Autor Wątek: Assassin's Creed  (Przeczytany 2177 razy)

Offline DarkAura16

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 353
  • Nikt specjalny.
    • Zobacz profil
Assassin's Creed
« dnia: Czerwca 20, 2012, 12:18:57 am »
Osobiście nie oczekiwałem nic wielkiego podchodząc do tej gry. Zdawała mi się kolejnym popychadłem wśród next-genów. A jednak stała się jedną z moich ulubionych serii gier. Jako że jestem gigantycznym fanem poplątanych i dobrze opowiedzianych historii, tak ta, opowiedziana w AC, dosłownie rozniosła mój umysł.

Gra niby dzieje się jakoś między średniowieczem a początkiem renesansu. Pozornie. Ta mniej lwia część gry dzieje się w teraźniejszości i opowiada o Desmondzie Milesie, którego przodkami byli asasyni tacy jak Altair z pierwszej części i spin-off'ów jak i Ezio Auditore znany z reszty gier głównej serii. Są też współcześni templariusze, którzy wg przepowiedni w 2012 roku mają doprowadzić do końca swiata. Desmond z pomocą maszyny zwanej Animusem musi przeżyć wspomnienia swych przodków i dowiedzieć się gdzie jest ukryty pewien artefakt - Jabłko Edenu. Wątek w miarę następnych części rozwija się tworząc naprawdę ciekawą historię.
A co Wy sądzicie o tej grze?

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Assassin's Creed
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 20, 2012, 12:25:55 pm »
jeśli jedynka ci mózg rozniosła to 2 go stopi

Offline DarkAura16

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 353
  • Nikt specjalny.
    • Zobacz profil
Odp: Assassin's Creed
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 20, 2012, 02:09:21 pm »
jeśli jedynka ci mózg rozniosła to 2 go stopi

A po Revelations będziesz czuł niedosyt. Kompletnie skopane zakończenie.

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Odp: Assassin's Creed
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 20, 2012, 07:31:11 pm »
tak tak pamiętam jak na torrenta wpadła wersja ze skopanym crackiem, gdzieś tam się wieszało... aż w przedsprzedaży kupiłem i wymieniłem całego pcta dla pierwszej części xD
]


Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Assassin's Creed
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 21, 2012, 02:02:38 am »
Pierwsza część Asasyna była naszpikowana bugami, cholernie nudna i powtarzalna rozgrywka mnie odrzuciły kompletnie. Myślałem, że AC II będzie podobne, a tutaj mega zaskoczenie. Gra kompletnie inna, nie nudzi, klimat bardzo przystępny i ciekawy, postać Ezio dużo lepsza niż Altaira. W kolejne odsłony nie grałem jeszcze, ale muszę zaznaczyć, że podoba mi się historia krążąca wokół Asasynów i Templariuszy, niby taki sci-fi, ale mi to przypadło do gustu.

Offline frendzel13521

  • Soldier
  • Wiadomości: 49
  • Tak wiem jestem zajebisty
    • Zobacz profil
Odp: Assassin's Creed
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 01, 2012, 06:17:32 pm »
A już niedługo wychodzi trójka. Można już kupić pudelko z jakimś kodem który dodaje coś do już całej gry. Czekam z niecierpliwoścą na premiere
The Frendzel