Autor Wątek: Fatal Fury  (Przeczytany 2665 razy)

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Fatal Fury
« dnia: Kwietnia 25, 2004, 11:37:27 am »
Niedługo będę miał ten film (ARD, ty mnie zachęciłeś). Chciałbym przeczytać trochę waszych wypowiedzi na temat tego filmu, o ile ktoś go obejrzał :)
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Fatal Fury
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 25, 2004, 12:31:51 pm »
pierwszy raz o takim czyms slysze wiec tez bede sledzil wasze recenzje i moze sie skusze :D
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Fatal Fury
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 25, 2004, 01:13:02 pm »
hmmmmm....czy to nie powinien byc dzial film? Ale tal wlasciwie to co to za film i o czym?

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Fatal Fury
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 25, 2004, 05:33:06 pm »
dobrze zalozony temat, bo Fatal Fury to nie tylko gra, ale rowniez swietny film...ja ogladalem film dosyc dawno, a chyba mam go nawet jeszcze na VHS...nie bede opisywal fabuly, powiem tylko ze spotykamy tam Terrego, Andyego, Mai, Kima oraz mojego ulubienca Joego :D...walki prezentuja sie dosyc ciekawie (zwlaszcza Kima i finalowa)...moze tez zobaczyc Mai pod prysznicem :P...film godny polecenia..polecam wszystkim fanom FF i KoF'a

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Fatal Fury
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 25, 2004, 10:03:50 pm »
Mam nadzieje, że ja tam zobacze swojego ulubionego: Iori :D
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Fatal Fury
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 26, 2004, 04:26:45 am »
no niestety ale nie :( ...Iori Yagami nalezy raczej do serii KoF i w filmie go nie uswiadczysz...w grze ja rowniez lubie "Jurka", bo jest postacia naprawde wymiatajaca...dla mnie tez w filmie zabraklo kilku postaci (Kyo ;( , Ralf ;(;(, Benimaru ;(;(;(), ale trudno...

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Fatal Fury
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 26, 2004, 03:35:44 pm »
To jest film fabularny czy anime ?
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Fatal Fury
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 26, 2004, 04:17:07 pm »
anime...i jest to raczej film dla fanow FF i KoF'a, choc niewtajemniczonym moze sie spodobac...niezla kreska, ciekawa fabula, Joe :D...troche stary film, ogladalem go pare lat temu i bardzo mi sie podobal...