Autor Wątek: Weapons  (Przeczytany 13971 razy)

Offline xXx Malarz xXx

  • Soldier
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: Weapons
« Odpowiedź #60 dnia: Lipca 15, 2009, 04:19:11 pm »
ja tam pokonałem weapony ruwno od 7 az po 8 zaden mi nie sprawił kłopotu i słyszałem ze w ff7 som 2 dodatkowe weapony chocobo weapon i omega weapon ale omega prze jest w 8 i niejestem pewien jesli ktos z nimi walczył w 7 to nieh odpowie plz słyszałem zeby zawalczyc z chocobo weaponem trza pokonac 5 hocobo na icicle area a zeby walczyc z omegom trza przejsc przez tunel ktury jest ukryty w northen crater tym tunelem prawdopodobnie dojdzie sie do jakis floating ruins co tez mysle ze bajka jest i tam jest omega weapon czy to prawda plz odpowiedzcie

Offline matusz777

  • Soldier
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Weapons
« Odpowiedź #61 dnia: Marca 01, 2010, 11:01:09 am »
Ja wam powiem tak , w FFVII gram od jakiś 2-5 lat , gra jest świetna , ale nie o tym gadamy . Weapony da się spokojnie na luzie pokonać , o ile ma się własną taktykę , nie jakieś żałosne metody dla amatorów np. Omnislash + mime . Zabicie Emerald Weapona jest łatwe wystarczy 40-50 min ostrej walki i pilnowania wszystkich przy życiu, a Ruby Weapon jest trochę gorszy bo jest bardziej wytrzymały , oczywiście można używać KOTR+ mime , ale można go też pokonać bez tego ;D czym się mogę poszczycić .Wystarczy każdemu wytrenować komplet master materii , albo nabić staty Sourcami na 255 ale tego mi się już nie chciało robić :mellow:. Dla ciekaskich bardzo dobra metoda na wbijanie ap , jest dawanie elixirów potworkom zwanym Magic Pot(chyba) w kraterze ;p . To tyle , wszelkie pytania odnośnie gry kierujcie na maila albo PW . :D Powodzenia w zabijaniu weaponów ;D

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Weapons
« Odpowiedź #62 dnia: Marca 01, 2010, 01:15:35 pm »
Cytuj
ja tam pokonałem weapony ruwno od 7 az po 8 zaden mi nie sprawił kłopotu i słyszałem ze w ff7 som 2 dodatkowe weapony chocobo weapon i omega weapon ale omega prze jest w 8 i niejestem pewien jesli ktos z nimi walczył w 7 to nieh odpowie plz słyszałem zeby zawalczyc z chocobo weaponem trza pokonac 5 hocobo na icicle area a zeby walczyc z omegom trza przejsc przez tunel ktury jest ukryty w northen crater tym tunelem prawdopodobnie dojdzie sie do jakis floating ruins co tez mysle ze bajka jest i tam jest omega weapon czy to prawda plz odpowiedzcie

Poezja. Czemu ja wcześniej nie zobaczyłem tego posta?

No wienc w FF7 są tszy dodatkowe weapony jeszcze nie wymieniles Wooden Weapon, ktury mieszka w tym jeziorze z wenrzem. Zeby walczyc z Omega Weapon to musisz wpierf orzywić Aeris łowiąc z Forgoten Runs białą materję tylko mósisz pamientać że Aeris musi mieć podbity maksymalny level przed opószczeniem Midgar, inaczej nie uda siem to. Potem idziesz z Aeris do Junon i tam z nim możesz walczyć w takim jednym korytażu. Z Chocobo Weapon walczy siem jak masz co najmniej cztery złote chocobosy w stadninie i każdym wygrałeś co najmniej 77 wyściguff i podbiłeś im rangę S. Wtedy idziesz do tego dziatka co sprzedaje Nuty w tei takiej chatce i tam morzna walczyć z Chocobo Weaponem. Z Wooden Weaponem możesz walczyć tylko na pierffszej płycie i musisz zabić tych wenżuf w jeziorze 108, wtedy się Wooden Weapon pojawi, tylko że musisz walczyć samym Clodem. A jak go pokonasz, to Weapon zmienia siem w prawdziwego chlopca i znajduje swojego tatę w bżuhu wieloryba. T3h end.


Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Weapons
« Odpowiedź #63 dnia: Marca 01, 2010, 03:33:48 pm »
juz zapuzno rzeby zalapal tego posta a i 'blenduw' za durzo narobiles widac jednak zmysl redaktora nie pozwala ci na robienie umyslnych blenduw

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Weapons
« Odpowiedź #64 dnia: Marca 01, 2010, 10:38:26 pm »
Ej no, chopaki, ale bez jaj bo wam warna dam za kaleczenie języka ;)

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Weapons
« Odpowiedź #65 dnia: Marca 01, 2010, 10:53:36 pm »
Spoko hopaki. Ja ję zdejme ftedy.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline domcio312

  • Soldier
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
Odp: Weapons
« Odpowiedź #66 dnia: Października 10, 2010, 07:23:50 pm »
Omega Weapon FF7, Ruby Weapon FF7,(prawie xd) Emerland Weapon FF7, Ultima FF8 (nie miałem styczności), Omega Weapon FF8( nawet nie mam zamiaru -_-)

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Weapons
« Odpowiedź #67 dnia: Października 10, 2010, 11:56:05 pm »
w ff7 nie ma omegi

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Weapons
« Odpowiedź #68 dnia: Października 11, 2010, 11:48:03 pm »
A Omega Weapon w FFVIII jest banalny. Spróbuj sobie Omegę w FFV.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Weapons
« Odpowiedź #69 dnia: Października 12, 2010, 12:28:43 pm »
w 5 byl przesadzony ;d

Offline X-Bahamut

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • \m/(-_-)\m/
    • Zobacz profil
Odp: Weapons
« Odpowiedź #70 dnia: Października 16, 2010, 01:50:25 pm »
ja tam pokonałem wszystkih weaponuw bez zawahania tylko nadal mnie zastanawia gdzie jest ten weapon ha ?????? tu macie link sami zobaczcie  http://images.google.com/imgres?imgurl=http://pfcdn.net/site/t/content_image/image/71/59/71593__final-fantasy-vii-chocobo-weapon.jpeg%3F--DNAME--&imgrefurl=http://www.

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Weapons
« Odpowiedź #71 dnia: Października 16, 2010, 01:52:50 pm »
Może mi to ktoś na ludzki przetłumaczyć ?
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Weapons
« Odpowiedź #72 dnia: Października 16, 2010, 07:56:00 pm »
kolejny ktory leci na choco wepona KTORY NIE ISTNIEJE W GRZE chyba ze se go namalusze wytniesz i przykleisz

Offline krausser666

  • Soldier
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
Odp: Weapons
« Odpowiedź #73 dnia: Listopada 13, 2010, 04:03:41 pm »
Haaa pżed hwilom ubi-uam Omenga Wepanon w FF V. A na serio to naprawdę go jakieś 5min. Temu ubiłam. Kurna z 20x go biłam! Aż wreszcie...ded ; d i za 21wszym razem pykło. Ale jestem szczęśliwa. ; >

Idąc śladami mego mentora Malarza ;> na wszystkie weapony w FF VII dobre są materie Dbl cut na 2 poziomie i limity Cida(Highwind), Barret(Catastrophe, 20 ciosów, UngarmaX, 16 ciosów) Yuffie(Doom of the living) i ...Malarza(Omnishimeshlag, jak On to mówił, buahahaha xd)a tak serio to Omnislash Clouda. Ale bez żadnych wariacji typu Mime czy Counter+mime. ; >