Autor Wątek: Fan Art  (Przeczytany 280695 razy)

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1320 dnia: Czerwca 07, 2007, 01:42:35 pm »

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1321 dnia: Czerwca 07, 2007, 04:52:30 pm »
hm, patrze, że nie tylko ja  zajmuje sie tzw. fotografią artystyczną ;] aczkolwiek wole zdjęcia pejzażowe, miasta nocą, ogólnie zdjęcia nocą i o zgrozo - wszelkiego rodzaju ruiny, zawalone budynki, fabryki do rozbiórki.... czytaj - te miejsca, gdzie jak wchodzę strzelić kilka fot - grozi mi "uszczerbek na zdrowiu" ;]
Kame Hame Ha

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1322 dnia: Czerwca 07, 2007, 05:03:43 pm »
G-1 jelly nawet ładny XD,tylko następnym razem jak chcesz,żeby nie był taki hm..."obskubany" to postaw naczynie, w którym jest do ciepłej wody i poczekaj chwile potem powinien sam z niego ładnie się odczepić XD.
Iniuria takie zdjęcia lubię tylko zastanawiam się czy to odpowiedni temat na foto?
Btw też lubię robić artystyczne fotki od kiedy mój ojciec ma fona z aparatem...ale przydało by sie coś lepszego do robienia zdjęć ;/
« Ostatnia zmiana: Czerwca 07, 2007, 05:04:48 pm wysłana przez Yuzuriha »

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1323 dnia: Czerwca 07, 2007, 05:13:56 pm »
nom, dobry aparat to podstawa

http://whatdigitalcamera.com/equipment/review/Kodak_EasyShare_P850_11150.php

tym dysponuje od czasu do czasu - czyli jak siorka sie zgodzi i pożyczy

http://www.fotoexpert.pl/aparaty-cyfrowe-produkt-1274.html

póki co dysponuje tym maleństwem. nie powiem, jestem zadowolony, ale potrzebuje aparatu z lepszym zoomem. *4 to malutko, przynajmniej jakies *12 plus szerokokątny obiektyw...
Kame Hame Ha

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1324 dnia: Czerwca 07, 2007, 05:47:14 pm »
Eeee no, przecież Jelly był tak celowo zrobiony aby wyglądał jak od razu po jakiejś zaciętej walce XD
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1325 dnia: Czerwca 07, 2007, 06:01:43 pm »
Cytat: Musiol
czemu on/ona nie ma oka? przecież włosy nie zasłaniają całości tylko pojedyncze kosmyki...
Właściwie to się wzorowałam na czyimś arcie,ale nie wiem gdzie go mam więc nie pokarze,z resztą to miało być tak specjalnie ;P.
Cytat: His
YUz-bardzo ładna kreska. I na prawdę nie wdać,że to "starsza praca". Bardzo mi sę podoba.
No starsza to ona jest,ma jakieś dobre 3-4 lata XD.Oczywiście to jedna z lepszych prac z tamtego czasu heh.
Cytat: G-1
Eeee no, przecież Jelly był tak celowo zrobiony aby wyglądał jak od razu po jakiejś zaciętej walce XD
Ah to dlatego ma tyle szram hehe ;).

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1326 dnia: Czerwca 07, 2007, 06:19:21 pm »
Jakie szramy, jakie szramy ? Przecież to rany od parowania ciosów zadanych Zweihanderem, wy tego nie widzicie ? Ehhhh lamy...  xF

Btw. ja widzę, że to w cholerę starszy rysunek, może to jedna z lepszych kolorowanek z tamtego czasu ale widać, różnicę i postępy jakie zrobiłaś, więc nie chcę ubliżać twojej aktualnej twórczości mówiąc, że niewiele się różni tych prac rysowanych 4-3 lata temu. ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1327 dnia: Czerwca 07, 2007, 06:24:31 pm »
Btw. ja widzę, że to w cholerę starszy rysunek, może to jedna z lepszych kolorowanek z tamtego czasu
Po samym spojrzeniu jesteś w stanie stwierdzić że to był starszy rysunek? Cholera, niezły z ciebie spec ;f

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1328 dnia: Czerwca 07, 2007, 06:47:56 pm »
No raczej widać chyba ;/ Nie wiem, może przyjrzyj się bardziej szczegółom ?
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1329 dnia: Czerwca 07, 2007, 06:53:31 pm »
No raczej widać chyba ;/ Nie wiem, może przyjrzyj się bardziej szczegółom ?
No przyjrzałem się i mógłbym tylko przypuszczać że to była starsza praca, gdyby Yuz nie powiedziała. O jakich konkretnych szczegółach mówisz?

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1330 dnia: Czerwca 08, 2007, 11:00:06 am »
Yuz - Bardzo sympatyczny ten elf.
G-1 - Hmm... Ciekawa koncepcja artystyczna  :P
Iniuria - Bardzo ładne zdjęcia. Zwłaszcza podoba mi się to pierwsze z różą.

Offline Calipso17

  • Soldier
  • Wiadomości: 36
  • Komiksiara he he
    • Zobacz profil
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1331 dnia: Czerwca 08, 2007, 12:16:03 pm »
bo czeba rozdzielczosc pliku zmniejszyc a nie sypac 3452x4521 ;f bo wtedy plik moze wazyc kilka MB

Niby tak. ale uświadomie cię, że zmniejsyłam z 2.19 mb na 1.03 mb wymiary obydwa mają 1700x2338

a to jest link na jeden ze starszych rysuków (jaieś 2-3 lata temu)
http://img475.imageshack.us/img475/6703/skanuj0004tm3.jpg
« Ostatnia zmiana: Czerwca 08, 2007, 12:28:12 pm wysłana przez Calipso17 »

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1332 dnia: Czerwca 08, 2007, 12:30:52 pm »
bo czeba rozdzielczosc pliku zmniejszyc a nie sypac 3452x4521 ;f bo wtedy plik moze wazyc kilka MB

Niby tak. ale uświadomie cię, że zmniejsyłam z 2.19 mb na 1.03 mb wymiary obydwa mają 1700x2338
Napisz może w dziale Help i w temacie Pomoc ogólna jakie dokładnie błędy ci tam wyskakują, bo trudno jest zgadywać co robisz nie tak, może zrób screena ... a i upewnij się czy to jest właściwy format pliku.
Zresztą jeśli masz jakieś problemy to już nie pisz w tym temacie tylko staraj się pisać w odpowiednim topicu w odpowiednim dziale.

Edit:
Dobra nvm, ale staraj się nie offtopować.
O to teraz wiesz jak wrzucić swoje foty przynajmniej. ;]
A rysunek taki sobie, na pewno szuja za długa, oczy też nie podchodzą mi wcale ale spoko w tym temacie widziałem gorsze nie tak dawno hehe. ;]
« Ostatnia zmiana: Czerwca 08, 2007, 12:50:18 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

MarvelliX

  • Gość
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1333 dnia: Czerwca 08, 2007, 01:39:24 pm »
Cytuj
Niby tak. ale uświadomie cię, że zmniejsyłam z 2.19 mb na 1.03 mb wymiary obydwa mają 1700x2338
umm i to za duze o polowe skroic i bedzie git

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1334 dnia: Czerwca 08, 2007, 05:58:46 pm »
Calipso...hm nie mój styl.To coś bardziej pod realny podchodzi...szczerze,nie jest źle ale też nie jest jakiś powalający.Dobrze,że jest cieniowany i muszę przyznać,że nawet ładnie w szczególności policzki.Nie podoba mi się tu perspektywa...niby nic a jednak coś heh.Te małe piórko z lewej strony,myślę,że nie powinno go w ogóle być,no i ta szyja...jest o wiele za długa.Hm...nawet fajnie wyglądają oczy...no i to na tyle.

Offline Iniuria

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 73
    • Zobacz profil
    • ***
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1335 dnia: Czerwca 13, 2007, 10:09:33 am »
Szyja za długa, a oczy dziwne...jakies krzywe. Przeciętne.

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1336 dnia: Czerwca 13, 2007, 10:50:01 am »
tak się chwaliłaś ,że spodziewałam się czegoś lepszego ;)

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1337 dnia: Czerwca 13, 2007, 12:25:36 pm »
no i ten nos prawie jak u świnki... i usta takie, ze jakby miała cos jeść umarła by z głodu ;]

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1338 dnia: Czerwca 19, 2007, 11:01:19 pm »
http://ic3.deviantart.com/fs18/f/2007/170/7/b/Dark_Elf_by_refja.jpg

Nienawidzę robić zdjęć rysunkom. Są niewyraźne a i światła odpowiedniego nigdy nie umiem ustawić. Ale mimo wszystko już wolę zdjęcie niż skan. Bo po zeskanowaniu widać było lekko pofalowaną kartkę i miękki ołówek którego użyłam w rysunku bardzo się "świecił". Tak więc pomińcie wszystkie defekty i patrzcie na niego jak na żywo. XD

Rysowany w szkole. Mimo iż rysowany w czasie omawiania "Dziewczyny" Leśmiana nie jest wyrazem tegoż wiersza ;p

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1339 dnia: Czerwca 19, 2007, 11:39:59 pm »
Anouk-bardzo ładna smerfetka :)