Autor Wątek: Mobile Arena  (Przeczytany 17827 razy)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Mobile Arena
« Odpowiedź #80 dnia: Czerwca 17, 2009, 03:37:45 pm »
Nioch nioch, kupiłem sobie fona, jak na razie podoba mi się, tylko nie chce mi jednej empetszyjke odtworzyć, ale olać, od słuchania muzy mam MP3, foty fajne robi, więc nie trzeba aparatu już kupować.


Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Mobile Arena
« Odpowiedź #81 dnia: Czerwca 17, 2009, 07:24:40 pm »
jak ci jakis mp3 nie odtwarza to nazwa moze byc za dluga lub z obcymi znakami

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Mobile Arena
« Odpowiedź #82 dnia: Czerwca 18, 2009, 02:59:51 am »
Jakby ktoś jeszcze nie wiedział, jestem posiadaczem najlepszego telefonu komórkowego na świecie:



Coraz bardziej kocham ten telefon..

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Mobile Arena
« Odpowiedź #83 dnia: Czerwca 18, 2009, 11:00:17 am »
SrajFon, most overrated phone on de world, jak wszystko co od Ejpla, rzekłem.

Offline Sitheral

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 202
  • S = k log W
    • Zobacz profil
    • Zwyczaje rozrodcze afrykańskich świń
Odp: Mobile Arena
« Odpowiedź #84 dnia: Czerwca 18, 2009, 01:13:33 pm »
Zgadzam się... nie żeby był do kitu bo nie jest, ale czy zasługuje na taki szum?
http://www33.patrz.pl/u/f/39/00/25/390025.jpg

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Mobile Arena
« Odpowiedź #85 dnia: Czerwca 18, 2009, 04:12:28 pm »
Ogrom aplikacji dostępny z AppStore, Cydii i Installera wszystkie jego wrodzone wady mi rekompensuje. MMS'y, Bluetooth i kamerę można załatwić właśnie software'm gdzieś kupionym (lub darmowym), karty pamięci za cholerę nie potrzebuje, bo mam 16GB w nim (do tego mam software do robienia dysku zewnętrznego z iPhone'a, działającego pod Wi-Fi).

Uważam, że to najlepszy telefon na świecie z prostej przyczyny - jest bardzo popularny, przez co gigantyczna ilość osób pisze pod ten telefon aplikacje wszelakie. Takiej ilości, jaka dostępna jest na iPhone'a, nie uświadczysz na żadnym innym telefonie. Prawda, część jest absolutnie debilna (co również ma swój urok), ale są tam prawdziwe perełki.

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Mobile Arena
« Odpowiedź #86 dnia: Czerwca 18, 2009, 04:25:06 pm »
Uważam, że to najlepszy telefon na świecie z prostej przyczyny - jest bardzo popularny
Aha. Czyli najlepszość nakreśla nam popularność telefonu. Ja zostaję przy tym, że przereklamowany, jak każdy sprzęt od apple, tyle. Nigdy bym nie kupił iPhone'a i tyle.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Mobile Arena
« Odpowiedź #87 dnia: Czerwca 18, 2009, 05:03:57 pm »
Cytuj
Czyli najlepszość nakreśla nam popularność telefonu.

Tak. Jeżeli dzięki temu ma taki support jaki ma, to zdecydowanie jest to wielki plus. Poza tym ma przejrzysty lay, w tej chwili chyba wzorcowy dla wszystkich touchscreenowych telefonów, jest bardzo funkcjonalny, wbrew temu co plotki mówią, ogólnie rzecz biorąc jest to kawał kunsztownie zorganizowanego hardware'u. Fakt, półtorej kafla za niego to mimo wszystko przegięcie, ale skoro już go mam, to nie muszę na cenę narzekać.

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Mobile Arena
« Odpowiedź #88 dnia: Czerwca 18, 2009, 05:13:57 pm »
iPhone<<<<<<< Omnia

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Mobile Arena
« Odpowiedź #89 dnia: Czerwca 18, 2009, 05:31:37 pm »
Powodzenia Glenn z tym chujowym touchscreenem Omni i podświetlaniem ekranu uniemożliwiającym działanie w słońcu. Jedyny poważny plus Omni to lepszy aparat i bateria. Oprócz tego, nie ma nawet dziesiątej części tej masy software'u, jaką oferuje sam AppStore (a w spiratowanych iPhone'ach dochodzi jeszcze drugie tyle na Cydii i Installerze).

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Mobile Arena
« Odpowiedź #90 dnia: Czerwca 18, 2009, 05:44:09 pm »
Powodzenia Glenn z tym chujowym touchscreenem Omni i podświetlaniem ekranu uniemożliwiającym działanie w słońcu.
Sadly but true
Oprócz tego, nie ma nawet dziesiątej części tej masy software'u, jaką oferuje sam AppStore (a w spiratowanych iPhone'ach dochodzi jeszcze drugie tyle na Cydii i Installerze).
No dobrze tylko po co ludziom te dziesiątki czy tam setki softu, którego i tak nie potrzebują/ nie bedą używać? Sam powiedz tant czy używasz tyyyylu dupereli z appstora?

Offline Sitheral

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 202
  • S = k log W
    • Zobacz profil
    • Zwyczaje rozrodcze afrykańskich świń
Odp: Mobile Arena
« Odpowiedź #91 dnia: Czerwca 18, 2009, 05:57:28 pm »
Osobiście wziąłbym któryś z nowszych SE z serii P, może nie wyglądają fenomenalnie ale dają radę że hej.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Mobile Arena
« Odpowiedź #92 dnia: Czerwca 18, 2009, 06:05:52 pm »
Jest całkiem sporo, których używam. Niektóre oczywiście dla beki czasem, typu symulator perkusji albo shotguna, ale takie kretynizmy mają zdecydownie swój urok. No ale kilka, np. WeDict Pro, Miasto Muzyki, Discover, czy Snapture używam bardzo często. No i sporo gier z AppStore'a, ale gier nie liczę, bo tera to na każdy telefon jest wchuj gier (chociaż, założę się, że na Omni nie masz Katamari, ani żadnej gry od Square Enix'u hehe).

Oczywiście, to jaki telefon jest najlepszy zależy od tego, czego człowiek wymaga od takiego urządzenia. iPod'a np. bym za cholerę nie kupił, bo od swojego odtwarzacza mp3 wymagam tylko tego, aby dobrze odtwarzał muzykę, aby dało mu się poukładać muzykę (w większość mp3 tracklista w folderach się alfabetycznie porządkuje zawsze), aby bateria była dobra, wyświetlacz czytelny, takie tam. Dlatego od muzyki używam irivera, bo jest niezawodny, bateria trzyma w nim 3x dłużej niż w innych mp3 (dzięki temu, że można mu całkowicie wyświetlacz wygasić), no i software umożliwia porządkowanie po mojemu. iPod pewnie umożliwia to samo, ale jest 3x droższy, no i ma wchuj dziwnych rzeczy dodanych, do tego, jako pirat z powołania, nie zniósłbym kupowania muzyki w iTunes'ie hehe...

iPhone'a nabyłem między innymi dlatego, że podjarałem się faktem, że telefon ten jest supportowany przez Square Enix. W tej chwili mam dwie gry od nich i spodziewam się znacznie więcej w przyszłości. Jednak teraz, jak go już te pół roku mam, doceniam go właśnie przede wszystkim ze względu na olbrzymi support ze strony producentów, jaki domorosłych programistów. No i, mając gigantyczną ilość narzędzi do grzebania w ustawieniach systemowych telefonów, mogę z nim zrobić właściwie co zechcę. Nie siedzę głęboko w telefonii komórkowej, ale jestem pewien, że żaden inny telefon nie ma takiego supportu i, co za tym idzie, takiej masy software'u, w tym wchuj naprawdę genialnych aplikacji.

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Mobile Arena
« Odpowiedź #93 dnia: Czerwca 18, 2009, 06:14:52 pm »
No i sporo gier z AppStore'a, ale gier nie liczę, bo tera to na każdy telefon jest wchuj gier (chociaż, założę się, że na Omni nie masz Katamari, ani żadnej gry od Square Enix'u hehe).
Jest Fallout na Omnie :F
Ale jak teraz patrzyłem na appstora to połowa softu jest bez sensu, niby jest tego w 3 dupy, ale głównie dla tego ze są w chuj rozdrabniane ( jakiś manager kontaktów dla właściciela pizzeri >.<, czy 15 różnych softów do szukania randek ;f), w Omni masz mobajla z officem który posiada to wszystko od razu wiec nie potrzebujesz całego tego pierdylstwa, poza tym 2ojro za jeden duperel phi kasy szkoda ;f

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Mobile Arena
« Odpowiedź #94 dnia: Czerwca 18, 2009, 06:25:09 pm »
ITT: Zbędne gadżety w telefonach.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Mobile Arena
« Odpowiedź #95 dnia: Czerwca 18, 2009, 07:25:57 pm »
ehh dzie te czasy dzie telefony sluzyly do dzwonienia

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Mobile Arena
« Odpowiedź #96 dnia: Czerwca 22, 2009, 10:27:15 am »
tu nie chodzi o telefony. Chłopaki mają nieszczęsliwe życie erotyczne i muszą polansować sie telefonami przed znajomymi. a ze takie nolajfy znajomych w realu nie mają, to zostaje im zameczanie ludzi na forum. :F
Kame Hame Ha

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Mobile Arena
« Odpowiedź #97 dnia: Czerwca 22, 2009, 01:02:13 pm »
k rozumiem przedluzenie... ego