Autor Wątek: World of Final Fantasy Pojekt  (Przeczytany 1308 razy)

Offline RafikViVi

  • Soldier
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
World of Final Fantasy Pojekt
« dnia: Stycznia 19, 2013, 04:24:36 pm »
Heeeay wszystkim :)
Jestem tu nowy (jak wszyscy pewnie się już zorientowali) nie wiedziałem gdzie napisać tego posta więc napisze go tu tak na "dzień dobry" . Chciałem wam powiedzieć jaki sobie projekt wymyśliłem ... od kilku miesięcy pracuje nad wymasterowaniu wszystkich finali na pierwsze danie poszła XIII teraz jestem w połowie masterowania XIII-2 a w wolnej chwili (np.w pracy) na smartfonie IX i III :) Po skończeniu masterowania finala robię screena z statusów postaci a pozniej zrobię sobie wielką antyrame z wydrukami wszystkich finali:) jeżeli chodzi o finale z konsoli o tyle jest to utrudnione ze nie mam możliwości zrobienia screena z statusów ale na szczęście są trofea które mogę wydrukować:) to chyba tyle jak na pierwszy post dość krótko (hehe) co o moim projekcie myślicie czy to fajny pomysł czy już kompletnie mi odbiło:D Pozdrawiam:D

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: World of Final Fantasy Pojekt
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 21, 2013, 01:31:23 pm »
Pomysł fajny, życzę powodzenia. Grunt, żebyś grał na platformach, które pozwalają na robienie screenshotów, bo fotografowanie telewizora zazwyczaj słabo wychodzi. Ja jako pamiątki mam jedynie antyczne save'y z gier, które dawno temu przeszedłem - może to nie zdjęcia, ale zdjęcia mogę zawsze z tego zrobić.

Offline B4ran

  • Soldier
  • Wiadomości: 43
  • Kweeh!
    • Zobacz profil
Odp: World of Final Fantasy Pojekt
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 21, 2013, 05:52:43 pm »
Włóż do skrzyni i zakop głęboko pod Ziemią może kiedyś wykopie to jakiś Chocobo
 "Kweh!"
Kweeeeeh-HHHHH!!

"If you don`t aim at anything you achieve nothing"