Autor Wątek: Ekwipunek FF7  (Przeczytany 2729 razy)

Offline B4ran

  • Soldier
  • Wiadomości: 43
  • Kweeh!
    • Zobacz profil
Ekwipunek FF7
« dnia: Stycznia 08, 2008, 08:59:22 am »
Wasze postacie i co na nich założone
Proste hehe oczywiście w grę wchodzi tylko FF7 i jej postacie!!! ;D
Mój:
Cloud<Ultima Weapon:)wiadomo, Ziedrich przydaje się czasem oraz Ribbon
Yuffie (różnie ale to ustawienie lubie najbardziej)
   Broń:Conformer
Zbroja: Rune Armlet
Dodatek: Sprint Shoes
Tifa:)
Broń Premium Heart
Minerva Band lub Imperial Guard
i Ribbon
Czasami to się zależy od Potworka wiadomo że początek jest prosty zakładamy wszystko co ma większą liczbę ale potem schody jak wszędzie hehehe:P
"If you don`t aim at anything you achieve nothing"

Offline Pietraz

  • Twisted Teacher
  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 131
  • Whatever...
    • Zobacz profil
Odp: Ekwipunek FF7
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 27, 2008, 06:34:18 pm »
Ehem, trochę takie dziwny motyw, bo FFVII ma ostateczne bronie i zbroje... No cóż, mój układ (z ostatniego przejścia)
Do nabijania AP materiom:
Cloud - Apocalypse i Mystile + Ribbon
Cid - Scimitar i Mystile + Ribbon
Trzecia postać - dowolna, ja lubię Yuffie i Barreta ze względu na ich zajefajne multihitowe limity, broń z podwójnym przyrostem materii, zbroja Imperial Guard, albo jak nie mam jeszcze to Shinra Alpha

Jak już mam materie naładowane na masterze albo układ na Battle Arenę czy do Weaponów to tak:
Battle Arena: Postać praktycznie dowolna, lubię Clouda (jego Omnislash na Mime rządzi przez Battle Arenę) oraz Yuffie (można sobie wszystko Morphnąć).
Broń: Ostateczna (typu Conformer, Ultima Weapon, Missing Score, Death Penalty, Venus Gospel, albo Premium Heart - jakby ktoś pytał - tego pokręconego kota na przerośniętym Mooglu nie używam, wzbudza we mnie odrazę), zbroja Mystile + Ribbon
Do Weaponów lub jak mam materie master i sobie łażę bez celu skład ZAWSZE Cloud, Barret i Yuffie, bronie ostateczne (Ultima, Conformer, Missing Sc.), dwie Mystile (Cloud i Barret) jedna Imperial Guard (Yuffie) i trzy Ribbony.

Dodam jeszcze, że często Weaponów nie zabijam ostatecznymi broniami, tylko tymi do nabijania AP. Powód? Zabij Ruby'ego przy użyciu Apocalypse i masz 1.500.000 AP na materie na tym mieczu. To samo na Scimitar. No i są bajecznie proste do zabicia... Nawet bez KOTR (serio).

Nic więcej dodać, nic ująć. Po zdobyciu kilku Ribbonów (od czasu dostępu na battle arenę, nie ma problemu z ich zdobyciem - morphuj sobie Ho-Chu, nie czekaj na krater i Master Tonberry) nie opłaca się wg mnie żadnych innych akcesoriów używać, chyba że ktoś lubi utrudniać sobie życie. A jak masz sporo Dexterity na postaciach to Sprint Shoes są totalnie bezużyteczne: człowiek nie ma takiego czasu reakcji żeby wykorzystać ten ułamek sekundy jaki dają Sprint Shoes.

Pozdrawiam :)

"A potem pieścić będziemy się czule
I zwierzać słodsze od snu tajemnice"

Offline xXx Malarz xXx

  • Soldier
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: Ekwipunek FF7
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 10, 2009, 08:17:08 pm »
hmph ja tam zawsze mam wszystko byle jak najwiencej materi wpakowac cloud < Ultimate Weapon > < vizard braclet > i Ribbon\Sprint Shoes heh a reszta to barret <mising score , wizard braclet ribon albo sprint shoes npo i vincent tam to samo tylko zapomniałem jak to sie jego ta giwera nazywała ostatnia heh a mam pytanie słyszałem ze jest mozliwosc zeby cloud miał bron ktura ma wszystkie sloty połonczone czy to jest mozliwe zdobyc takom bron ???

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Ekwipunek FF7
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 13, 2009, 12:46:37 pm »
no jak ma 2 sloty i sa polaczone to sa wszystkie nie? ;f a wiecej niz 2 polaczenia to raczej z cheatem tylko mozliwe

Offline sbnwp

  • Soldier
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Ekwipunek FF7
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 25, 2010, 11:55:38 pm »
Bardzo dawno grałem w ff VII. Pamiętam dobrze, że przeszedłem 7 razy tą grę. Przedostatnim razem jak ją męczyłem to udało mi się osiągnąć coś nadzwyczaj trudnego jak nawet do tej pory. Otóż Berretem zdobyłem max level 99 posiadając ileś tam ok 150 paru Vitala. Po założeniu paru materi które dodają oraz odejmują HP postaci osiągnąłem maksymalne HP 7777. :]
Że też takich rzeczy nie można osiągać w dalszych częściach.

Offline X-Bahamut

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • \m/(-_-)\m/
    • Zobacz profil
Odp: Ekwipunek FF7
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 23, 2011, 01:31:45 pm »
Tu zgodzę się z marvem tylko za pomocą cheatów można mieć broń która ma połączone sloty więcej niż 2 otóż mógł to być nędzny fotomontaż a wracając do tematu to u mnie z eqwipunkiem będzie tak

CLOUD - mystil/vizard braclet, sprint shoes, Ultimate Weapon/Apocalipse/Organix co do organixa mam po prostu do tej broni duzy sentyment zwłaszcza za wygląd

BARRET - mystil/vizard braclet, sprint shoes/power wrist, mising score

VINCENT - mystil/vizard braclet, sprint shoes/ribbon, death penatlay(czy jak to się zwie

powodem częstego występowania vizard braclet mystil oraz sprint shoes są 3 powody

1. sprint shoes - nie lubię czekać
2. mystil - wysoka obrona czyni z postaci nieśmiertelnych(nie do końca)
3. vizard braclet - podobnie jak pan xxxmalarz lubię mieć przy sobie dużo materii.