Autor Wątek: Chamstwo i dresiarstwo  (Przeczytany 12037 razy)

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Chamstwo i dresiarstwo
« Odpowiedź #20 dnia: Grudnia 30, 2005, 02:15:23 am »
Cytuj
te nazywanie dzieczyny czy kobiet "piz**, suk* czy "ku**ą"
No. Mnie tez wkurza nazywanie kobiet laskami, dupami itp. Ale niektóre się tak zachowują. Ostatnimi laty, coraz więcej. I jak tu nazwać taką typową.. kur**? Przykra prawda o naszym społeczeństwie- ale c'est la vie.

Cytuj
hip-sjitu (sorki, jak kogoś uraziłem)
Tutaj raczej wszyscy słuchają jrocka, jpopu i jhh co najwyzej :). HH to juz popłuczyny po rapie, który był takim głosem duszy murzynów z biednych dzielnic. Dzisiaj takie coś jest kretyńskie, bo jak taki 50cent czy SnoopDogg moze rapować o biedzie i gangsterce (tez mi gangsterzy) skoro opływają w luksusie ponad nasze wyobrazenie? Nie ma podstaw taka muzyka. Tak samo jak polscy artyscy (większość z nich, bo są perełki) którzy rapują o "tylko oni zyjący w monotonii" itp, a na klipie skaczą w markowych ciuchach, palą dolary i mają na łapskach sygnety.Porazka i niestety, muza która miała aspiracje być głosem duszy tych, których nie dopuszczano nigdy do głosu i ostatnim bastionem tzn. "undergroundu" sprzedała się i jest teraz głownym filarem niestety komercj.

Dobra, rozpisałem się.
Jaraj blanty, Elo ziom :F
« Ostatnia zmiana: Grudnia 30, 2005, 02:16:03 am wysłana przez Chief Roberts »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Chamstwo i dresiarstwo
« Odpowiedź #21 dnia: Grudnia 30, 2005, 02:21:53 am »
mały offtop
boje sie tlyko co sie teraz robi...pop-rock...bleee...w cora szerszych kręgach nazywany rockiem
wracając do "abibiasów" :D to, rozwala mnie jak podniecają się, na jakieś poryte wideoklipy, i co gorsza uogólniają każdą muzykę gdzie jest gitara, mówią, że to metal...ale nie zdażyło mi sie by nazwali mnie brudasem..(postura moja? kumple? kto wie?)

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Chamstwo i dresiarstwo
« Odpowiedź #22 dnia: Grudnia 30, 2005, 02:32:23 am »
Cytuj
Cytuj
te nazywanie dzieczyny czy kobiet "piz**, suk* czy "ku**ą"
No. Mnie tez wkurza nazywanie kobiet laskami, dupami itp. Ale niektóre się tak zachowują. Ostatnimi laty, coraz więcej. I jak tu nazwać taką typową.. kur**? Przykra prawda o naszym społeczeństwie- ale c'est la vie.
nocóż - niektórym to się bardzo podoba, zresztą półmózgi poprostu też potrzebuja kobiet na swoim poziomie bo by nasza rasa wygineła

Cytuj
i co gorsza uogólniają każdą muzykę gdzie jest gitara, mówią, że to metal...

przeraża mnie ogólna wiedza muzyczna mniej-więcej mojego rocznika ;\ gadasz z gościem bo przykładowo się ciebie zapytał czy jakiejś starszej muzy słuchasz - PinkFloyd niezna, stwierdza, że on się na tych moich rokach niezna - a "jego" techno - szkoda, że sie na "manieczkach" kończy, o Prodigy czy Chemicalsach niezagadasz, o Jarrze wole niewspominać, chociaż wsumie to elektronika bardziej... całe szczęście, że tak to mam jedynie w klasie, bo na "normalnych" znajomych absolutnie nienarzekam ..a ja sie bezsensu rozpisałem ;)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 30, 2005, 02:33:37 am wysłana przez Morchol »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Chamstwo i dresiarstwo
« Odpowiedź #23 dnia: Grudnia 30, 2005, 02:34:31 am »
nie ma jak gimnazjum gdzie 90 % słucha hip-situ i "mianieczek" ;/
a odezij sie o J.M.J...to cie wyśmieją, że on grać nie umi, bo nie ma "beat'u" czyli tego umc, umc.....łah....tacy ludzie śmierdzą :P

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Chamstwo i dresiarstwo
« Odpowiedź #24 dnia: Grudnia 30, 2005, 02:39:44 am »
Cytuj
przeraża mnie ogólna wiedza muzyczna mniej-więcej mojego rocznika ;\ gadasz z gościem bo przykładowo się ciebie zapytał czy jakiejś starszej muzy słuchasz - PinkFloyd niezna, stwierdza, że on się na tych moich rokach niezna - a "jego" techno - szkoda, że sie na "manieczkach" kończy, o Prodigy czy Chemicalsach niezagadasz, o Jarrze wole niewspominać, chociaż wsumie to elektronika bardziej... całe szczęście, że tak to mam jedynie w klasie, bo na "normalnych" znajomych absolutnie nienarzekam ..a ja sie bezsensu rozpisałem ;)
Jedyne techno jakiego oni doświadczają, to tylko i wyłącznie wspomniane manieczki. Ba, nawet przeboju sprzed kilku lat -Sash! Ecuador nie kojarzą :) Ja tam techno przewaznie nie słucham, ale lubie niektóre utwory. Ale blizej im jest do muzyki elektronicznej (czyli wspomniany Jarre) niz do takiej wypowej techniawy puszczanej w klubach.
Pink Floyda nie lubie, ale za to Zeppelinów lubię :) Jak masz moze na kompie Stairway to Heaven, przekonwertuj do .wav i puść w rejestratorze dźwięku cały utwór wstecz :) Ja miałem świetną fazę po tym (wsłuchaj się to uslyszysz coś fajnego)

A co do Jarre - Oxygenu IV i VI mogę sluchać bez końca. śmieszy mnie ten remix KREJZI SMOGA popcornu. To jest bezczeszczenie i profanacja. Wykastrowałbym tą zabe za ten utwór.

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Chamstwo i dresiarstwo
« Odpowiedź #25 dnia: Grudnia 30, 2005, 02:43:56 am »
"Stairway to Heaven" i te pierdzielenie szatana, ta? ksiadz pieprzył farmazony..potwierdzisz to "szefie" ?? a o żabie nie mówie, to gówno jakich mało...ktoś wymyślił ten crap, teraz dzieci cieszą michę..niech tylko "zremiksuje" jakiś fajny rockowy utwór...to ..grrrr...killl

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Chamstwo i dresiarstwo
« Odpowiedź #26 dnia: Grudnia 30, 2005, 02:47:40 am »
ogólnie ciekawą rzecz da się zauważyć:
- najpierw mielismy "czystych" dresów - czyli pseudosportówców - ze sportem mających wspólne jeno dresiki i choddzenie na mecze
-teraz są pseudohiphopowcy - pseudo - bo z prawdziwą kultura rapu wspólnego zbyt wiele niemają, a już dobija mnie nazywanie ich skejtami - co z tego że subkultura skate to _zupełnie_ co innego ;\
- nazwijcie mnie głupim, ale nastpne chamstwo to będą właśnie "pseudorockowcy/pseudometale" bo już powoli taką tendencje mozna zauwazyć

Cytuj
Jak masz moze na kompie Stairway to Heaven, przekonwertuj do .wav i puść w rejestratorze dźwięku cały utwór wstecz smile.gif Ja miałem świetną fazę po tym (wsłuchaj się to uslyszysz coś fajnego)
noba, oczywiście, że mam ;) tylko czym możnaby przekonwertować? bo mnie teraz zaciekawiłeś, zawsze myślałem, że ten motyw z puszczaniem płyt tyłem to lipa tylko ;]

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Chamstwo i dresiarstwo
« Odpowiedź #27 dnia: Grudnia 30, 2005, 02:49:57 am »
Cytuj
noba, oczywiście, że mam wink.gif tylko czym możnaby przekonwertować? bo mnie teraz zaciekawiłeś, zawsze myślałem, że ten motyw z puszczaniem płyt tyłem to lipa tylko ;]
Wpisz w google wav to mp3 czy coś takiego. ja mam programik 123mp3 i przekonwertuj
I BROŃ BOZE NIE CZYTAJ PONIZSZEGO (i kazdy kto nie zrobił tej operacji a chce ją zrobić, tez niech nie czyta)

Ponizej spojler
Cytuj
"Stairway to Heaven" i te pierdzielenie szatana, ta? ksiadz pieprzył farmazony..potwierdzisz to "szefie" ??
Stary. Jaką kiedyś miałem przez to fazę. znalazłem jakąś stronkę o takich wlaśnie piosenkach np. Beatlesi śpiewający ze Paul nie zyje, lennon coś o wojnie i mordowaniu w Imagine, wlaśnie ten szatan i takie inne. Odkryłem tą stronkę o drugiej w nocy i jakiego miałem schiza i cykora!! Mam stanowisko :) ustawione przy oknie i jak np. podniose ręke, to się w szybie odbija takich ruch:D Chciałem ziewnąć i tak spojrzałem ze coś się porusza w odbiciu. Jezu, serce mi zaczęło bić i pietra niesamowitego dostałem :D

A co do Zeppelinów- nudziło się chłopakom. Za duzo zielska. Zresztą, takie śpiewanie było wtedy w modzie. No, ale jak ktoś przypadkiem to włączy, to moze dostać pietra (jak ja dostałem :) )
« Ostatnia zmiana: Grudnia 30, 2005, 02:52:20 am wysłana przez Chief Roberts »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Chamstwo i dresiarstwo
« Odpowiedź #28 dnia: Grudnia 30, 2005, 02:51:19 am »
masz tęstrone jeszcze?? btw. wnioskuje, że na oko masz koło 30 lat XD

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Chamstwo i dresiarstwo
« Odpowiedź #29 dnia: Grudnia 30, 2005, 02:54:01 am »
Cytuj
masz tęstrone jeszcze?? btw. wnioskuje, że na oko masz koło 30 lat XD
Ojezu, taki stary mam być:D Nawet mowy nie ma :)

strona jest tutaj. Ja dostaje pietra jak tylko na nią patrzę :) Uwazaj
http://jeffmilner.com/backmasking.htm

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Chamstwo i dresiarstwo
« Odpowiedź #30 dnia: Grudnia 30, 2005, 03:01:18 am »
e tam i tak nie wierze, takie cus to na kompie zrobi...koło 30 moze nie tak koło 23/5 koniec ot
nienawidze dresów za to że są i nie potrafie przez nich znaleźć dziewczyny ;]

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Chamstwo i dresiarstwo
« Odpowiedź #31 dnia: Grudnia 30, 2005, 03:08:55 am »
Cytuj
nienawidze dresów za to że są i nie potrafie przez nich znaleźć dziewczyny ;]
najłatwiej zrzucić winę na innych ;]

chyba jednak niemoge powiedziec, że "nienawidze dresów" nieprzeszkadzają mi raczej zabardzo ;\ <no poza skrajnymi przypadkami =p>

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Chamstwo i dresiarstwo
« Odpowiedź #32 dnia: Grudnia 30, 2005, 03:10:24 am »
to było humorystycznie, ale coś w tym jest, bo gadam z dziewuchą, a ona pyta: czego słuchasz, na to ja metal, rock i muzyka z gier, a ona no to spadaj bo sie nie znasz ;/

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Chamstwo i dresiarstwo
« Odpowiedź #33 dnia: Grudnia 30, 2005, 03:10:26 am »
Cytuj
e tam i tak nie wierze, takie cus to na kompie zrobi...koło 30 moze nie tak koło 23/5 koniec ot
 
Zabij mnie, ale za chiny nie rozumiem tej wypowiedzi. Ja tez często pisze zawile i chaotycznie, ale pobiłeś mój rekord chyba :).

Cytuj
to było humorystycznie, ale coś w tym jest, bo gadam z dziewuchą, a ona pyta: czego słuchasz, na to ja metal, rock i muzyka z gier, a ona no to spadaj bo sie nie znasz ;/
Ucz się od majstra. Mówisz tak
ELO LASKA, SUCHAM SE ELO RAP ZIĄ POZDRO SZEJSET NIUNIA BAŁNS BAŁNS TEDEEF PARKIETU KRÓL. I mów duzo o oldskulu i andergrandzie. I nielegalu. ;)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 30, 2005, 03:12:01 am wysłana przez Chief Roberts »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Chamstwo i dresiarstwo
« Odpowiedź #34 dnia: Grudnia 30, 2005, 03:11:48 am »
faktycznie zjadło mi połowe posta...
chodzi mi ze od tyłu to ktos zaawansowany moze zrobic takie coś, a tym masz około 23 do 25 lat...dziadziu ;]
albo jestes cholernie inteligentnym nastolatkiem, ale takowych nie ma ;]

po kij zmyślać, niech sie wali na sedes.... przez ten pseudo hip-hop to sie społeczeństwo demoralizuje...btw moze zmienimy nazwe na Dresy, Techno maniaki - co o nich sądzicie?
« Ostatnia zmiana: Grudnia 30, 2005, 03:13:45 am wysłana przez Musiolik »

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Chamstwo i dresiarstwo
« Odpowiedź #35 dnia: Grudnia 30, 2005, 03:12:27 am »
Cytuj
to było humorystycznie, ale coś w tym jest, bo gadam z dziewuchą, a ona pyta: czego słuchasz, na to ja metal, rock i muzyka z gier, a ona no to spadaj bo sie nie znasz ;/
noi co w tym złego? chciałbyś miec taką dziewczyne? przeciez to dresik tylko płec nieco inna ;]

EDIT
Cytuj
chodzi mi ze od tyłu to ktos zaawansowany moze zrobic takie coś, a tym masz około 23 do 25 lat...dziadziu ;]
albo jestes cholernie inteligentnym nastolatkiem, ale takowych nie ma ;]
heh, ja dalej nieczaje ;] z całym szacunkiem, ale za dużej inteligencji to to obrócenie muzyki niewymaga, skoro nawet ja to zrobiłem ;) <ale narazie nieprzesłucham, już pierwsze dźwięki robia niezdrową psychodele, wole w dzien puścić;]  damn.. teraz patrze że za 3.5 godziny wstaje na badania ;\ kurfa ;\  słodkich snów misiaki :*
« Ostatnia zmiana: Grudnia 30, 2005, 03:16:45 am wysłana przez Morchol »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Chamstwo i dresiarstwo
« Odpowiedź #36 dnia: Grudnia 30, 2005, 03:33:57 am »
Cytuj
zobaczyłem moją siostrę - wiecie długie włosy, ale strasznie ciemno było. A ze "faza" jeszcze się trzymała, pomyślałem ze to szatan! Przewróciłem się i skoczyłem na łozko i nakryłem się kołdrą.
cienki jestes ;]
a siostra młoda jakaś?? fajna? :P (nie ma co... :D)

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Chamstwo i dresiarstwo
« Odpowiedź #37 dnia: Grudnia 30, 2005, 03:46:29 am »
Cytuj
Cytuj
zobaczyłem moją siostrę - wiecie długie włosy, ale strasznie ciemno było. A ze "faza" jeszcze się trzymała, pomyślałem ze to szatan! Przewróciłem się i skoczyłem na łozko i nakryłem się kołdrą.
cienki jestes ;]
a siostra młoda jakaś?? fajna? :P (nie ma co... :D)
Stary, jakie ja kiedyś akcje miałem :) Stare dobre czasy :)
Siostra? Slucha manieczków i hh, ubiera się na rózowo i takie tam. Jedyne co udało mi się u niej zmienić to przestała pisać ff tEn sPoSuPp. Reszty nie moge zmienić. Nawet jej Bacha puszczałem :) Ale ona swoje, Bennasi Bros, Mezo i MANIECZKI JAZDAAAAAA NIE ŚPIMY JEDZIEMY :F

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Chamstwo i dresiarstwo
« Odpowiedź #38 dnia: Grudnia 30, 2005, 08:09:18 pm »
Dresów nie znoszę za chamskie zaczepki i traktowanie wszystkich dziewczyn jak idiotki-a im jaśniejsze ma włosy, tym według nich jest głupsza. Na ogół zawodzą się kretyni przy "bliższym " poznaniu np. mnie...jak okazuje się,że połowy słów nie rozumieją,a mam na tyle "gorący temperament" żeby nawrzucać im gorzej niż ostatni gliniarz, który ich dorwał.

 

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Chamstwo i dresiarstwo
« Odpowiedź #39 dnia: Grudnia 31, 2005, 12:56:00 am »
dres to dres kultury nie nauczysz ani rozumu  to jakby kazac rydzykowi zagrac w simsy ani to ani to niemozliwe -_-