Autor Wątek: Gran Turismo 3  (Przeczytany 5473 razy)

Offline Mateuszus

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
Gran Turismo 3
« dnia: Lutego 04, 2004, 11:12:46 am »
Takkkk, którz o tym tytule nie słyszał? Macie jakieś rekordy? Może jesteście mistrzami tej gry? Ja wiem jedno: TA GRA TO BÓSTWO!!!                            
No time to lose! Let\'s go!

Mistrz i władca: Mateuszus

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Gran Turismo 3
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 04, 2004, 11:17:02 pm »
fanem samochodowke to ja nie jestem, ale nie powiem, gralem kiedys w GT...switnie zrobiona gra, grafika na dobrym poziomie (trasy, samochody :!: )...model jazdy bardzo realistyczny...GARAZ :!: ...jedna z najlepszych samochodowek w jakie gralem...tytul obowiazkowy dla kazdego fana szybkich aut  :D                            

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Gran Turismo 3
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 06, 2004, 07:08:27 pm »
W GT3 malo gralem, ale powiem ze grafika, dzwieki i grywalnosc stoja na najwiekszym poziomie. Mam 2 pierwsze czesci tej gry i jest na prawde niezla  :twisted:  Taka ilosc samochodzikow do wyboru to po prostu powala: 320 w pierwszej czesci i ok 600 w drugiej i do tego bez powtorek! W 3 czesci jest ich nieco mniej, ale jak jeden samochod robiono w 3 tygodnie no to wszystko tlumaczy. Ilosc tras (we wszystkich czesciach) juz nie jest tak przerazajaca ale dajac taka ilosc samochodow producent powinien dac tez odpowiednia ilosc tras. Mowia ze grafika w pierwszej czesci jest lepsza niz w drugiej, ale za to w drugiej lepiej sie samochod prowadzi, wg mnie powinni isc na kompromis.
I jeszcze jedno:
Podobno Gran Turismo 4 ma wyjsc rownierz na PC ale jedne zrodla podaja ze tak drugie moze... wiec jak to bedzie na prawe :?:                            
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Gran Turismo 3
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 08, 2004, 11:14:06 am »
ja mam gt3 na 90 kilka % niedlugo przejde moze :D                            
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline g-H-o

  • Soldier
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Gran Turismo 3
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 18, 2004, 08:39:24 pm »
GT3 wymiata na maxa. Nie moge sie oderwac od tej gry od czasu jej premiery w Europie. Najlepsze z tego wszystkiego to i tak byly wyscigi Enurance...Po 3 godzinach wciskania gazu rece opadaja ze zmeczenia...i to jest w tym wszytskim najfajniejsze  :D                            

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Gran Turismo 3
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 18, 2004, 08:43:44 pm »
Ja grałem w GT2 ale jakoś gra nie przypadła mi o gustu.Grafika jest super tylko poprostu nie lubię wyścigów(oprócz typu Destruction Derby)więc GT3 też raczej mi się nie spodoba...                            
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Gran Turismo 3
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 15, 2005, 02:14:34 pm »
Ja nie lubie wyscigowek ale GT2 jakos mi sie nawet spodobalo fajna grafika i duzo samochodow :P  nie pamietam kiedy w to ostatnio gralem hmmm chyba jkaies 2 lata temu :P =]  

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Gran Turismo 3
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 20, 2005, 09:58:11 pm »
nabylm dzis GT3 (wiem torche pozno ale co tam :P) i jest mega kozackie. Tylko jest preoblem...mam GT3 A-spec i kce wiedziec czym rozni sie od "npormalnej" GT3

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Gran Turismo 3
« Odpowiedź #8 dnia: Marca 20, 2005, 10:01:17 pm »
o ile się nie myle to nie różni się niczym.... Gran Turismo 3 nosiło poprostu nazwe Gran Turismo 3:A-Spec... tak Samo jak np. Final Fantasy VII:Advemt Children ma podtytuł...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Gran Turismo 3
« Odpowiedź #9 dnia: Marca 21, 2005, 06:00:38 pm »
osz to ta bestia Morchol robila mnie w ch*ja.....rarrghhhh

tak czy siak gra kjest wpizzzzzzzzz..... trufna

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Gran Turismo 3
« Odpowiedź #10 dnia: Marca 21, 2005, 06:18:17 pm »
Może on ci coś mówił o Gran Turismo Concept Cars który był tak jakby dodatkiem do gran Turismo 3... A:Spec to tak jak mówiłem poprostu podtytuł...

a ile dawałeś za GT3? Nie lepiej było poczekać i troche dłożyć i kupić Gran Turismo 4 które niedawno wyszło? No chybaże trafiła ci się fajna okazja...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Eligios

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 87
    • Zobacz profil
    • http://
Gran Turismo 3
« Odpowiedź #11 dnia: Marca 21, 2005, 06:19:36 pm »
Mi tesz najlepiej podoba mi sie Gta 2 zawalista Grafa i duzo samochoduw ja jeszcze mam mały dodatek do tej gry ze jeszcze wiecej jest samochoduw .
Ale Gta 3 tesz :D





A cat's irritation rises in direct
 proportion to her embarrassment
times the amount of human laughter.
  -- Law of Cat Embarrasment

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Gran Turismo 3
« Odpowiedź #12 dnia: Marca 21, 2005, 06:21:48 pm »
Cytuj
Mi tesz najlepiej podoba mi sie Gta 2 zawalista Grafa i duzo samochoduw ja jeszcze mam mały dodatek do tej gry ze jeszcze wiecej jest samochoduw .
Ale Gta 3 tesz 
ale my nie mowimy o GTA tylko o Gran Turismo :P

Cytuj
a ile dawałeś za GT3? Nie lepiej było poczekać i troche dłożyć i kupić Gran Turismo 4 które niedawno wyszło? No chybaże trafiła ci się fajna okazja...
20 zl :P (platinum)
« Ostatnia zmiana: Marca 21, 2005, 06:22:02 pm wysłana przez S&S »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Gran Turismo 3
« Odpowiedź #13 dnia: Marca 21, 2005, 06:39:53 pm »
Cytuj
Cytuj
a ile dawałeś za GT3? Nie lepiej było poczekać i troche dłożyć i kupić Gran Turismo 4 które niedawno wyszło? No chybaże trafiła ci się fajna okazja...
20 zl :P (platinum)
o faq :o z kąd żeś to wyrwał?? Alegro?

bo platinum to rozumie że oryginał... w platynie.. a nie Platinum jako firma produkująca płyty (moja ulubiona zresztą) :P  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Gran Turismo 3
« Odpowiedź #14 dnia: Marca 24, 2005, 09:25:47 am »
Cytuj
bo platinum to rozumie że oryginał... w platynie.. a nie Platinum jako firma produkująca płyty (moja ulubiona zresztą)
to dobrze rozumisz :P

ja pierdziele ale ta gra jest trudna...ale wyczailem se latwy wyscig z duza kasa i se n  nim teraz ponabijam Cr

Offline Ashley Riot

  • Riskbreaker
  • Admin
  • ******
  • Wiadomości: 690
    • Zobacz profil
    • http://vagrant-story.webpark.pl/
Gran Turismo 3
« Odpowiedź #15 dnia: Marca 24, 2005, 01:45:10 pm »
Ostatnio czytałem w jakiejś gazecie, że sprzedaż GT 4 w Europie przeszła wszelkie założenia. Nawet Japonia jest pod wrażeniem, że sprzedało się tyle gier (chyba 3-4 mln sztuk).

PS. dla mnie najlepsze jest Gran Turismo... może dlatego, że w pozostałe części grałem niewiele, ale czasy PSXa są dla mnie prawdziwym wspomnieniem, szczególnie teraz kiedy moje PS2 wyzionęło ducha.

PS2. kupię sobie drugie ;p
« Ostatnia zmiana: Marca 24, 2005, 01:48:39 pm wysłana przez Ashley Riot »

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Gran Turismo 3
« Odpowiedź #16 dnia: Marca 24, 2005, 01:52:43 pm »
ee to ty siergiej grasz tak na przejscie gry? a to tak to samochodowki sa wiejskie najlepiej sie gra z kumplami/rodzenstwem a z konsola to jest dennie i nudno
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Gran Turismo 3
« Odpowiedź #17 dnia: Marca 24, 2005, 09:31:09 pm »
a mi sie fajnie gra...dlatego ze jest trudno bo z samochodufkami mam barzo mle doswiadczenie

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Gran Turismo 3
« Odpowiedź #18 dnia: Marca 26, 2005, 02:46:36 pm »
Cytuj
ee to ty siergiej grasz tak na przejscie gry? a to tak to samochodowki sa wiejskie najlepiej sie gra z kumplami/rodzenstwem a z konsola to jest dennie i nudno
No ale GT jest włąśnie mega zajebiste na jedno gracza... amiętam jak zrobiłem sobie 2 tygodniową blałke od szkoły żeby męczyć GT2 a i tak jeszcze wieeeele do odkrycia było, GT2 się spisywało o wiele lepiej na singlu niż w multiplayerze... penwie dlatego że było mnóstwo wyścigów, pojazdów, tuningu i zawsze byłą ta chęć odkrycia kolejnych rzeczy...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Gran Turismo 3
« Odpowiedź #19 dnia: Marca 26, 2005, 02:54:41 pm »
Cytuj
penwie dlatego że było mnóstwo wyścigów, pojazdów, tuningu i zawsze byłą ta chęć odkrycia kolejnych rzeczy..
dupa dupa i jeszcze raz dupa... szczelanki fpp tez maja mnostwo broni, przeciwnikow, otoczen i sa nudne jak sik pajaka bo chodzi tylko o szczelanie. tak samo tutaj pomimo tego ze jest duzo dodatkow to i tak sama jazda z komputerami jest lipna jak malo co... nie wiem jak mozna jechac wyscig na 50 okrazen z konsola :-/ mi sie nudzilo po 3 wyscigach na krotkich torach po kilka okrazen... i dobrze ze mam sejva od kumpla z 90% bo bym jezdzil jakims garbusem pewnie
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"