Autor Wątek: Targi gier - newsy i zapowiedzi  (Przeczytany 6990 razy)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Targi gier - newsy i zapowiedzi
« Odpowiedź #20 dnia: Lipca 15, 2008, 07:19:04 pm »
Japierd*le jaki zart! Ja myslalem ze konferencja microsoftu to byl zart... Ale nintendo mialo jeszcze 5 razy gorsza. To jest najwiekzy zart jaki widzialem na E3.
ja bym powiedział, że było gorzej niż Sony w 2006 i sławny GEC i Riiidge Racer.

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Targi gier - newsy i zapowiedzi
« Odpowiedź #21 dnia: Lipca 15, 2008, 07:20:50 pm »
Moje podsumowanie konfy Nintendo :

Przynajmniej Animal Crossing nowy będzie...
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Targi gier - newsy i zapowiedzi
« Odpowiedź #22 dnia: Lipca 15, 2008, 07:46:50 pm »
Czemu sie dziwicie? Nintendo zrobilo to samo co rok temu dokladnie. Przeciez to jest w zasadzie kropka w kropke E3 2007 - jak Sony pokaze Chewbacce, to pomysle, ze cofnalem sie w czasie o 12 miesiecy.

Przeciez rok temu tez Reggie stal na scenie i pokazywal jakies debilne slupki i statystyki, mowiace o tym ile posiadaczy DS-a nie wiaze butów bo chodzi w sandałach, a na koniec wszedl Shigeru, zaprzentował kolejne WiiCośtam z przystawką i bylo po ptokach.

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Targi gier - newsy i zapowiedzi
« Odpowiedź #23 dnia: Lipca 15, 2008, 09:04:36 pm »
Nintendo ładnie posrało. Dopiero teraz wypuszczają różnego rodzaju trailery do gier. Póki co jest trailer do Kirby Superstar Ultra i Mad World.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Targi gier - newsy i zapowiedzi
« Odpowiedź #24 dnia: Lipca 15, 2008, 11:15:04 pm »
Sony:
-Mag mogloby byc zajebiste, ale brak zniszczen otoczenia i producent, ktory ponoc mial problemy z gra na 30 osob znacznie zanizaja szanse tej gry
-Infamous zajebiste
-Filmiki z Resistance swietne, dopoki nie pokazują gameplayu.
-Teaser GoW III tak krotki, ze jak komus lagnęło w czasie pokazywania go, to nic nie zobaczyl.
-Zajebiste teledyski pokazujace nadchodzace gry, ale malo konkretne.

Ogolnie cieniutko.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Targi gier - newsy i zapowiedzi
« Odpowiedź #25 dnia: Lipca 16, 2008, 06:41:51 am »
Konferencja Sony najlepsza ale i tak lipna. Ogolnie targi e3 upadaja od kilku lat i sa z roku na rok jeszcze gorsze. Nie mozna tego miec za zle firma skoro organizatorzy sami pomniejszyli targi... no nic game convention z roku na rok za to jest coraz lepsze to moz kiedys osiagnie taki rozmach jak stare dobre E3.

Cytuj
Czemu sie dziwicie? Nintendo zrobilo to samo co rok temu dokladnie. Przeciez to jest w zasadzie kropka w kropke E3 2007 - jak Sony pokaze Chewbacce, to pomysle, ze cofnalem sie w czasie o 12 miesiecy.
Ale rok temu bylo jeszcze galaxy brawl i inne. Teraz calkowicie skupili sie tylko na casualach... Czego by nie powiedziec o wczorajszej slabej konferencji to jednak jesli chodzi o swoje gry to ninny zaprezentowalo same nowosci. Nie skupiali sie na zapowiedziach gier ktore juz znamy bo zostaly zaprezentowane jak nowy wario, disaster czy mario sluggers...
Choc moim zaniem duz stracili bo mogli zaprezentowac caly swoj potencjal, podejsc bardziej do gracza hardcorowego -bo takie osoby ta impreza interesuje -casuale i tak sie pewnie nie dowiedza co ninny pokazalo. Zapodali by jakies urywki z gier ktore niedugo sie ukaza, z exclusivow od 3rd party itd.
Wiadomo ze nowy mario i zelda sa w produkcji... ale jednak jakikolwiek trailer by uradowal.
Choc jak mieli by pokazac z zeldy takie gowno jak sony zapodalo z GoW to juz lepiej milczec clkowicie... bo tez mogli zrobic animacje na ktorej link stoi dajmy na to w lesie i napis "Zelda".
No nic lipna konferencja to lipna konferencja ;] Fak ju nintendo. Bede sie zagrywa w wii sports 2 pewnie ale to nie na to czekalem.
Wiadomo bylo ze pokaza animal crossing ciekawe tylko czemu nowego punch outa nie pokazali.

Cytuj
Nintendo ładnie posrało. Dopiero teraz wypuszczają różnego rodzaju trailery do gier. Póki co jest trailer do Kirby Superstar Ultra i Mad World.
Mad World jest od Segi wiec ninny ma malo z tym wspolnego.
Sa palami poprostu nie wiem co oni za gry pokazali od 3rd party developerow ;/ Guitar hero ktory juz wyszed na dsa i spore... zamiast wlasnie mad world pokazac, tales of symphonia 2, fragile, naklonic capcom do zaprezentowania monster hunter 3. Zreszta nie ma o o czym pisac. Nintendo podeszlo na swoj sposob do tej konferencji i jebali ich hardcorowi raze raczej jesli chodzi o te e3.
« Ostatnia zmiana: Lipca 16, 2008, 07:34:02 am wysłana przez Kazumaru »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Targi gier - newsy i zapowiedzi
« Odpowiedź #26 dnia: Lipca 16, 2008, 09:27:33 am »
W sumie to sie zgadzam z Gipsim w 100%. "Palec fakju" ktory Nintendo pokazalo swoim dlugoletnim fanom byl tak wielki, ze teraz zapewne musza latac dziure w dachu Los Angeles Convention Center na wlasny koszt.

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Targi gier - newsy i zapowiedzi
« Odpowiedź #27 dnia: Lipca 16, 2008, 09:29:37 am »
Kto jak kto, ale Sony świetnie montuje filmiki i trailery. Ja jestem w sumie zadowolony, bo po E3 nie spodziewałem się wielkich rzeczy, to impreza do dziennikarzy,  roku na rok mniejsza jak mówi Gipsi. Dobrze, że za miesiąc jest Lipsk, potem Tokio Game Show. Szkoda tylko, że pokazano tylko Valkyria Chronicles z RPGów, no ale może więcej na GC pokażą.
inFamous - zajebiste
MAG - może być rzeźnia, ale gra nie do mnie
LBP - ^^ must-have na pewno
gry z PSN - ciekawie sie zapowiadaja, flOwer jest śliczny

Co do Ninny, Sol ma racje, Mad World jest zajebiste, bardzo mi się podoba, szkoda, że mało takich gier.

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Targi gier - newsy i zapowiedzi
« Odpowiedź #28 dnia: Lipca 16, 2008, 10:17:53 am »
Dopiero podczas wywiadów Shiggy dawał pojedyncze znaki, że MOŻE nowy Kid Icarus jest robiony i że MOŻE nowa Zelda jest w produkcji. A Kirby Super Star Ultra wygląda przezajebiście.
Cytuj
MAG - może być rzeźnia, ale gra nie do mnie
Wyobraź sobie tych 100+ nastolatków drących mordę przez mikrofon podczas gry i te zajebiste lagi.

KNOBGOBBLING SHITFUCKS !
http://kotaku.com/5025707/dead-risingfor-wii
« Ostatnia zmiana: Lipca 16, 2008, 10:34:36 am wysłana przez DarkButz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Targi gier - newsy i zapowiedzi
« Odpowiedź #29 dnia: Lipca 16, 2008, 12:50:55 pm »
Dopiero podczas wywiadów Shiggy dawał pojedyncze znaki, że MOŻE nowy Kid Icarus jest robiony i że MOŻE nowa Zelda jest w produkcji. A Kirby Super Star Ultra wygląda przezajebiście.
Cytuj
MAG - może być rzeźnia, ale gra nie do mnie
Wyobraź sobie tych 100+ nastolatków drących mordę przez mikrofon podczas gry i te zajebiste lagi.

KNOBGOBBLING SHITFUCKS !
http://kotaku.com/5025707/dead-risingfor-wii
Ja wszedzie czytalem ze Shigsy mowil o zeldzie ale nic nie mowil o kid icarusie -to ze zelda jest robiona to wiadomo bo oni zawsze robia kolejna jak skoncza poprzednia -jest do tego staly team. I w sumie lepiej ze nie pokazali nic jak mieliby pokazac ten gowniany teaser jaki pokazalo sony z GOW ale o tym juz mowilem ;]
Anyway Reggie mowil cos o kid icarusie ze przeciez nintendo nigdy nic nie powiedzialo oficjalnie i nie wie czemu ludzie czuja taki zawod skoro to byly tylko jakies ploty -zreszta imo Kid Icarus to taki najmniej prawdopodobny tytul bo przeciez to gra jeszcze z nes'a. Co by z tego zrobili? Adventure czy platformowke?

Co do Dead Rising to widzialem wlasnie skany gdzies i w sumei jep sie kapkom. KOlejny port -spoko z checia pogram tym bardziej ze sergey mowil ze fajne (choc na wii nie bedzie to to samo skoro grafa nie ta), RE sprzedal sie dobrze i podobno mial super sterowanie, okami? Z checia kupilem oryginala bo kocham te gre a jest w atrakcyjnej cenie... ale wyjebcie sie na plecy juz z tymi waszymi portami i pokazcie lepiej monster hunter 3 ;/


EDIT:::
ok. juz przeczytalem o ikarusie ;]
« Ostatnia zmiana: Lipca 16, 2008, 01:28:52 pm wysłana przez Kazumaru »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Targi gier - newsy i zapowiedzi
« Odpowiedź #30 dnia: Lipca 16, 2008, 05:52:58 pm »
Dead Rising jest zajebiaszcze w uj. Kupilem na Allegro, bo bylo tanie jak barszcz (bodaj 50 dych jesli dobrze pamietam) i z tego, w co jak narazie gralem na X360 (Dead Rising, CoD 4, Euro 2008, PES 2006, GTA IV, Forza 2, NBA Homecourt, Battlefield: Bad Company) to zdecydowanie najlepsze. Dlatego strasznie zaluje, ze cepy z Capcomu nie robią kontynuacji, tylko zajmują się takimi lipkami jak RE 5 ;) Tym bardziej, ze DR w sumie sprzedalo sie dosc przyzwoicie (ponad milion sztuk w momencie, kiedy nie bylo na rynku nawet 10 mln Xboksów) ;]

Tak czy siak, bardziej niz grafiką bym sie martwil ilością zombie na Wii - w co bardziej hardkorowych momentach X0 sie krztusilo, wiec obawiam sie, ze na konsoli Nintendo konieczne beda pewne ciecia. Oby nie, bo wtedy gra by sporo stracila.

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Targi gier - newsy i zapowiedzi
« Odpowiedź #31 dnia: Lipca 27, 2008, 12:01:16 am »
http://www.1up.com/do/newsStory?cId=3168951
Cytuj
"If there is any perception that Nintendo is ignoring the core gamers, it's a misunderstanding and we really want to get rid of that misunderstanding by any means," Iwata said.
Mam taką, k*rwa, nadzieję.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?