Autor Wątek: Final Fantasy IX HELP!  (Przeczytany 20984 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Final Fantasy IX HELP!
« dnia: Sierpnia 12, 2004, 09:38:17 pm »
Jeśli masz jakieś pytania odnośnie przejścia tej gry, problem z romem/płytą/emulatorem, chcesz uzyskać link ze stroną pomocną do gry zapytaj tutaj!
« Ostatnia zmiana: Lipca 22, 2006, 08:04:18 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy IX HELP!
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 12, 2004, 10:14:03 pm »
mam jakies pytanie odnsnie tej gry :P
czy to gram na epsxe czy na evenie to na filmiku z wyslaniem bomby lub po jej pokonaniu gra sie zawiesza i czarny ekran AAAARRRGHH!!
co ja mam k***a zrobic ?!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy IX HELP!
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 12, 2004, 11:07:06 pm »
Jeśli grasz na różnych emulatorach, to sprawdź, czy działa pod innym Video PlugInami... jeżeli na wszystkich PlugInach ci nie chodzi, to nie masz wyjścia tylko ściągnąć nowy obraz płyty...  

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy IX HELP!
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 15, 2004, 03:16:58 pm »
powrocilem do grania w IX i mam maly problem...wiem ze skonczylem zabawe na poszukiwanie przyjaznych duszkow....niestety nie wiem na ktorym skonczylem...i teraz male pytanie....czy moge zaczac zabawe z duchami od nowa ??...czy kolo Dali pojawi mi sie Mu skoro juz raz dostal ode mnie Ore ??

EDIT

nieaktualne...juz wiem ze znalazlem all potworki  :D

EDIT 2

ktos zna dobre miejsce na koks na 3 CD (ew. na 4, bo niedlugo skoncze 3 CD)...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy IX HELP!
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 15, 2004, 04:09:20 pm »
Jak jesteś średnio skoksowany to kręć się na półce skalnej nad Gizmaluke Grotto.. tam są takie zielone smoki.. jak nie chce ci się tracić na nich HP, to weź do składu Quina i wal kolesia Lv5 Death, bo to go zmiejsca zabija (dostaniesz ten atak od zdechłego wieloryba, którego możesz spotkać na plażach archipelagu pod Forbidden Continent)...

Jak jesteś bardzo skoksowany to spróbuj swoich sił na takiej charakterystycznej wysepce w pobliżu Iifa Tree (wyspa ma idealnie okrągłą górę i kawałek lasu... to tam się łapało ostatniego przyjaznego potworka).. tam chodż Yany, a te są nieziemsko mocne i dają odpowiednio dużo EXP

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy IX HELP!
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 16, 2004, 04:21:57 am »
srednia teamu to ok.53 lv...Zidane ma 61 lv, "konserwa" 51 lv...czyli chyba tak srednio...obecnie trenuje w Ipsen's Castle (najwiecej za stwora: ok.7200 EXP)...lookne Twoje lokacje Tant....thx  :grin:  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy IX HELP!
« Odpowiedź #6 dnia: Września 20, 2004, 03:59:43 pm »
W grze jak się pójdzie do jakiejś babki jakaś królowa ptaków czy coś takiego :P  to ona nam mówi że jak damy jej Stellazio Coins to ona nas wynagrodzi... dałem jej jakieś zielone, i w nagrode dostałem 1000g od jej służącej... czy nielepiej żebym sobie jednak te przedmioty zostawiał? Przydadzą mi się do czegoś? Czy gdzie indziej można je sprzedawać i czy wogóle będzie ich więcej w grze narazie jestem na 2cd i jeden dopiero jej dałem o nazwie "Aeries" albo cosik takiego


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy IX HELP!
« Odpowiedź #7 dnia: Września 20, 2004, 04:39:31 pm »
Stellazio Coins jest 12, po jednym dla każdego znaku zodiaku. Za każdy kolejny dostaniesz lepsze wynagrodzenie. Nie podam ci, gdzie one są, po pierwsze dlatego, że sam nie wiem gdzie jest 1, a po drugie dlatego, że znajdowanie ich jest same w sobie wyzwaniem.

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy IX HELP!
« Odpowiedź #8 dnia: Września 20, 2004, 06:41:11 pm »
dokładnie monet jest 13...ale musis znajpierw zebrac wszystkie zeby moc zlokalizowac 13...nie trzymaj ich Gipsi bo do niczego ci sie nie przydadza :)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy IX HELP!
« Odpowiedź #9 dnia: Września 20, 2004, 10:33:56 pm »
Nom to dzięki panowie poszukam sbie tych coinów^^

Na 2cd spotkałem się na mapie poraz pierwszy z potworem którego wcześniej nie uświadczyłem, jest to siakiś duszek przy którym zmienia się muzyka i pokazje się napis "Ore would be fine" czy coś w tym stylu w każdym razie wywnioskowałem że chce Ore- zanim jednak ten napis zobaczyłem to już waliłem X-em na attack :P  więc się obraził i poszoł sobie ;(  ale później go spotkałem i dałem mu to co chciał-nie dostałem żadnego exp. ale za to 10 ap. czy w przyszłości będzie dawał coś więcej? Czy na te duchy się poluje czy coś? (np. za ileś im darowanej pomocy dostaniemy specjalny przedmiot?) czy to tylko urozmaicenie podczas chodzenia po apie? W innych FFach nie było takiego duszka więc zaciekawił mnie :)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy IX HELP!
« Odpowiedź #10 dnia: Września 21, 2004, 05:52:13 am »
te duszki sa bardzo wazne...kazdy napotkany duszek daje ci po walce przedmiot, ktory nalezy dac nastepnemu duszkowi...gdy spotkasz wszystkie przyjazne stwory (jest ich 9) wtedy uzyskasz zdolnosc atakowania przeciwnikow ktorzy sa wysoko i w normalnym przypadku nie mogl bys ich siegnac (tylko czarami badz bronia miotana)...zdolnosc ta przydaje sie zwlaszcza podczas walki z Ozma, najtrudniejszym bosem w IX)...

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy IX HELP!
« Odpowiedź #11 dnia: Września 25, 2004, 08:08:01 am »
To ja mam problema.
Głupek ze mnie bo przez przypadek przerobiłem moonstona i za cholere nie moge znaleźć drugiego (a musze wszecież dać jeden przyjaznemu potworkowi).
Jest jeszcze jakieś miejsce prucz MOUTAIN PATH gdzie można znaleźć / kupić moonstona O_o ??  

Offline Xellard

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy IX HELP!
« Odpowiedź #12 dnia: Września 25, 2004, 10:40:13 am »
Możesz go dostać od jednego z przyjacielskich stworków........... od Jaberwock chyba, znajdziesz go w lesie w Seaways Canyon.....  



Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy IX HELP!
« Odpowiedź #13 dnia: Września 25, 2004, 07:44:23 pm »
Thx.
Jakoś nigdy na to uwagi nie zwróciłem.
« Ostatnia zmiana: Września 25, 2004, 07:44:58 pm wysłana przez little »

Offline Mr.X

  • Soldier
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
    • http://
Odp: Final Fantasy IX HELP!
« Odpowiedź #14 dnia: Października 20, 2004, 03:41:55 pm »
Właściwie problem mój nie dotyczy ściśle samej gy. Wie ktoś może, skąd sciągnąć można 2. płytę gry?? Nie chodzi mi o ROMa, tylko o obraz płytki pod PSX.
It's so good to be back!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy IX HELP!
« Odpowiedź #15 dnia: Października 20, 2004, 04:43:07 pm »
Noo.... do wszystkich "nowych userów"... weźcie przykład z kolegi Mr.X. On już pewnie obejrzał filmik z sygnaturki FaLi i wie, że żeby zapytać się kogoś o coś takiego nie trzeba zakładać nowego topicu...

Drugą płytkę FFIX, tak samo jak wszystkie pozostałe, można ściągnąć w postaci obrazu płyty WYŁĄCZNIE za pomocą programów p2p (chyba, że o czymś nie wiem)... nie szukaj na stronach, bo nie ma... jeżeli nie masz, żadnego programu p2p, to natychmiast go ściagnij... proponuję coś z technologii bitorrentów, czyli np. Azureus albo coś alterntywnego (eMule, eDonkey, KaZaa, DC++, eWombat....).

Offline Mr.X

  • Soldier
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
    • http://
Odp: Final Fantasy IX HELP!
« Odpowiedź #16 dnia: Października 22, 2004, 08:00:33 pm »
THX.  :spoko:  
It's so good to be back!

Offline Kakashi

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
    • http://uks.sroda.prv.pl
Odp: Final Fantasy IX HELP!
« Odpowiedź #17 dnia: Października 30, 2004, 01:53:06 pm »
to ja tez mam pytanie.

od niedawna mam ff9 i chyba niezle mi idzie, bo na poczatku jestem (tzn. ide wlasnie do cośtam Grotto). moze mi ktos podac link do stronki z dobrym opisem?? nie chce nic przegapic....
pliiiiis  :rolleyes:  

kare ki ni mizu wo...
deisui ni haeru kimi wa mou...


Teraz słucham:

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: Final Fantasy IX HELP!
« Odpowiedź #18 dnia: Października 30, 2004, 01:57:44 pm »
www.gamefaqs.com ;) nie ma lepszej stronki z opisami :P

Offline Kakashi

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
    • http://uks.sroda.prv.pl
Odp: Final Fantasy IX HELP!
« Odpowiedź #19 dnia: Października 31, 2004, 10:34:41 am »
dzieki, moj obecny jest denny  :devil:  :shu:  

kare ki ni mizu wo...
deisui ni haeru kimi wa mou...


Teraz słucham: