Autor Wątek: Front Mission 4 Walkthrough  (Przeczytany 1820 razy)

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Front Mission 4 Walkthrough
« dnia: Lipca 21, 2012, 06:29:09 pm »
Miałem to w planie od dłuższego czasu, ale w końcu po kilku dniach przygotowań, postanowiłem w końcu z tym ruszyć. Zacząłem nagrywać Walkthrough Front Mission 4. Mam zamiar odblokować wszystkie symulacje i odblokować wszystkie ukryte bronie i części.
Jednym z głównych powodów, że nagrywam akurat Front Mission 4, ponieważ zawsze chciałem ją ukończyć, ale zawsze coś mnie zatrzymywało, motywacja, inne gry itp. Po za tym, widziałem że na Youtubie prawie nie ma żadnych filmów z pełnym przejściem FM4, żaden Let's Play, nic. Tu też małe ograniczenie, opisy piszę po angielsku, by był bardziej dostępny dla zagranicznych widzów.
Filmy będę zamieszczał na moim kanale Youtube http://www.youtube.com/user/TheReaverUltimate?feature=guide. Aktualnie jest jeden film (+2 intra w jednym). W planach mam zamieszczać jedną misję na dzień, ale przewiduję, że będę to robił rzadziej, szczególnie gdy będę chciał pogrindować dla EP i kasy, co oczywiście zrobię poza kamerą.
Zapraszam do oglądania i zamieszczania jakiś sugestii.

PS. Z góry uprzedzam, że niestety nie mam na razie zamiarów tłumaczenia dialogów na polski. Mam za mało czasu, żeby się tym zająć.
I'm in Space!

Offline kALWa888

  • Redaktor
  • *****
  • Wiadomości: 426
    • Zobacz profil
Odp: Front Mission 4 Walkthrough
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 21, 2012, 10:58:33 pm »
Fajna inicjatywa. Szkoda, że nigdy nie grałem w tą grę, bo wtedy wziąłbym się za tłumaczenie dialogów i cut-scenek.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Front Mission 4 Walkthrough
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 22, 2012, 04:23:43 pm »
Bardzo fajnie, że zabierasz się za coś takiego. Ja już raczej za FM4 się nie zabiorę, chociaż solucję mam gdzieś schowaną na papierze heh. Widełomateriały to to, czego nam teraz potrzeba. Trzymam kciuki.

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Front Mission 4 Walkthrough
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 31, 2012, 06:03:43 pm »
Tak z ciekawości kALWa, czego sam używasz do nagrywania, mam na myśli urządzenie i oprogramowanie.
Ja korzystam z TV Tunera Philipsa (nie pamiętam dokładnej nazwy), a do nagrywanie DScaler. Nie mogę powiedzieć, że jestem w pełni zadowolony z programu. W dodatku na stary kompie kompresja strasznie zniekształca obraz i muli, a bez kompresji miejscami robi linie (wystarczy spojrzeć na moje filmiki, jak nieraz tekst w ruchu wygląda). Próbowałem przerzucić kartę na nowy komp, ale Win 7 nie widzi sterów, plus nie ma wejścia dla audio (bez tego nie nagram dźwięku).
I'm in Space!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Front Mission 4 Walkthrough
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 31, 2012, 08:15:08 pm »
O ile wiem, to kALWa sam nic nie nagrywa, tylko korzysta z wyciętych wstawek FMV, które ściąga z bluelaguna, czy skądśtam.

Offline kALWa888

  • Redaktor
  • *****
  • Wiadomości: 426
    • Zobacz profil
Odp: Front Mission 4 Walkthrough
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 31, 2012, 10:45:46 pm »
No niestety póki co muszę zadowolić takim właśnie ściąganiem, ale zamierzam się zaopatrzyć w takie urządzonko. Kumpel kupował i mówił że jakieś 200zł go kosztowało. A nagrywa całkiem nieźle, tylko takie paski śmieszne się robią trochę. I testowałem to używając PS2 i gry Sly Racoon w systemie Windows XP. Byłbym w miarę zadowolony z tego, ale chyba przyceluję w coś lepszego. Jak tylko to dopadnę zacznę nagrywać każdy mój ruch na każdej konsoli ;).

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Front Mission 4 Walkthrough
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 01, 2012, 11:05:47 pm »
Jak macie komputery stacjonarne to kupcie sobie jakąś kartę do zgrywania Hauppauge, troszku drogie (200 zł) ale jakoś super.

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Front Mission 4 Walkthrough
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 02, 2012, 03:39:17 pm »
Jak macie komputery stacjonarne to kupcie sobie jakąś kartę do zgrywania Hauppauge, troszku drogie (200 zł) ale jakoś super.
Popatrzyłem na allegro. Ty masz na myśli taką skrzynkę za 800 zł, czy tańsze karty? I ciekawi mnie, czy takie coś bez problemu nagrywałoby dźwięk, jak się ma zintegrowaną kartę dźwiękową z Realtek.
I'm in Space!

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Front Mission 4 Walkthrough
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpnia 03, 2012, 10:37:04 pm »
Ja mam skrzynkę, bo mam laptopa i inaczej niż pod USB nie podłączę. Ale jak ktoś ma stacjonarkę, to karta pod PCIExpress wystarczy, a te kosztują około 400 zł za zajebisty sprzęt. Wtedy wszystko się nagrywa jak ta lala w full HD nawet.