Autor Wątek: Avi,RMBV or other  (Przeczytany 2279 razy)

Offline FutureFargo

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 67
  • Accacia Dragon
    • Zobacz profil
Avi,RMBV or other
« dnia: Lipca 21, 2007, 11:17:04 am »
Mam takie pytanie do wszystkich,jakie format anime preferujecie?Jak wiadomo avi ma troche więcej mb,za to lepszą jakość i rozdzielczość,zaś RMVB jest niewielkie,jakościowo niestety ustępuje.
Cała seria np.naruto w avi,zżera całkiem sporrrro miejsca na dysku,więc z tym jest problem.
Chę poznać wasze opinie...chyba,że temat już był :)
I am the fallen angel, pure, blessed power.

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Avi,RMBV or other
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 21, 2007, 11:41:56 am »
cóż, ja nie zwracam na to uwagi w jakim co jest formacie... w dzisiejszych czasach płyty dvd są tanie, nagrywarki też, więc wisi mi jaki format bedzie miało anime czy film. nie to co kiedyś, gdy na dysku miało sie 40 giga, a płyty cd kosztowały po 2.50 za sztuke. dziś pyte dvd dostaniesz za niecałą złotówkę heheh, więc ;f (np na jednym dvd weszło mi 100 epów Bleacha ;f)
Kame Hame Ha

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Avi,RMBV or other
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 23, 2007, 11:55:33 am »
Jesli chodzi o anime to sciagam tylko avi... wazna jest dla mnie ostra kreska w anime i lubie miec elegancka jakosc bo po to sie ziomki napracowali nad tym aby anime pieknie wygladalo aby fani mogli sie jarac z zajebistej animacji. A RMVB mimo ze i tak trzyma dobry poziom biorac pod uwage jak bardzo zmniejsza rozmiar pliku, to jednak i tak troche pogarsza. Wszystko zalezy od lacza jakie kto posiada, jak masz szybki net to lepiej wybierac avi a jak ktos ma wolny to lepiej rmvb zeby nie sciagac seri miesiacami.


Cytuj
(np na jednym dvd weszło mi 100 epów Bleacha ;f)
Skoro zmiesciles tyle epow bleacha na jednym dvd to miales rmvb wlasnie... albo nagrales 100 chapterow mangi a nie anime ;D


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Vins3nt

  • Soldier
  • Wiadomości: 28
    • Zobacz profil
    • Ciekawe linki z mangami
Odp: Avi,RMBV or other
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 22, 2007, 12:16:32 pm »
A oglądał już ktoś coś na HD? Najlepiej z Blue-Ray :P :P :P