Autor Wątek: MiM Online  (Przeczytany 36629 razy)

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: MiM Online
« Odpowiedź #40 dnia: Września 12, 2010, 01:41:43 pm »
to czemu smog mial napis faza ruchu

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: MiM Online
« Odpowiedź #41 dnia: Września 12, 2010, 02:54:26 pm »
Nie wiem heh.

EDIT::

Nie wiem, czy ktoś na to zwróci uwagę, ale umożliwiłem Smogowi ruszenie się poza kolejką, czyli przed Solidusem. Czy to wykorzysta to ja w tej chwili nie wiem, ale daję mu taką możliwość. Dlaczego dopuściłem się takiego haniebnego czynu, pytacie?

Jeżeli gracz nie ma możliwości ingerowania w ruch innego zawodnika, to będę umożliwiał mu ruszenie się poza kolejnością. Niczego to nie zmieni, więc nie ma powodu tego nie robić - jeżeli nikt nie może się przed nim ruszyć na pole, na które on może iść albo jeżeli ci, co mogli to zrobić już to zrobili, to nie ma różnicy kto w jakiej kolejności przesunie swój pionek.

Nie będę tego robił często, ale kiedy się ta, to i owszem. Po trzeciej turze, kiedy będziecie się mogli nawzajem atakować, będzie to niestety dużo trudniejsze, no ale w ten sposób chociaż odrobinę przyspieszamy grę, która bez tego będzie się dłużyła i dłużyła.
« Ostatnia zmiana: Września 12, 2010, 06:55:58 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: MiM Online
« Odpowiedź #42 dnia: Września 12, 2010, 09:09:14 pm »
No i skończyliśmy pierwszą kolejkę. Poszło szybciej niż myślałem, chociaż trochę musiałem się dzisiaj porozpisywać. Później pewnie wymięknę i moje opisy będą bardziej lakoniczne, no ale zobaczy się.

Póki co przerwa, może po północy ruszę z nową kolejką i napiszę Reaverowi co i jak.

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: MiM Online
« Odpowiedź #43 dnia: Września 12, 2010, 11:33:56 pm »
moje mozesz skrocic do jednego zdania bo i tak dlugich nie czytam ;d

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: MiM Online
« Odpowiedź #44 dnia: Września 13, 2010, 12:13:45 am »
moje mozesz skrocic do jednego zdania bo i tak dlugich nie czytam ;d

Za późno.

Pięć postaci może się ruszyć bez ingerencji z innymi graczami. Reszta idzie niestety w kolejności, bo mamy tutaj szereg zależności: Smogu musi czekać na Yuzu, Mleczny na Smoga, a Teodachad na Mlecznego heh.

======

Jak wy wszyscy farcicie to masakra jakaś. Tyle kart poszło i prawie sami przyjaciele i przedmioty, tylko jeden wróg i jedno niekorzystne zdarzenie.
« Ostatnia zmiana: Września 13, 2010, 01:20:04 pm wysłana przez Tantalus »

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: MiM Online
« Odpowiedź #45 dnia: Września 13, 2010, 01:23:01 pm »
sam mialem to psiac ze tylko ja wroga wyciagnalem ;x

btw. kce ktos kupic gnoma? ;x

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: MiM Online
« Odpowiedź #46 dnia: Września 13, 2010, 04:10:21 pm »
Dammit. Druga kolejka i już przegrywam w punktach. Chyba muszę na kimś tą moją klątwę przetestować.
I'm in Space!

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: MiM Online
« Odpowiedź #47 dnia: Września 13, 2010, 09:07:30 pm »
zaznacz w karcie postaci ile kto ma zlota tak jakby moze, chyba ze na tym kwadraciku beda sie cyferki pojawiac, bo w tej chwili nie wiem nawet ile mam

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: MiM Online
« Odpowiedź #48 dnia: Września 13, 2010, 09:35:54 pm »
Ehh... a ile mieszków widnieje na żetonie u ciebie w karcie Marv?

Druga kolejka jeszcze szybciej poszła, no ale to się skończy jak się atakować będziecie mogli, bo będzie dużo więcej kolizji. No, chyba, że ktoś się w końcu do Środkowej dostanie i się od reszty graczy uwolni.

Jak wrażenia póki co?

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: MiM Online
« Odpowiedź #49 dnia: Września 13, 2010, 10:20:47 pm »
zalezy co rozumiesz przez meiszek ale ten toed np kupil item a ma ciagle 1 zlota... mial bynajmniej ;d pozatym nie altwiej by ci bylo pisac liczba dzies pod karta statystyki? zamiast ciagle przerabiac karte

Cytuj
Jak wrażenia póki co?
poki co nie wiele sie dzieje i za wolne ruchy
« Ostatnia zmiana: Września 13, 2010, 10:21:56 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: MiM Online
« Odpowiedź #50 dnia: Września 13, 2010, 10:36:40 pm »
Jak wrażenia. JA TU W PUNKTACH PRZEGRYWAM, a zaczynałem na pierwszym. ... ale po za tym, za wcześnie na wnioski.
BTW widziałem, że dwóch graczy wylosowało karty, w których mogli coś sami sobie wybrać. Ty się z nimi jakoś kontaktujesz przez GG, czy sam losujesz.
I'm in Space!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: MiM Online
« Odpowiedź #51 dnia: Września 13, 2010, 10:49:21 pm »
Cytuj
zalezy co rozumiesz przez meiszek ale ten toed np kupil item a ma ciagle 1 zlota... mial bynajmniej ;d pozatym nie altwiej by ci bylo pisac liczba dzies pod karta statystyki? zamiast ciagle przerabiac karte

Po pierwsze, zapomniałem kartę mu zupdate'ować, ta na dysku nie miała już mieszka i mieszek mu nie był uwzględniany w punktacji. Poprawiłem.

Po drugie, byłoby łatwiej, no ale tak fajniej wygląda i jest choć trochę bliższe oryginałowi. Musiałem pójść na jakiś kompromis, a skoro to jest dosyć łatwe w robieniu, to tego się trzymać będziemy. Przynajmniej póki mi serwer nie wykorkuje z przeciążenia.

Cytuj
poki co nie wiele sie dzieje i za wolne ruchy

Jak na planszówkę to, według mnie, dosyć sporo się dzieje. A ruchy są robione z większą prędkością niż zakładałem, więc nie zrzędź, bo wiedziałeś, że tak będzie.

Cytuj
BTW widziałem, że dwóch graczy wylosowało karty, w których mogli coś sami sobie wybrać. Ty się z nimi jakoś kontaktujesz przez GG, czy sam losujesz.

Ta, przez GG albo przez SMS'y. Jak wy będziecie mieli takie karty to też do was zagadam. W ten sposób mamy równą ilość postów w tematach, no szybciej idzie w ten sposób.
« Ostatnia zmiana: Września 13, 2010, 11:18:53 pm wysłana przez Tantalus »

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: MiM Online
« Odpowiedź #52 dnia: Września 13, 2010, 11:37:59 pm »
no to zamiast na karcie wklejaj ikonki zlota raczej obok miejsca sie nei da ale moze nad np albo calkiem pod choc jak dla mnie moze byc liczbowo nad przedmiotami szybciej zrobisz i mniej sie nameczysz

Offline susuwatari

  • Damn procrastinator
  • SemiRedaktor
  • **
  • Wiadomości: 102
  • Damn procrastinator
    • Zobacz profil
Odp: MiM Online
« Odpowiedź #53 dnia: Września 14, 2010, 05:10:55 pm »
Mmm, szkoda, że mnie nie było, bo również chętnie bym pograła w MiM, widzę, że nawet nieźle wam idzie. Ja tam w dzieciństwie to z bratem grałam w Yggdrasila, chyba gdzieś jeszcze mam to cudo, natchnęliście mnie do tego, żeby poszukać i pograć :'D
If there's anything you want, anything at all...come to me.
I'll be your guardian angel!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: MiM Online
« Odpowiedź #54 dnia: Września 14, 2010, 11:41:23 pm »
Ja od razu piszę, że do 22:30 byłem poza domem, a potem był Kuba Wojewódzki w telewizorni, więc wypluciem z siebie kolejnych przydługich opisów zajmę się zaraz.

Mmm, szkoda, że mnie nie było, bo również chętnie bym pograła w MiM, widzę, że nawet nieźle wam idzie. Ja tam w dzieciństwie to z bratem grałam w Yggdrasila, chyba gdzieś jeszcze mam to cudo, natchnęliście mnie do tego, żeby poszukać i pograć :'D

Jest szansa, że komuś się znudzi lub nie będzie się chciał respawnować potem, więc kto wie, może się za jakiś czas załapiesz. O ile nie wykorkuję wcześniej.

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: MiM Online
« Odpowiedź #55 dnia: Września 14, 2010, 11:51:41 pm »
jak bedziesz tak se roboty dodawal te wykorkujesz predzej niz pozniej ;d

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: MiM Online
« Odpowiedź #56 dnia: Września 15, 2010, 12:51:10 am »
jak bedziesz tak se roboty dodawal te wykorkujesz predzej niz pozniej ;d

Ta, pewnie tak.

Dobra, póki co wszystko jest napisane co miało być. Następną kolejkę rozpoczniemy dzisiaj pewnie jakoś rano jak się obudzę i zanim się wybiorę na uczelnię. Przypominam, że to pierwsza kolejka, w której możecie się nawzajem atakować - chcę, żebyście w miarę możliwości sami deklarowali (o ile jest taka możliwość) jakich zdolności, czarów czy nietypowych przedmiotów/przyjaciół wykorzystujecie podczas natarcia. Przy moim pierwszym poście w kolejce, jeżeli będziecie mogli się ruszyć na pole z innym poszukiwaczem, będę wam mówił kto tam stoi i, jeżeli się ruszyć tam, musicie wybrać czy chcecie wroga zaatakować czy też wolicie eksplorować obszar na który poszliście (czyli albo bijecie się albo ciągniecie kartę przygody, nie oba na raz). Zwycięzca standardowej walki fizycznej lub psychicznej musi wybrać, czy próbuje odebrać przeciwnikowi punkt wytrzymałości (on się może wtedy broni) lub czy zadowala się łupem w postaci przedmiotu lub mieszka złota.

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: MiM Online
« Odpowiedź #57 dnia: Września 15, 2010, 09:35:42 pm »
dude ty sortowales te karty? jak ta to posortuj jece raz ;x bo wyjdzie na to ze w pewnym momencie beda sami przeciwnicy i zle rzeczy

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: MiM Online
« Odpowiedź #58 dnia: Września 16, 2010, 12:39:28 am »
Po tym, jak Smogu wylosował pierścień jeszcze raz wszystkie potasowałem. Cieszcie się, przynajmniej będziecie mieli czym walczyć z przeciwnościami losu.

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: MiM Online
« Odpowiedź #59 dnia: Września 16, 2010, 12:56:41 pm »
nie lubie jak za latwo idzie.... zwlaszcza przeciwnikom ;x


-------

kutfa wlasnie mialem sie pytac co za ciul wyciagnol wulkan i kupca usunol.. a to tylko ja ;x
« Ostatnia zmiana: Września 16, 2010, 03:46:31 pm wysłana przez MarvelliX »