Autor Wątek: Ghost in th Shell 2  (Przeczytany 2422 razy)

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Ghost in th Shell 2
« dnia: Września 05, 2004, 08:37:03 pm »
Nareszcie jest film! Mog dalej obejrzeć co działo się z cyborgiem Batou po śledztwie Puppetmastera. Ale to co zobaczyłem to całkowicie nowa przyszłość. Graficy na prawdę postarali się, teraz FF:AC musi wyglądać na prawdę fenomenalnie, żeby pobić GITS:I. Muzyka jest ciągle w dobrym klimacie, zero ostrych kawałków co mnie cieszy, gdyż ona w 50% składała się na klimat filmu. To co ja zobaczyłem to nie mogę opisać, zobaczcie sami: GITS hompage
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Ghost in th Shell 2
« Odpowiedź #1 dnia: Września 07, 2004, 04:24:16 pm »
Ten temat powinien być raczej w Manga & Anime... nawet mimo to że to jest kawał dobrego Kina, ale to nadal jest anime.

Animacja rzeczywiście jest świetna,narazie widziałem trailer sprzed kilku miesięcy oraz ten który jest na stronie co podał GP i powiem że pierwszy trailer był o wiele lepszy bo miał świetna piosenke, jak narazie po tych dwóch trailerach widze że muzyka po raz kolejny będzie spokojna i utrzymała poziom.

Co do FF:AC to troche bym nie porównywał bo GitS2 to anime a FFAC będzie filmem w 100% procentach robionym techniką komputerową. Owszem w Gitsie jest w większości robiony techniką komputerową ale postacie są rysowane a cały FFAC jest komputerowo nawet postacie. Z tego co widze to w GitS głównym bohaterem będzie Batou ...zapowiada się genialne anime które z chęcią kiedyś tam obejże.. mam nadzieje że w polskim kinie :)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Ghost in th Shell 2
« Odpowiedź #2 dnia: Września 09, 2004, 09:21:16 am »
Że temat nie powinien być to to sie zgadzam, ale nie o to mi tera chodzi.

Skąd ty masz napisy !?! Ja jużten film mam od niepamiętnych czasów ale nie oglądam bo nie mam napisów(nawet angielskich). Jak wiesz gdzie są albo masz to poratuj B) .

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Ghost in th Shell 2
« Odpowiedź #3 dnia: Września 12, 2004, 10:23:23 pm »
To że jeden film jest rysowany na papierze a drugi na monitorze to nie ma zbyt wielkiej różnicy, bo oba filmy są filmami o_O

O jakie napisy chodzi ci little?
 
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Ghost in th Shell 2
« Odpowiedź #4 dnia: Września 13, 2004, 02:36:17 pm »
Cytuj
To że jeden film jest rysowany na papierze a drugi na monitorze to nie ma zbyt wielkiej różnicy, bo oba filmy są filmami o_O
Nie jestem ewien o co ci GP chodzi, jeśli mówisz o orównaniu do FFAC i GitS2 to równie dobrze nie ma różnicy Gits2 a Siedem... oba są robione inną techniką a w sumie w "Siedem" używano pewnie makijażu więc też był malowany :P

A jeżeli mówisz o tym że GitS to film tylko że rysowany więc wtedy moglibyśmy do działu "Film" dawać każde anime...

Cytuj
O jakie napisy chodzi ci little?
Chodzi o napisy do GitS2, oglądałeś film z japońskim dubingiem i wsłuchiwałeś się co mówią(u ciebie to możliwe bo wiem że co nieco japoński umiesz)? Czy miałeś napisy angielksie bądź polskie? Jeśli miałeś jakieś napisy to little by je pewinkiem chciał^^


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Ghost in th Shell 2
« Odpowiedź #5 dnia: Września 13, 2004, 04:29:57 pm »
Cytuj
Cytuj
O jakie napisy chodzi ci little?
Chodzi o napisy do GitS2, oglądałeś film z japońskim dubingiem i wsłuchiwałeś się co mówią(u ciebie to możliwe bo wiem że co nieco japoński umiesz)? Czy miałeś napisy angielksie bądź polskie? Jeśli miałeś jakieś napisy to little by je pewinkiem chciał^^
I o to chodzi ;)
Na polskie to ja nadzieji nie mam (choć zawsze moż sie stać cud), ale jak masz angielskie to poratuj ;)  

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Ghost in th Shell 2
« Odpowiedź #6 dnia: Września 13, 2004, 05:00:27 pm »
hmmm..
naphoo, napisy.org jezeli chcesz polskie, ale ja korzystam z angielskich.
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Ghost in th Shell 2
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 05, 2005, 08:58:01 pm »
Obejrzałem w ten długi weekend co teraz był... ogólnie film bardzo mi się podobał, ale mimo wszystko jedynka była lepsza... nie wiem, może ja jakiś dziwny jestem, ale sequele zawsze są dla mnie gorsze od pierwowzorów. Wyjątkiem jest tylko Obcy 2... W skali od 1-10 filo oceniam na mocne 8.5
Kame Hame Ha

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Ghost in th Shell 2
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 22, 2005, 08:29:05 pm »
Mamoru Oshi pracuje nad nowym filmem...

Cytuj
Japoński reżyser Mamoru Oshii, twórca kultowego "Ghost in the Shell", które kilka tygodni temu doczekało się swojej oficjalnej premiery na DVD, pracuje już nad nowym projektem anime zatytułowanym "Tachigui: The Amazing Lives of the Fast Food Grifters" (Tachiguishi Retsuden). Film opowiadał będzie historię ludzi nazywanych w Japonii Tachigui - osób, które do mistrzostwa opracowały sztukę kradzieży... jedzenia.

Scenariusz filmu powstał w oparciu o powieść samego Mamoru Oshii. Obrazu powstaje w studiu Production I.G. Na ekrany japońskich kin "Tachigui" wejdzie już wiosną przyszłego roku.

Producentem projektu jest związany przez lata ze studiem Ghibli Toshio Suzuki, współtwórca sukcesu takich filmów jak "Spirited Away: W krainie bogów" oraz "Ruchomy zamek Hauru".

wsumie pierw sobie pomyślałem że raczej mnie to wali nieprzeciętnie bo GITS2 do tej pory nieobejżalem i raczej mi się niechce, ale pomysł na fabułe nawet mnie zaciekawił...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?