Autor Wątek: Chrono Cross - Trivia  (Przeczytany 141235 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #1340 dnia: Stycznia 03, 2007, 10:49:41 am »
Serge?


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #1341 dnia: Stycznia 03, 2007, 11:00:05 am »
Ech, niby tak, ale to jednak ktoś inny miał wcześniej wpływ na to że w ogóle udało się go stworzyć. To trochę podchwytliwe pytanie i źle je trochę sformuowałem.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 03, 2007, 11:03:11 am wysłana przez RadicalDreamer »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #1342 dnia: Stycznia 03, 2007, 11:12:59 am »
Nie no dobrze je ulozyles, jak chcialem odpowiedziec to sie zastanawialem o kogo moze chodzic i doszedlem do wniosku ze moze zadales podchwytliwe to pytanie i dklatego powiedzialem ze Serge bo w koncu to pozniej on go tworzy (i myslalem ze moze tu jest chaczy ;]).
No ale jak juz tutaj pisze no to strzele pierwszy i ostatni raz ;]
Balthasar?
« Ostatnia zmiana: Stycznia 03, 2007, 11:13:32 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #1343 dnia: Stycznia 03, 2007, 11:42:54 am »
Nie o niego mi chodzi chociaż też maczał w tym palce :F Polecam logicznie pomyśleć bez kogo w ogóle by nie mógł powstać ;]

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #1344 dnia: Stycznia 03, 2007, 12:41:17 pm »
Pewnie Dragonians ... albo raczej Dragon God w tej ich własnej lini czasowej, w przyszłości, z której się przenieśli. I pewnie gdzieś trochę przed 2300 rokiem to było.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #1345 dnia: Stycznia 03, 2007, 01:43:16 pm »
No dokładnie. Dragonians stworzyli Dragon Tear z którego rozpadu powstały Tear of Hate i Tear of Love a póżniej po ich ponownym połaczeniu w Divine Dragon Falls powstał Chrono Cross.

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #1346 dnia: Stycznia 03, 2007, 02:02:56 pm »
To pytanie wymyśliłem dawno ale zadam je skoro jest okazja.
Jak myślicie o której godzinie Lynx i Harle napadli na dom Luccy ?
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #1347 dnia: Stycznia 03, 2007, 02:13:40 pm »
No chyba nie da się tego jednoznacznie stwierdzić (przynajmniej narazie tak sądze bo muszę jeszcze obadać jedną rzecz, ale w tej chwili nie mogę). Po prostu było to w nocy, narazie obstawiam że o pólnocy.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 03, 2007, 02:17:48 pm wysłana przez RadicalDreamer »

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #1348 dnia: Stycznia 03, 2007, 02:24:10 pm »
Niestety nie o północy, ale powiem że jest sposób aby to stwierdzić. ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #1349 dnia: Stycznia 03, 2007, 07:17:13 pm »
Chyba wiem o co ci chodzi, ale właściwie ciężko to stwierdzić o ille w ogóle się da ;] Z tego co "stwierdziłem" wydaje mi się że o 9 00, ale ofkoz ręki nie dam sobie uciąć ;]

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #1350 dnia: Stycznia 04, 2007, 01:49:53 am »
No i kadłubkiem to ty chyba nie zostaniesz. ;] Dokładnie to mozna zauważyć na zegarze w tym płonacym domu Luccy. Więc zadawaj pytanie. ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #1351 dnia: Stycznia 04, 2007, 06:52:22 am »
Przeciez to jest niemozliwe... wyraznie widac ze jest juz ciemno a jak juz na koncu uciekniemy z Kid i jestesmy rzy ognisku to ona niechce sama wyczekiwac ranka... jednak my znikamy...
Nie ma chuja zeby to byla 9:00... no chyba ze chodzilo o 21.
Albo poprostu zegar sie zepsul ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #1352 dnia: Stycznia 04, 2007, 11:21:06 am »
Od razu jak zadałeś to pytanie skojarzyłem że w domu Luccy stał zegar tylko że nie mogłem tego wczesniej obadać ;] Gipsi chodziło mi o 9 wieczorem czyli 9 P.M. czyli "naszą" 21 ;]
Trochę brakuje mi narazie pomysłu na dobre pytanie więc takie cuś: Kogo FATE uczyniła strażnikiem Frozen Flame?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #1353 dnia: Stycznia 04, 2007, 07:17:46 pm »
Serge'a?


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #1354 dnia: Stycznia 04, 2007, 07:21:32 pm »
Miguela?

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #1355 dnia: Stycznia 04, 2007, 10:34:00 pm »
Co ty tak z tym Sergem Gipsi ;] Serge dostał się do Frozen Flame gdy FATE była nieaktywna. Glenn odpowiedział dobrze. FATE umieściła Miguela w Dead Sea by pilnował dostępu do Chronopolis i FF. Jur turn Glenn.

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #1356 dnia: Stycznia 05, 2007, 12:18:00 pm »
bo to z czym zwykle łączył Miguel Holy Dragon Sworda

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #1357 dnia: Stycznia 05, 2007, 12:49:28 pm »
bo to z czym zwykle łączył Miguel Holy Dragon Sworda
Eee...nie rozumiem, to ma być nowe pytanie czy co ? ;]

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #1358 dnia: Stycznia 05, 2007, 06:56:33 pm »
qrde głupi net miało byc bez bo to

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #1359 dnia: Stycznia 05, 2007, 07:09:29 pm »
Dobra, chill Glenn już kapuje ;] WeakMinded?