Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Ard

Strony: [1] 2 3 ... 64
1
Kultura / Odp: Kółko Filozoficzne
« dnia: Sierpień 14, 2008, 02:56:19 am  »
Nie wiem czy będzie się komuś chciało to czytać,ale.......

RESPECT za posta...nic więcej nie dodam....po prosu mam podobne odczucia...

2
Offtopic / Odp: Złote Myśli
« dnia: Maj 30, 2008, 07:58:02 pm  »
"Iloraz inteligencji tłumu jest równy IQ jego najgłupszego członka, podzielonemu przez liczbe wszystkich osób" - Terry Pratchett

Słyszałem podobny:
"Inteligencja tłumu jest inteligencją osoby najmniej inteligentnej w tłumie" - mój wykładowca, który za pewnie gdzieś to usłyszał ;)

3
Strategie / Odp: Warhammer 40K Dawn Of War
« dnia: Kwiecień 19, 2008, 06:36:46 am  »
O opcji mulit nie będe się wypowaidał, bo nigdy nie grałem. Ale widziałem parę meczy i zabawa jest na pewno lepsza niż single ;)

Co się tyczy kampani jednoosobowej (mowa głównie o dodatku DC). Bardzo fajny klimat (o dziwo bliżej mi do Warhammera niż Warhammera 40k), świetny świat i cała jego otoczka. Miałem nadzieję że WH40k odbiegnie od standardów: zbuduj baze, zbierz surowce, zniszcz wroga. Rzeczywiście, o ile w początkowej fazie gry zbudowanie bazy, wyprodukowanie jednostek i walka są standardem, tak później, mając silna gwardię honorową, jesteśmy w stanie przejąć każdą mapę w niecałe 10 minut !?! (nie licząc twierdz wroga). Nie wiem czy zaliczyć to na + czy - gry.

4
HELP / Odp: Final Fantasy XII HELP!
« dnia: Kwiecień 07, 2008, 06:25:46 pm  »
jeśli chodzi o status Reverse, to kożystało mi się z niego bardzo niewygodnie i postacie z ustawionym gambitem do leczenia zabijały mi często postacie z obniżonym HP po nadaniu statusu Reverse, tak więc podczas walki z Yazmatem nie kozystałem z tego statusu

O to właśnie chodzi żeby postać lecząca NIE LECZYŁA postaci z Reverse :D To Yiazmat zapewnia jej leczenie atakując ja ;)

5
HELP / Odp: Final Fantasy XII HELP!
« dnia: Kwiecień 03, 2008, 06:23:27 pm  »
U mnie rzucał Death Strike w zależności od humoru jaki miał :D Z reguły 2-3 ostatnie kulki to walił jak wściekły, ale zdarzało się ze ot tak sobie machnął 3-4 razy ;)
U mnie 2 postacie z mieczami z elementem Dark biły Yiazmata, a 3 postać to strzelec-healer. Wojownicy rzucali na siebie Reverse, dzięki czemu otrzymując obrażenia leczyli się (również Cyclone ich leczył ;) ).
Zastanawia mnie że ubiłeś dziada 3 postaciami. Jak w koncówce, jak juz była baaaardzo zły wachlowałem postaciami i przyznam że gdyby nie były na wysokim poziomie to raczej nie wytrzymały by za długo. Widocznie Twój Yiazmat był spokojniejszy :)

6
HELP / Odp: Final Fantasy XII HELP!
« dnia: Kwiecień 03, 2008, 01:48:45 am  »
Właśnie też się dziwie. Do Yiazmata podchodziłem 2 razy: raz u siebie (koło 4 h walka - na trzeźwo; drugi raz u kumpla - koło 6 h - po pijaku ;) - padł 2 razy ^^). Ja miałem wszystkie postacie na 99, drugi 3-ka była duplikatem pierwszego składu - ktoś padł to wchodziła rezerwa i wskrzeszała. U kumpla było gorzej bo 3 postacie na max, reszte kolo 60-70 lv + gorszy sprzęt. Ale się udało, choć końcówka była ciężka :)

Zauważyłem jedną rzecz - jeśli nie podejdziesz za blisko muru areny na któej walczysz, mysiu-pysiu jest raczej spokojny, o ile można to tak nazwać. Zawsze jak znalazł się blisko muru rzucał swoje "One Shot - One Kill" :D (Death Strike)

7
Film / Odp: Seriale Telewizyjne
« dnia: Kwiecień 03, 2008, 01:28:29 am  »
a w ogóle to najlepszym polskim serialem był wiedzmin z miażdzącą rolą żebrowskiego, cudownym plastikowym smokiem i fenomenalnym robotem, który zagrał tak brawurowo Ciri... =_='

Tu się zgodze. Nie wiem co mnie wtedy opętało, ale po filmie chciałem zobaczyć serial, bo przysło mi na myśl że nie jest tak zły jak film. Jakże ja się myliłem :] Polacy pokazali jak nie powinno przenosić się ksiązek na plan filmowy. Nie wiem jaki był budżet tego a-arcydzieła polskiej kinomatografi, ale spokojnie mogli pokusić się o całą sage...Choć może to i dobrze że o tym nie pomyśleli ;)

8
HELP / Odp: Final Fantasy XII HELP!
« dnia: Kwiecień 03, 2008, 12:54:13 am  »
o ile mi wiadomo to tak do końca uniwersalnych ustawień nie ma dla gambitów i podobnie jak z postaciami w druzynie. jesli chodzi o postacie to oprócz Quickeningów uczą się wszystkie tych samych umiejętności, więc zalecane używanie tych samych postaci by je jak najlepiej wypakować, ogólnie wypakowanie trzech postaci całkowicie wystarcza, ja na trzech postaciach głównie przechodziłem grę, walcząc z finałowym bosem moje niećwiczone postacie były nadal na poziomach 14-25.

Yiazmat pokonany 3 postaciami, a reszta 14-25 lv ? ???

9
jRPG / Odp: Expienie w jRPG
« dnia: Marzec 02, 2008, 09:44:20 pm  »
Dla mnie najgorsza rzecz w każdej grze. Nienawidzę siedzieć i TYLKO wxpić postacie. O ile jestem w trakcie fabuły to ok. Ale czysty kox...nienawidzę :/

10
Offtopic / Odp: Total offtopic
« dnia: Luty 27, 2008, 09:53:11 pm  »
Cytuj
Właśnie jestem po seansie "John Rambo". Najkrwawsza ze wszystkich części. Rambo mniej biega, więcej strzela, trup wala się gęsto i wszyscy są szczęśliwi
To już nie musi biegać by omijać kul? Nieźle się zaprawił ;f

John Rambo nie musi biegać w 4 części. W sumie, mało kto zdąży do niego się zbliżyć :]

ARD, Schoolboy roxił ;) Tylko trochę mogli bardziej dopracować tego headshota na łodzi, bo zbyt kukiełkowato to wyglądało. Poza tym ładnie snajpił, a moja fav scena - decap i działo na kierowcę jeepa (no i cała walka pod koniec, włącznie ze ścięciem działem drzew - Predator się przypomniał i sierżant Mac z minigunem ;) ).

Ta scena rządzi !!! :D Taki kaliber z takiej odległości ;) Rozłożył kierowcę na części pierwsze :)
Teoretycznie Schoolboy nie musiał robić head-shootów tym karabinem, bo nawet jak trafił kogoś w klatę to kolo leciał ładny kawałek w tył ;)

11
Offtopic / Odp: Total offtopic
« dnia: Luty 27, 2008, 07:29:12 pm  »

Wah, dwa dobre filmy dzisiaj są o tej samej porze: "The thing" i "Pewnego razu w Chinach". Nie wiadomo co oglądać cholera.
'Cosia' obejrzyj, fpyte film, o ile to ten horror ;p

Raczej ten :D O której leci ???

Właśnie jestem po seansie "John Rambo". Najkrwawsza ze wszystkich części. Rambo mniej biega, więcej strzela, trup wala się gęsto i wszyscy są szczęśliwi :P

BTW Jak cenię sobie wszelkiego rodzaju snajperów, za opanowanie, precyzję, spokój, tak ten koleś został moim ulubieńcem :]Ktoś wie jak nazywa się ta broń? O ile w filmie jej nie "podrasowali", to ma zajebiste kopyto :)

12
HELP / Odp: Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« dnia: Luty 26, 2008, 11:29:35 am  »
NOD 32 v3.0
Nie "zamula" zbytnio kompa. Używam od długiego czasu i jestem zadowolony...

13
Offtopic / Odp: Total offtopic
« dnia: Luty 19, 2008, 10:24:35 pm  »
Cytuj


Worst camp-place ever.

Teoretycznie tak...Jednak na serwerze "Only Rifle - OneShotKill" nawet najbardziej głupie miejsce może okazać się niezłe ;) (tylko na takich serwerach gram)
90% graczy wychylając się za muru w stronę tych dech patrzy w górę, czy tam nie ma wroga. Łatwo go wtedy ściągnąć ;)

14
Offtopic / Odp: Total offtopic
« dnia: Luty 19, 2008, 04:53:00 pm  »
Camperzy są wszędzie. W CoD 1, na planszy Harbor z uporem maniaka pchają się pod deski i strzelaja przez taką wąską szczelinę ;)

Szczelinę? JAKĄ SZCZELINĘ?! Gadaj, bo chcę wiedzieć, jak skutecznie kampić! :D J/k.


15
Offtopic / Odp: Total offtopic
« dnia: Luty 18, 2008, 10:45:26 pm  »
Camperzy są wszędzie. W CoD 1, na planszy Harbor z uporem maniaka pchają się pod deski i strzelaja przez taką wąską szczeline ;)

16
Final Fantasy X-XII / Odp: FFXII - Vaan Solo
« dnia: Luty 18, 2008, 07:05:03 pm  »
Hmm... pokonanie Yiazmat bez broni, bez pancerzy i bez używania magii, walcząc tylko Vaanem i mając pierwszy level. Brzmi jak wyzwanie...

This is madness!  :D

To nie jest szaleństwo. To zwyczajnie niemożliwe [Deathstrike].

Jak tego dokonasz, daj znać. Będziesz moim MASTA FF XII ;)

17
Final Fantasy X-XII / Odp: FFXII - Vaan Solo
« dnia: Luty 18, 2008, 08:32:11 am  »
Hmm... pokonanie Yiazmat bez broni, bez pancerzy i bez używania magii, walcząc tylko Vaanem i mając pierwszy level. Brzmi jak wyzwanie...

This is madness!  :D

18
Granie a gadanie / Odp: Zombie Survival the Game
« dnia: Luty 14, 2008, 10:16:44 pm  »
Czekamy :]
:D

20
Offtopic / Odp: Total offtopic
« dnia: Luty 09, 2008, 01:17:12 pm  »
Ja grałem w Call of Duty przez neta :]

Strony: [1] 2 3 ... 64