Autor Wątek: Manga & Anime Quiz!  (Przeczytany 94427 razy)

Offline skrabson

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 56
    • Zobacz profil
Manga & Anime Quiz!
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpnia 04, 2004, 10:35:27 pm »
No tez mi sie tak zdaje, ale jakby co  to byl ten niebieski koles podobny do rozgwiazdy, ten mu chcial odebrac bron z niej wystrzelic i cos si estalo ju zniepamietam (ale jaka muza wtedy leciala ymmmmmmmmmm :P )

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Manga & Anime Quiz!
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpnia 04, 2004, 10:45:30 pm »
Dzipsi zadawaj rozbujniku :F


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Manga & Anime Quiz!
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpnia 04, 2004, 11:47:57 pm »
No to zbój się zabiera do roboty... skrabson tym razem ci wybaczam wkręcanie się w moje pytanie ale to tylko dlatego że mnie długo nie bylo i nie mogłem zadać:


Jaka manga? Ile razy ginął, ile miał stopni SSJ, imiona rodziny na ziemi, oraz dlaczego jest na ziemi... wszystko się tyczy mangi...
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 04, 2004, 11:48:25 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Manga & Anime Quiz!
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpnia 05, 2004, 08:19:59 am »
Wow. Pierwszy raz widze gościa którego poznaje :grin:  No może drugi ale za pierwszym mnie wyprzedzili. Szkoda tylko że tak dawno to oglądałem.

Manga Dragon Ball. Postać Songo :P Zginoł  <_< 3 rzy ??  <_<
Stopnie to........tu też bede strzelał 4 :blink: ??
Dobra rodzinka......troche ich było.
Jego żona (niepamiętam jak sie pisze. cośw sctylu Chi), goten, ghan (chyba tak sie pisało :ph34r: ). I z rodzinki to chyba wszystko.

 

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Manga & Anime Quiz!
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpnia 05, 2004, 12:40:32 pm »
No dobra z tym ile razy zginoł trafiłeś... z poziomem SSJ nie... z rodziny brakuje cie jszcze jednego (przypominam że adoptowane dziecko też ma rodzine i ci co go adoptowali to rodzice) W mandze nazywa sie Son goku(i ogólnie naświecie ale tego się nie czepiam bo to nasze piękne polskie tłumaczenie), jednak nie napisałeś dlaczego żyje na ziemi a nie tam gdzie się urodził...

Dobra jwiem że się czepiam ale pytanie jest bardzo łątwe (i znany gość) więc narazie jeszcze nie możesz zadawać pytanie, jak ktoś do godziny 22 dzisiejszego dnia nie opowie pełniej to możesz zadawać... no chyba że sam się jescze poprawisz :)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Xellard

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
Manga & Anime Quiz!
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpnia 05, 2004, 12:51:57 pm »
To moze ja spróbuje:
Manga: Dragon Ball
Imie: Son goku
Zginął 3 razy
Ile ma stopni SSJ: tu będe strzelał 7??
Rodzina na ziemi: Chi chi, goten, gohan, i jego dziadek?? :P
Żyje na ziemi poniewaz wysłano go, aby podbił ja, ale gdy był mały spadł w przepaść lub kamień ( juz nie pamiętam ) walnął sie w głowie i zapomniał o podboju ziemi.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 05, 2004, 02:06:45 pm wysłana przez heti »



Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Manga & Anime Quiz!
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpnia 05, 2004, 03:12:51 pm »
No dobra Heti podałeś przykład dlaczego zleciał na ziemie to zadajesz pytanie...a no i wiedziałeś o jego dziadku (na imię miał son go han tak jak zresztą nadał później Goku imię swojemu synowi) Co prawda nie wiem skąd wyczasnąłeś 7 poziomów SSJ ale dobra.... acha może wy niewiecie co to SSJ? Chodziło o Super Saiyan czyli super wojownik(żółte włosy)... W mandze miał trzeci stpień SSJ... później w Anime Dragon Ball GT doszedł mu jeszcze czwarty ale to poza mangą...
Heti zadajesz... a jakbyś niechciał to wtedy zadaje Little...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Xellard

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
Manga & Anime Quiz!
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpnia 05, 2004, 03:44:46 pm »
Pytanie oddaje
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 05, 2004, 10:21:13 pm wysłana przez heti »



Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Manga & Anime Quiz!
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpnia 05, 2004, 07:50:58 pm »


Jak sie nazywa ta panienka, z jakiej mangi i jak nazywa sie jej brat  ??


Dobra widze, żę nikt nie wie, a ja dzisiaj wyjeżdżam. To żeby niue było zastoju to niech ktośinny zada  ;)  .


Gipson zedytował bo żeś 2 posty noroz nopisoł synku
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 07, 2004, 01:08:05 pm wysłana przez Gipsi »

Offline Xellard

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
Manga & Anime Quiz!
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpnia 07, 2004, 08:20:10 pm »
Manga: Puschimon
Ona nazywa sie Melty, a jej brat Custard Bagel



Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Manga & Anime Quiz!
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpnia 07, 2004, 08:22:28 pm »
Odpowiedż dobra.
Pytanie twoje. Mnie nie bedzie przez najbliższe 2 tygodnie. Jade na obóz. Naraska.

Offline Xellard

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
Manga & Anime Quiz!
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpnia 07, 2004, 08:24:11 pm »
Jako, ze nie mam pomysłu to pytanie oddaje.



Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Manga & Anime Quiz!
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpnia 07, 2004, 10:37:09 pm »
No to ja się wcisnę.... to raczej nie będzie łatwe, ale zobaczymy



Jak ma na imię ta osoba, jak nazywa się jego koleżanka (ci co oglądali widzą o kogo chodzi) i co w tej jego przyjaciółce jest takiego szczególnego?

EDIT: okej.... starczy tytuł anime.... podpowiem, że 6-cio wyrazowy...

Szkoda, szkoda.... poprawna odpowiedź to "Jungle wa itsumo Hale nochi Guu".... koleś znajdujący się na obrazku to Hale, a jego przyjaciółka to Guu i szczególne w niej jest na przykład to, że zjada dosłownie wszystko i w brzuchu ma inny wymiar... Polecam, bo anime jest poprostu piękne..

Oddaję pytanie...
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 12, 2004, 02:35:01 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Manga & Anime Quiz!
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpnia 12, 2004, 03:32:53 pm »
Ano szkoda ja nie oglądałem.. może kiedyś nadrobie ale z moimi zaległościami i brakiem czasu wątpie...


Kto był autorem mangi na której podstawie powstało to anime, Kogo chciała na końcu zabić główna bohaterka(kim on dla niej był-niekoniecznie podawajcie imie), jakie były ciekawe zmieszania czasowe w tym anime podajcie może z 2 przykłady możecie zarówno pod względem fabuły i realizacji tego anime(jak oglądaliście to wiecie oco chodzi co było dziwnego w umiejscowieniu tego anime w takim czasie, przynajmneij mam nadzieje że wiecie oco mi chodzi), i o czym była piosenka w ostatniej scenie... tzn. nie oczym tylko zapodajcie jakiś wers (na pewno pamiętacie), dla ułatwienia dodam że ostatnio w jakiejś reklamie się ukazała ta piosenka... odpowiedzcie chociaż na któreś z tych pytań(łatwych dodam) to zalicze... no chyba że odpowiecie za szybko to was pomęcze :P
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 12, 2004, 03:34:43 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Manga & Anime Quiz!
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpnia 13, 2004, 11:46:50 am »
Kurczem oglądałam to amime ale na wszystko nie znam odpowiedzi...
piosenka szła jakoś tak:

i can,t stop loving you
you always on my mind...
(niestety ni pamiętam jak to szło dalej)

Autorem mangi jest Osamu Tezuka powstała w 1949r.

Chłopak którego chciała zabić na końcu miał na imię Kenichi,pomugł jej uciec od jej ojca i bronił ją(można powiedzieć że w pewnym sęsie zakochała sie w niej choć ona uważała go za swojego ojca[czy jakoś tak to było])


 

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Manga & Anime Quiz!
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpnia 13, 2004, 01:19:55 pm »
Ja myślałem że oni się poprostu w sobie zaochali.. niewiedziałem że ona go miała za ojca :unsure:
Cytuj
i can,t stop loving you
<==oto mi chodziło... ale niespodziewałem się że kiedyś jakaś dziewczyna przytoczy do mnie takie słowa :P

Autora zgadłaś i nawet podałaś rok powstania.. o którym ja nie miałem pojęcia..

Nie odpowiedziałaś o tym czasie ale mniejsza o to.. chodziło mi porpostu o to że to było dziwne bo auta i ubiór ludzi i muzyka byly miej więcej z lat 40 a miasto było przyszłościowe i te auta latały mimo ich archaicznego wyglądu... do tego postacie były narysowane w archaicznym stylu a reszta animacji była połączeniem kreski i animacji komputerowej.. czyli był nowoczesna.. do tego mieli także roboty i nowoczesne maszyny..a takie powiedzmy radia to stare gruchoty..

Fajna była ta piosenka na końcu :D  Wogóle cała ostatnia scena była piękna :)

Yuzuriha zadajesz.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Manga & Anime Quiz!
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpnia 13, 2004, 09:26:20 pm »
Oddajem następnej osobie(zabrakło pomysłów)

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Manga & Anime Quiz!
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpnia 13, 2004, 10:09:49 pm »
Każdy komuś oddaje... :[


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Manga & Anime Quiz!
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpnia 20, 2004, 08:12:19 pm »


Łoł... wreszcie udało mi się załapać. Jak się zowie ta pani na obrazku i jej towarzysz, a także czym się zajmują?


eeee... nikt nie chce odpowiedzieć, to zwalniam pytanie w takim razie
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 20, 2004, 08:16:54 pm wysłana przez White_wizard »
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Manga & Anime Quiz!
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpnia 20, 2004, 08:40:21 pm »
hurray zell sie dorwal :D
jakie anime i jak sie zwie ten tutaj:
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 20, 2004, 08:43:17 pm wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"