Autor Wątek: Tournament of the Titans  (Przeczytany 21659 razy)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Tournament of the Titans
« dnia: Października 22, 2006, 03:19:40 pm »
Wiecie, ja ostatnio tryskam genialnymi pomysłami i wogóle... no i jakiś czas temu zrodził mi się w głowie taki mały twór, do którego wykonania potrzebowałbym jednak conajmniej 3 innych osób, konkretnie takich, którzy potrafią i chcą pisać (moje porpozycje: Ignitius Fireblade, White_wizard i Yuzuriha). Chętnych może być więcej, to , jak duży będzie to projekt, właściwie ograniczone jest tylko ilością ludzi i ich determinacją. Chętni muszą spełniać tylko jeden warunek - muszą odrobine umieć pisać opowiadania, a dokładniej opisy walki.

Już wyjaśniam o co chodzi. Każdy uczestnik zabawy, będzie miał do swojej dyspozycji kilku bohaterów i bohaterek (czy to protagonistów, czy antagonistów). Możliwe, że wszyscy czerpać będą z jednej, wspólnej puli, ale to jeszcze ustalę. Same zasady wyglądają następująco:

W oddzielnym dziale, który stworzy Marv na moją prośbę, zamieszczane będą tematy, w których między sobą walczyć będą poszczególni bohaterowie, promowani przez różnych pisarzy (np. walka Tifa VS Kuja, w której Tife promuje Yuzuriha, a ja wstawiam się za Kują). Temat będzie krótki, bo napisane w nim będą zaledwie 2 post: jeden, w którym jeden pisarz opisuje walke danych bohaterów, którą wygrywa jego zawodnik, a drugi pisarz robi analogiczny opis dla swojego bohatera (czyli dla przykładu, Yuzu robi malowniczy opis walki, w którym Tifa rozwala Kuje, a ja w nastęnym poście piszę, jak to Kuja usmarzył Tife swoimi czarami). Po napisaniu obu postów, temat zostaje zamieniony na sonde, w której przez 1 tydzień, wszyscy użytkownicy mogą głosować na to, czyj opis był fajniejszy, bardziej malowniczy, dokładniejszy i wogóle się bardziej spodobał. W ten sposób wyłoniony zostanie faktyczny zwycięzca walki turniejowej. Reszta toczyłaby się jak w SZ Cup, zawodnicy po ciężkim boju skończyli by faze grupową, po czym, po fazie pucharowej, wyłoniony by został zwycięzca. Proste, a może być fajną zabawą.

Chcę wiedzieć, czy pomysł się przyjmie, więc zakładam wstępnie ten temat, w tym dziale, żeby ewentualni kandydaci do tych rozgrywek go nie przegapili. Chętni do gry niech wysyłają mi swoje zgłoszenia na priv, co by tu śmietnika nie robić, to edytować będę liste w tym poście. O puli bohaterów pogadamy, jak już ustalone będzie kto gra i czy wogóle jest sens to organizować.

Supervisors

Tantalus
Teeno
The_Reaver
Siergiej
Ignitius Fireblade
Musiolik
Yuzuriha
Vivi The Black Mage
White_wizard
Dark Butz

Competitors[ol type=\'1\'][li]Cloud Strife (Final Fantasy VII)[/li][li]Sephiroth (Final Fantasy VII)[/li][li]Tifa Lockhart (Final Fantasy VII)[/li][li]Vincent Valentine (Final Fantasy VII)[/li][li]Squall Leonhart (Final Fantasy VIII)[/li][li]Seifer Almasy (Final Fantasy VIII)[/li][li]Kuja (Final Fantasy IX)[/li][li]Tidus (Final Fantasy X)[/li][li]Auron (Final Fantasy X)[/li][li]Seymour (Final Fantasy X)[/li][li]Serge (Chrono Cross)[/li][li]Lynx (Chrono Cross)[/li][li]Crono (Chrono Trigger)[/li][li]Magus (Chrono Trigger)[/li][li]Sora (Kingdom Hearts)[/li][li]Riku (Kingdom Hearts)[/li][li]Link (seria Legend of Zelda)[/li][li]Nightmare (Soul Calibur II)[/li][li]Jin Kazama (seria Tekken)[/li][li]Yuffie Kusaragi (Final Fantasy VII)[/li][li]Zell Dincht (Final Fantasy VIII)[/li][li]Quistis Trepe (Final Fantasy VIII)[/li][li]Zidane Tribal (Final Fantasy IX)[/li][li]Dante (Devil May Cry 3)[/li][li]Ansem (Kindgom Hearts)[/li][li]Vivi (Final Fantasy IX)[/li][li]Fighter (Final Fantasy)[/li][li]Jowy (Suikoden II)[/li][li]Riou (Suikoden II)[/li][li]Celes (Final Fantasy VI)[/li][li]Mog (Final Fantasy VI)[/li][li]Cyan (Final Fantasy VI)[/li][/ol]
« Ostatnia zmiana: Listopada 16, 2006, 02:58:59 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Tournament of the Titans
« Odpowiedź #1 dnia: Października 22, 2006, 06:16:14 pm »
Za malo ludzi do takiego przedsiewziecia. Ty, WW, Ignatius, Yuzu.....i? Ułał. Faza grupowa bedzie wielka. Mozecie jeszcze namowic Yoruno ;]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Tournament of the Titans
« Odpowiedź #2 dnia: Października 22, 2006, 07:22:22 pm »
Nie czaisz, jak pisałem, jak będzie mało ludzi, to można wspólną pule zawodników dla wszystkich zrobić. Walczyć mają bohaterowie, a trick polega tylko na tym, kto ich będzie opisywał. Na drobra sprawę, dałoby się to w 2 osoby zrobić, ale ciekawie będzie, jak osób będzie troche więcej.

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Tournament of the Titans
« Odpowiedź #3 dnia: Października 24, 2006, 10:14:22 pm »
W sumie uważam to za dobry pomysł, tym bardziej że forum jest ostatnio w stanie stagnacji. Myślałem nawet czy nie dołączyć do tej zabawy, ale raczej nie potrafie pisać takich fanfików jak Tant czy W.W., po za tym wciąż nie mam netu w domu (modem zamówiłem już w zeszłym tygodniu, ale panowie z serwisu jakoś nie spieszą się z jego dostawą), a jak sądze zamierzacie wystartować z tym w ciągu najbliższych dni.
« Ostatnia zmiana: Października 24, 2006, 10:20:59 pm wysłana przez RadicalDreamer »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Tournament of the Titans
« Odpowiedź #4 dnia: Października 24, 2006, 11:23:37 pm »
Zamierzamy wystartować jak wszystko będzie ustalone, a to napewno zajmie dłużej niż najbliższe dni. Przed grudniem bym się rozpoczęcia tego projektu nie spodziewał, a to też zależy, czy będą chętni.

Offline Kitano

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
Tournament of the Titans
« Odpowiedź #5 dnia: Października 29, 2006, 01:04:24 pm »
Jesli projekt wypali i nikt nie bedzie mial nic przeciwko, chetnie wezme udzial. Bardzo pomyslowe, no i w duzej mierze chodzilo by o zabawe, wiec chyba niepotrzebnie wycofywac sie bo "nie potrafie pisać takich fanfików jak Tant czy W.W" jesli ktos faktycznie mialby ochote :-]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Tournament of the Titans
« Odpowiedź #6 dnia: Października 29, 2006, 07:30:52 pm »
People, sign up! Jeżeli akcja jest promowana przez samego Teeno, to jej zignorować nie można. Do tego nie trzeba mieć jakiegoś wielkiego talentu literackiego, wystarczy odrobina wyobraźni do opisania walki. Yuzuriha? Siergiej? Smogu? We need your help!!

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Tournament of the Titans
« Odpowiedź #7 dnia: Października 29, 2006, 08:03:24 pm »
Widzę, że masz ten sam problem, co ja z Project AvEx, czyli narazie małe zainteresowanie. Pomogę więc koledzę i wstąpię do zabawy.
I'm in Space!

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Tournament of the Titans
« Odpowiedź #8 dnia: Października 29, 2006, 08:39:27 pm »
No dobra. Skoro tak ladniesz prosisz. Count me in, chociaz szans nie mam zadnych.

Postacie moga byc z Bleacha? ;>

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Tournament of the Titans
« Odpowiedź #9 dnia: Października 29, 2006, 09:08:49 pm »
Nice. Jeszcze pare osób i będzie dobrze.

Co do postaci, to raczej weźmiemy same znane. Cześć ludzi nie oglądała Bleach, więc nie pasuje. Ale myślę, że Solid Snake by mógł przejść, bo MGS'a to zna właściwie każdy, tak samo Link z Zeldy... doszedłem do wniosku, że lepiej będzie jak wojownicy nie będą przydzielani z miejsca do danego gracza (każdy by chciał mieć Sephiroth'a hehe). Zbierzemy 32 postacie i zrobimy coś analogicznego do SZ Cup, a potem dopiero rozlosujemy kto w jakie walki bawić się będzie.

W pierwszym poście zamieszczam liste zawodników i próbną liste walczących.

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Tournament of the Titans
« Odpowiedź #10 dnia: Października 29, 2006, 09:10:21 pm »
Cytuj
Co do postaci, to raczej weźmiemy same znane. Cześć ludzi nie oglądała Bleach, więc nie pasuje. Ale myślę, że Solid Snake by mógł przejść, bo MGS'a to zna właściwie każdy
To juz bardziej Gray Fox, od biedy Raiden lub Vamp, bo Snake do tych bishonów ni wała nie pasuje ;]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Tournament of the Titans
« Odpowiedź #11 dnia: Października 29, 2006, 09:13:39 pm »
Z tym, że widzisz, ja np. nie jestem fanboyem serii i znam tylko Snake'a, tego z rewolwerem, tego ninje śmiesznego i tego psychola co rzucał krzesłami. Snake'a zna każdy, a tam wcale nie muszą być sami bishoneni.

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Tournament of the Titans
« Odpowiedź #12 dnia: Października 29, 2006, 09:40:54 pm »
ale Snake nie walczy bronia biala ani magia, tak jak 90% potencjalnych kandydatow. Lipnie by bylo IMHO  jakby Seph przyzwal Meteora, a Snake ogluszyl go Stun Granade'em ;]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Tournament of the Titans
« Odpowiedź #13 dnia: Października 29, 2006, 09:46:18 pm »
If you say so... Snake odpada z listy.

Prosze o zgłaszanie kandydatów do zawodów oraz o zgłaszanie się do zabawy zainteresowanych osób, które mam nadzieje, jeszcze się znajdą.

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Tournament of the Titans
« Odpowiedź #14 dnia: Października 29, 2006, 09:57:04 pm »
Laharl musi byc!

Offline Ignatius Fireblade

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 214
  • Ten, który bywa
    • Zobacz profil
Tournament of the Titans
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 03, 2006, 06:38:25 pm »
SZLAG! SZLAG!! SZLAG!!! Przez te cholerne studia przegapiłem tak fajną zabawę :/ :(( Mam nadzieję (moze głupią), że jeszcze znajdzie się dla mnie miejsce... Tak, czy inaczej zaraz wyślę zgłoszenie na priva... Ale ze mnie dureń.
Gdy rozum śpi, budzą się upiory.
Goya

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Tournament of the Titans
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 03, 2006, 07:11:33 pm »
Niniejszym ogłaszam co następuje.

16 grudnia jest planowany start zabawy. Na tydzień przed tym znana będzie aktualna walka i osoby, które będą ją opisywać (kto opisuje zwycięstwo jakiej postaci, będzie mogło być ustalane przez samych zawodników). Później otwarta będzie w tym temacie sonda, w której wszyscy użytkownicy zagłosować będą mogli na swojego faworyta. Sonda trwać będzie przez tydzień, w trakcie którego poznamy uczestników następnej walki i po którego upłynięciu, kolejna batalia będzie miała miejsce. Na początku grudnia rozlosuje wszystko, chciałbym więc mieć już wtedy ustalonych zawodników (takich naprawde popularnych, najchętniej z jRPG).

Do końca listopada przyjmuję ludzi do gry. Potem startujemy. Jest nas już pięciu, więc teoretycznie styka, ale jakby jeszcze ktoś przyszedł, to byłoby lepiej. Uwijać się zatem, ze zgłaszaniem zawodników i swojego uczestnictwa.

Siergiej - Laharl raczej odpada. Niewiele osób zna Disgaea z tego co wiem (ja nie znam np.). Ktoś popularniejszy będzie potrzebny.

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Tournament of the Titans
« Odpowiedź #17 dnia: Listopada 03, 2006, 07:56:52 pm »
Nightmare'a/Siegfrieda z SC albo Kirby'ego !
Ejno"kurczaczek"fak...pieprzony mySQL...
« Ostatnia zmiana: Listopada 03, 2006, 07:59:27 pm wysłana przez DarkButz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Tournament of the Titans
« Odpowiedź #18 dnia: Listopada 03, 2006, 07:59:11 pm »
Ja naturalnie stawiam Riku
I'm in Space!

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Tournament of the Titans
« Odpowiedź #19 dnia: Listopada 03, 2006, 08:00:00 pm »
Pac Mana!