Autor Wątek: Nintendo DS  (Przeczytany 30689 razy)

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Nintendo DS
« Odpowiedź #180 dnia: Lutego 22, 2010, 09:54:40 pm »
Cytuj
Ace Attorney Investigations: Miles Edgeworth - Początkowo myślałem, że będzie jak wcześniej, czyli prokurator kłóci się w sądzie z obrońcą, a zamiast tego, bardziej zabawa w detektywa. Fabularnie bardzo ciekawie i miły powrót kilku starszych postaci (nie można być poważnym przy pani Oldbag i jej zalotach do Edgey-poo). Sprawy bardzo fajne i logicznie przemyślane. Może nie tak techniczne jak Apollo Justice, ale nieraz prostsze jest lepsze.
9/10
Ja się tutaj nie zgodzę. Gra jest dobra, ale z całej serii Ace Attorney to po AJ jest to IMO najgorsza z części. LOGIC jest strasznie głupie, bo często trzeba połączyć informacje albo śmiesznie oczywiste (3 kubki i 3 krzesła...CO TO MOŻE ZNACZYĆ ? MUSZĘ UŻYĆ DO TEGO CAŁEGO SWOJEGO UMYSŁU !), albo takie, które nie mają ze sobą nic wspólnego. Fabuła też kuleje. Pierwsze trzy sprawy są bardzo cienkie (szczególnie trzecia), a połowa czwartej jest po prostu czystym naciąganiem. Druga połowa jest OK, sprawa piąta też, miły zwrot akcji ma. 'Little Thief' to kretyńska deus ex machina, już Psyche Locks było śmieszne, ale to pierwsze kradnie cały tort. Edgeworth mógłby równie dobrze być zastąpiony przez Phoenix'a i z drobnymi zmianami nikt by nic nie zauważył.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: Nintendo DS
« Odpowiedź #181 dnia: Lutego 22, 2010, 10:15:31 pm »
eee i nie ma wcale rozpraw?  to chyba raczej Ace Detective nie attorney ;/

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Nintendo DS
« Odpowiedź #182 dnia: Kwietnia 07, 2010, 05:39:01 pm »
Nie wiecie chlopaki czy na DSi da sie odpalac backupy jakos normalnie z karty micro SD jak na PSP czy trzeba koniecznie kupic jakiegos karta typu r4?


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Nintendo DS
« Odpowiedź #183 dnia: Kwietnia 07, 2010, 06:58:10 pm »
Trzeba mieć R4-kę albo coś w tym stylu. Żadnego CFW nie ma na DSi.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Nintendo DS
« Odpowiedź #184 dnia: Kwietnia 08, 2010, 07:53:45 pm »
Dzieki.

Wogole widze ze DSi dalej nie ma mozliwosci odtwarzania filmow i trzeba to robic tylko dzieki R4ką itd. Niezla lipa. No i co to za pomysl Nintendo zeby odtwarzal muzyke tylko z formatu AAC? ;/ Tak jak i Wii zreszta...

Anyway ciekawe co z tym Nintendo 3DS bedzie, czy pojda bardziej w strone multimedialnego urzadzenia czy znowu skupia sie aby byl glownie tylko pod gry.
Szczerze to mam na to wyjebane byle by byl tak spoko jak DS ;] Same gry mi starcza w sumie.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Nintendo DS
« Odpowiedź #185 dnia: Kwietnia 08, 2010, 08:34:47 pm »
Anyway ciekawe co z tym Nintendo 3DS bedzie, czy pojda bardziej w strone multimedialnego urzadzenia czy znowu skupia sie aby byl glownie tylko pod gry.
Szczerze to mam na to wyjebane byle by byl tak spoko jak DS ;] Same gry mi starcza w sumie.
No ja natomiast mam nadzieję, że tym razem Nintendo się trochę bardziej postara zrobić jakiś fajniejszy interfejs, bo w porównaniu do tego z PSP to DS'owy trochę tak na odpierdol został zrobiony. I fajnie jakby dali możliwość opcjonalnej instalacji gier, żeby nie taszczyć ze sobą tych wszystkich kartridży (z których wątpię, że Nintendo zrezygnuje).
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Nintendo DS
« Odpowiedź #186 dnia: Kwietnia 17, 2010, 04:26:58 pm »
Dzieki, a nie orientujesz sie moze jakie nagrywarki sa teraz najlepsze? (szczegolnie chodzi mi o DSi). Czytalem ze podobno Acekard jest aktualnie najlepszy a r4 juz dawno nie robi updejtow i ogolnie wszystkie nowe r4ki jakie teraz wychodza to podrobki...

Moj brat kupil corce NDSi i kupilismy jakis r4i gold na ktorego w sumie zaden soft nie dziala ;/ chlopaki w gejmshopie nawet nie wiedzieli o co chodzi.
Tak wiec teraz sprobujemy z Acekardem no chyba ze moze jest cos lepszego... any ideas?

Ma ktos wogole NDSi? ;]

Cytuj
Nintendo się trochę bardziej postara zrobić jakiś fajniejszy interfejs, bo w porównaniu do tego z PSP to DS'owy trochę tak na odpierdol został zrobiony.
No bo w sumie PSP od poczatku mialbyc multimedialnym handheldem a Nintendo jak to nintendo zawsze troszke zacofane i celowalo tylko w granie, zadne tam dodatki, wiec zaden bogaty interfejs nie byl im potrzebny.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Nintendo DS
« Odpowiedź #187 dnia: Kwietnia 17, 2010, 04:34:21 pm »
Cytuj
Nintendo się trochę bardziej postara zrobić jakiś fajniejszy interfejs, bo w porównaniu do tego z PSP to DS'owy trochę tak na odpierdol został zrobiony.
No bo w sumie PSP od poczatku mialbyc multimedialnym handheldem a Nintendo jak to nintendo zawsze troszke zacofane i celowalo tylko w granie, zadne tam dodatki, wiec zaden bogaty interfejs nie byl im potrzebny.
Nie chodzi mi tu o możliwość oglądania zdjęć i filmików, ale raczej żeby miał ogólnie trochę więcej opcji i był bardziej user-friendly, jakąś opcję USB i TV-out też by mogli wsadzić.

A z flashcardów to chyba tylko właśnie Acekard jest wart uwagi.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?