Autor Wątek: Silent Hill  (Przeczytany 18522 razy)

Offline X-Bahamut

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • \m/(-_-)\m/
    • Zobacz profil
Odp: Silent Hill
« Odpowiedź #100 dnia: Października 29, 2012, 03:25:59 pm »
Mam pytanko donośnie SH 3 jestem w kanałach zaraz po epizodzie w metro no i się tak zastanawiam czy czekają mnie jakieś straszne momenty bo jak na razie to się szlajam po kanałach i tłukę jakieś chodzące fioletowe siurki normalnie śmiechu warte :P

Offline kALWa888

  • Redaktor
  • *****
  • Wiadomości: 426
    • Zobacz profil
Odp: Silent Hill
« Odpowiedź #101 dnia: Października 30, 2012, 11:29:16 pm »
no, SH ma to do siebie, że nie każdego straszy. To rzeba poczuć.

Ja osobiście wystraszyłem się manekina bez głowy i zawsze jakoś bałem się grubasów. No i ten korytarz gdzie psy wyją jak dzikie i żrą jakieś mięcho. No i sam poczatek gry, w wesołym miasteczku.

Sprawa ogólnie jest taka: nie każdego to straszy i kręci. Mnie kręci i straszy, za pierwszym razem to mi nogi skakały jak psy dzikie.
« Ostatnia zmiana: Października 30, 2012, 11:29:47 pm wysłana przez kALWa888 »

Offline kALWa888

  • Redaktor
  • *****
  • Wiadomości: 426
    • Zobacz profil
Odp: Silent Hill
« Odpowiedź #102 dnia: Grudnia 08, 2012, 02:23:13 pm »
Grałem ostatnio w Downpour, jedynie początek, ale to wystarczyło mi aby stwierdzić, że gra ma bardzo duży potencjał jeśli chodzi o klimat. Mimo iż początek w więzieniu trochę zepsuł ogólne wrażenie, po wejściu do jakiejś opuszczonej posiadłości wszystko nabrało nowych kolorków. Szkoda tylko, że nie udało mi sie dostrzec jakiegoś potwora, bo bardzo ciekawił mnie ich design. Gra czeka w kolejce, tymczasem muszę zająć się innymi tytułkami.