć w innym chlewie niż mój pokój :/ do nintendo miłością nigdy nie pałałem :)
]


Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Smutek
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 26, 2006, 09:08:32 pm »
Cytuj
A ja myślałem, że rynek polskich gier konsolowych przestał istnieć, kiedy zaprzestałem prac nad swoim jRPG'iem robionym w RPGM2k3.
przeca byl jeszcze kangurek kao na konsole - polska gra

Cytuj
No cóż, nie jestem patriotą i nie wierzę, żebyśmy mogli zrobić jakąś dobrą grę... póki co nam się to nie udało i jestem nastawiony sceptycznie póki co...
w przypadku Nibrisu to nawet nie chodzi o to, ze umia czy nie umia. Ale o to, ze zapowiadaja minnowacyjny system gry, super klimat itd a tu sie nagle okazuje, ze onie nie maja nawet kurfa dev kitow =.=
Cytuj
osobiście nie jestem ani za, ani przeciw.
A ja jestem za, ale pod warunkiem ze polscy developerzy za robienie gier beda sie zabierali od pisania tychze gier, a nie od niepoprawnego (choci tu o kiepawa angielszczyzne) i szumnego zapowiadania

 

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Smutek
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 28, 2006, 08:25:30 pm »