Autor Wątek: Marzenia  (Przeczytany 29923 razy)

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Marzenia
« Odpowiedź #200 dnia: Września 12, 2006, 04:58:36 pm »
Wielu też ukończyło BCoM (swieta trojca z dream theater, Vai- ktorego akurat nie lubie, choc gra swietnie, wiem). Moim zdaniem jesli się na prawdę docenia to co skzoła Ci oferuję można na tym niezle wyjsc. Ja jednak szkoły nie lubie, nie rozumiem po co mi uczyć się o harmonii, z czego składa się allegro sonatowe, w którym wieku powstala fuga etc :/ )
Ale np Blackmore(Deep Purple)- tez samouk :)
Dlatego uważam, że najbardziej zależy od Ciebie, na jakim poziomie będziesz grał.

A gitarzystką nie będę na 98%, co z tego i tak bedziwe to moje prawie najwieksze marzenie  

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Marzenia
« Odpowiedź #201 dnia: Września 12, 2006, 05:03:21 pm »
Nom ktos moze sie 6 lat czegos uczyc i nic nie wiedziec a ktos inny w domu siedzi i czyta ksiazki itd i jest lepszy o wiele  

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Marzenia
« Odpowiedź #202 dnia: Września 12, 2006, 05:12:46 pm »
Cytuj
Moim zdaniem jesli się na prawdę docenia to co skzoła Ci oferuję można na tym niezle wyjsc.
a moim zdaniem nie chodzi o docenienie, ale o to zeby zachowac jeszcze czesc siebie w grze, a nie same oklepane standardy

Cytuj
nie rozumiem po co mi uczyć się o harmonii
no tutaj to akurat palnelas, bo jak sie chce improwizowac (madrze improwizowac, tzn z arpeggiami i akordami wymyslanymi na poczekaniu, harmonii na dwa instrumenty czy stosowaniu delaya, a nie jechaniu w dol i w gore skali) to taka wiedza jest raczej konieczna ;F

Cytuj
z czego składa się allegro sonatowe
to tez sie moze przydac, klasycystyczni kompozytorzy stosowali wiele bardzo fajnych patentow, przekladajac je na swoje mozna niezle urozmaicic solowki

Cytuj
w którym wieku powstala fuga
a tu sie zgodze, historia muzyki to trwonienie czasu (chociaz np. film o mozarcie trwajacy 3h ogladalem z przyjemnoscia, ale to inna sprawa ;F)
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Marzenia
« Odpowiedź #203 dnia: Września 12, 2006, 05:19:20 pm »
Tak, ale my nie uczymy sie harmonii jakgdyby w praktyce.. czytaja nam definicje, Ty to zapisujesz, i uczysz sie regolki na pamiec na egzamin.. Bo to że 'harmonia to wpsolbrzmienie dzwiekow, wystepuje tam gdzie sa akordy, dwodzwieki lubinne wspolbrzmienia' to wiem. Allegro sonatowe- nadal nie wiem na co mi to, a znam regolke na pamiec, facet na wszystkich pytankach mnie z tego pytal. A w 2 stopniu jest cos takiego jak literatura muzyki XD to mi sie dopiero przyda
 

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Marzenia
« Odpowiedź #204 dnia: Września 12, 2006, 05:23:59 pm »
Er...dobra...trochę z tematu zeszliście.
Offtopic is prohibited beyond this post, and will be deleted on sight !
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Marzenia
« Odpowiedź #205 dnia: Września 12, 2006, 05:26:35 pm »
Cytuj
Tak, ale my nie uczymy sie harmonii jakgdyby w praktyce.. czytaja nam definicje
no chyba ze tak :P
poza tym jest jeszcze jedna wada szkol muzycznych (mowie tu juz o wydzialach scisle instrumentalnych, np gitara klasyczna czy jazzowa) - grasz to co oni chca, czy ci sie to podoba, czy nie... i o ile lubisz dana muzyke, to jest swietnie, ale w przeciwnym wypadku moze to spowodowac nawet obrzydzenie instrumentu... moja kuzynka przez szkole muzyczna przestala grac na pianinie, a grala ladnych pare lat


[edit]
sorry butzu, jak wysylalem posta to jeszcze twojego nie bylo... w kazdym razie koniec tematu, najwyzej sie przeniesiemy do tot
« Ostatnia zmiana: Września 12, 2006, 05:27:30 pm wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Marzenia
« Odpowiedź #206 dnia: Marca 15, 2013, 12:32:07 am »
ehh te kobiety...a ja marzę by znaleść tą jedyną...
8 lat minęło jak... 8 lat. Ale znalazłem. Dodatkowo zajmuję się tym czym zawsze chciałem - grami. A wasze marzenia się spełniły? Chociażby w 10%?

(JESTEM ARCHEOLOGIEM!)

Offline kALWa888

  • Redaktor
  • *****
  • Wiadomości: 426
    • Zobacz profil
Odp: Marzenia
« Odpowiedź #207 dnia: Marca 15, 2013, 04:57:22 pm »
Moim marzeniem jest pracować podobnie jak Musiol, choć nie wiem czy nie miałbym w związku z nią dosyć gier by grać w nie dla przyjemności. Musiol gdzieś chyba o tym pisał kiedyś chyba, albo tylko śniło mi się po pochlaniu. Drugim marzeniem jest mieć tyle duzo pieniążków, by stać mnie było (po ustatkowaniu się) na każdą interesującą mnie płytę (czy kartę w przypadku DSa ;)) z muzyką, filmem, grą i budynek który mieściłby i chronił moją kolekcję :).

A w związku z miłością marzeń nie mam, jeszcze, to zbyt niepewna sprawa by o tym marzyć bo za dużo zależy od drugiej połówki.

Offline DrepagPL

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 78
  • If you want fight, just say!
    • Zobacz profil
Odp: Marzenia
« Odpowiedź #208 dnia: Marca 15, 2013, 06:24:52 pm »
A moim marzeniem jest pokój na świecie,zostanie prawnikiem,no i potem umieć walić błyskawicami z palców... No wiem,jestem porąbany XD

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Marzenia
« Odpowiedź #209 dnia: Marca 16, 2013, 12:24:34 am »
Moim marzeniem jest pracować podobnie jak Musiol, choć nie wiem czy nie miałbym w związku z nią dosyć gier by grać w nie dla przyjemności. Musiol gdzieś chyba o tym pisał kiedyś chyba, albo tylko śniło mi się po pochlaniu.

Jak będziesz chciał coś poważniejszego napisać dla szerszej publiki to uderzaj do mnie i mówię całkiem serio :)

Offline kALWa888

  • Redaktor
  • *****
  • Wiadomości: 426
    • Zobacz profil
Odp: Marzenia
« Odpowiedź #210 dnia: Marca 16, 2013, 02:52:26 pm »
Moim marzeniem jest pracować podobnie jak Musiol, choć nie wiem czy nie miałbym w związku z nią dosyć gier by grać w nie dla przyjemności. Musiol gdzieś chyba o tym pisał kiedyś chyba, albo tylko śniło mi się po pochlaniu.

Jak będziesz chciał coś poważniejszego napisać dla szerszej publiki to uderzaj do mnie i mówię całkiem serio :)
Kusząca propozycja. Bardzo chętnie bym spróbował tylko co to miałoby być konkretnie?
« Ostatnia zmiana: Marca 16, 2013, 02:53:59 pm wysłana przez kALWa888 »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Marzenia
« Odpowiedź #211 dnia: Marca 17, 2013, 12:28:55 pm »
Do wypełniania są cele, marzenia się do... marzenia ;)

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Marzenia
« Odpowiedź #212 dnia: Marca 17, 2013, 05:41:16 pm »
^ dlatego moje mażenie sie nie spełni, bo musiałbym zostać papierzem (najbliższe celu) a po tym ogłosić się panem i władcą świata

Offline Sitheral

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 202
  • S = k log W
    • Zobacz profil
    • Zwyczaje rozrodcze afrykańskich świń
Odp: Marzenia
« Odpowiedź #213 dnia: Marca 17, 2013, 07:35:54 pm »
Mi by w sumie wystarczył "tylko" przełom naukowy/technologiczny. Taki konkretny.

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Marzenia
« Odpowiedź #214 dnia: Marca 17, 2013, 08:40:36 pm »
do tego przydała by się porządna wojna bo to dobry akcelerator technologiczny

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Marzenia
« Odpowiedź #215 dnia: Marca 17, 2013, 10:23:09 pm »
A kto to jest ten papierz i co ma wspólnego z władzą?

Offline B4ran

  • Soldier
  • Wiadomości: 43
  • Kweeh!
    • Zobacz profil
Odp: Marzenia
« Odpowiedź #216 dnia: Marca 18, 2013, 09:10:26 am »
El Francisco władny.
"If you don`t aim at anything you achieve nothing"

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Marzenia
« Odpowiedź #217 dnia: Marca 26, 2013, 11:23:52 pm »
A kto to jest ten papierz i co ma wspólnego z władzą?

proste- "papierz" bo "papier"  8)