Autor Wątek: MapleStory  (Przeczytany 2961 razy)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
MapleStory
« dnia: Października 11, 2005, 05:04:28 pm »
jesli lubicie MMORPG i platformowki to MapleStory jest gra wlasnie dla Was! Jest to bardzo ciekawe polaczenie obydwu tych typow gier. Co prawda cukierkowosc tej gry moze odstraszac ale dont worry! Gra sie bardzo przyjemnie. No...moze poza jednym szczegolem :P bardzo wolne zdobywanie lvli.

Jesli ktos bylby zainteresowany to kliknij mnie! ała. Clien zajmuje tylko 210MB wiec ze sciagnmieciem nawet przy przecietnym transferze nie powinno byc klopotu.

Jak cos to gram na serwerze...eee....ten najbardziej po prawej na menu wyboru serva :P

Jesli macie jakies pytania to smialo...jak bede umial to odpowiem :F

MarvelliX

  • Gość
MapleStory
« Odpowiedź #1 dnia: Października 11, 2005, 09:42:34 pm »
Takie połączenie Mario Bros z Ragnarokiem Online... osobiscie spoglądając na skriny wole Ragnaroka :P bardziej pod mange niz bajke podchodzi...

Offline DumbassPL

  • Soldier
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Odp: MapleStory
« Odpowiedź #2 dnia: Września 27, 2007, 09:36:18 pm »
Mi się podoba mam 2 profeske (mag lodu błyskawic) a muj nick to MagPolski i jestem w khanai. Bardziej mnie jednak muzyka wkurza i za durzo słodkoci ale, jak się dłużej gra to nawet da się znieść.
Swiat to jedno wielkie bagno ale, gdy powstał Final Fantasy. Swiat stał się lepszy.

Offline SzC

  • Soldier
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: MapleStory
« Odpowiedź #3 dnia: Października 06, 2007, 02:19:15 pm »
Grałem, bardzo przyjemny klimat i własny, niepowtarzalny styl. Niestety, na dłużej mnie do monitora nie przykuło i szybko się znudziło. Bez NX Cash nie ma tu praktycznie gry - widzisz te wszystkie przedmioty kupowane za "prawdziwą" kasę i możesz się tylko ślinić. :)

Offline Vaizard

  • Soldier
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Odp: MapleStory
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 22, 2008, 03:03:45 pm »
Maple Story jest bardzo fajną grą gatunku MMORPG. Ma ona w sobie po prostu to coś. Bardzo fajny klimat, szeroki zakres wyboru klasy postaci, dużo możliwości kombinowania jak tu najszybciej zarobić lub nabić lvl itp. Gram w nią dosyć długo, jednak mój lvl jest dosyć słaby- jednym słowem nie ma się co chwalić. Ogólnie jednak polecam ją każdemu fanowi takiego typu gier. Oczywiście jak na MMORPG-a przystało, jeżeli chodzi o nabijanie poziomów- dla wytrwałych, hehe  ;D.
Always fight for what you believe in... That's what true live is about...