Autor Wątek: Final Fantasy VIII HELP!  (Przeczytany 37390 razy)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Final Fantasy VIII HELP!
« Odpowiedź #40 dnia: Grudnia 26, 2004, 02:46:02 pm »
da sie :P tylko zalezy czy grasz na emulatorze czy na konsoli :P

Offline poznaniak

  • Soldier
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Final Fantasy VIII HELP!
« Odpowiedź #41 dnia: Grudnia 26, 2004, 04:24:23 pm »
gram na konsolce:) :P  

Offline Kakashi

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
    • http://uks.sroda.prv.pl
Final Fantasy VIII HELP!
« Odpowiedź #42 dnia: Grudnia 27, 2004, 06:44:59 pm »
jak na moje oko, to w wersji konsolowej sie nie da. sam mam rysnięta plytke (1CD), ale nie przy intrze, tylko na koncu. Probowalem przegrywac, ale to i tak nic nie daje, nawet poszedlem do kolegi, ktory ma mocniejszą konsole PS (moja jest wiekowa) i tez sie nie dalo. Wiec Poznaniaku czarno to widze, ale zycze powodzenia

kare ki ni mizu wo...
deisui ni haeru kimi wa mou...


Teraz słucham:

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Final Fantasy VIII HELP!
« Odpowiedź #43 dnia: Grudnia 28, 2004, 12:09:00 pm »
Kakashi ma rację. Znam ten ból, bo też miałam zrysowane na intro i myślałam, że nie ruszy. Potem jakoś przeskoczyły te klatki, ale musiało dojść do końca.  

Offline poznaniak

  • Soldier
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Final Fantasy VIII HELP!
« Odpowiedź #44 dnia: Grudnia 28, 2004, 01:11:55 pm »
Juz sobie poradziłem. W kolega poradził mi aby zgrać obraz płyty w programie Alcohol120%. Kazał płytę umieścić w nagrywarce bo podobno lepiej odczytuje błędy. Przy zgrywaniu obrau kazał ustawić profil playstation. Zgrałem i nagrałem obraz i o DZIWO działa!!!!!!!!!!. dzieki za szczere chęci. Wczoraj "fajnalek" był katowany do pozniej nocki. A tak przy okazji kolega juz z tej mojej płytki jakos grał. podmnieniał na hamca plyty i przeskoczyło mu intro...ale tylko raz i glupi niezostawił sava z pierwszego pointu..ale w polowie plyty. Ale problem sie rozwiazal. A pytałem sie o przeskoczenie intro bo w FF IX mozna podnoszac klapke konsolki. A tak na wszelki wypadek jak ktoś by potrzebował. ;)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 28, 2004, 01:13:35 pm wysłana przez poznaniak »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Final Fantasy VIII HELP!
« Odpowiedź #45 dnia: Grudnia 28, 2004, 06:14:57 pm »
eeee..........tak poza tematem to mozna jeszce zrobic taki trick (w ff7 dziala) : tuz przed momentem w ktrym sie zawiesza wystarczy zatrzymac plyte palcem  i poczkeac az sie odnowa rozkreci :F SERIO DZIALA

Offline doberman

  • Soldier
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Final Fantasy VIII HELP!
« Odpowiedź #46 dnia: Grudnia 29, 2004, 01:15:53 am »
SIEMANKO LUDZIE  CZY KTOS MUGŁBY MI UDOSTEPNIC SOLUCJE DO FF8??  ;(  BARDZO BYM BYŁ WDZIECZNY JEZELI KTOS MI POMOŻE:)))) :spoko:  :D



BO JA SIE WYKONCZE Z TĄ GRĄ :prr:  :prr:  :prr:  :(  :(  :/

EDIT by Gipsi:::::
nie pisz 2 postów pod rząd i nie pisz z caps lockiem
« Ostatnia zmiana: Grudnia 29, 2004, 01:36:43 am wysłana przez Gipsi »

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Final Fantasy VIII HELP!
« Odpowiedź #47 dnia: Grudnia 29, 2004, 01:16:40 am »
po 1. edytuj posty
po 2. na gamefaqs.com masz solucje do praktycznie kazdej gierki. powodzenia
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Final Fantasy VIII HELP!
« Odpowiedź #48 dnia: Grudnia 29, 2004, 10:23:14 am »
z tego co wiem to ta solucja jest na wirtualnej polsce. Ale tak czy siak gogle nie bola :/

Offline doberman

  • Soldier
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Final Fantasy VIII HELP!
« Odpowiedź #49 dnia: Grudnia 29, 2004, 11:30:29 pm »
dzieki wielkie:) znalazłem:) thx:)))))) :D  :D  :D  :D  :D  :D  

Offline gnom jake

  • Soldier
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Final Fantasy VIII HELP!
« Odpowiedź #50 dnia: Stycznia 06, 2005, 07:49:33 pm »
mam dosc dziwny problem. dysponuje FF8 z osloskopu, gram na epsxe 1.52, przeszedlem 1 plyte bez problemow i kawalek 2. doszedlem do ataku rakietowego na balamb garden, po ktorym squall z ekipa wychodza na balkon. no i qrde nie chca wrocic... gra sie nie wiesza ale nie wiem co zrobic, z opisow wynika, ze cid ma ich wezwac spowrotem do gabinetu ale nic sie nie dzieje... czy ktos wie jak mozna sobie z tym poradzic? - nie porzucajac gry ofkurs

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Final Fantasy VIII HELP!
« Odpowiedź #51 dnia: Stycznia 06, 2005, 07:53:23 pm »
jesli to jest to meijsce o mysle to tam gdzies trza X wcisnac ale nie pamietam dobrze

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Final Fantasy VIII HELP!
« Odpowiedź #52 dnia: Stycznia 07, 2005, 10:28:12 am »
Nie grałam akurat na emulatorze, ale tam chyba była po prostu scenka z Rinoą na balkonie, a po niej się normalnie wchodziło do środka i nadbiegała Xu, która uruchamiała dalej fabułę z Cidem. Tak było napewno na PSX.  

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Final Fantasy VIII HELP!
« Odpowiedź #53 dnia: Stycznia 07, 2005, 02:49:42 pm »
Cytuj
scenka z Rinoą na balkonie

Niekoniecznie, bo są dwie wariację tutaj. Może być albo filmik z Rinoą albo filmik bez Rinoy (oczywiście dużo gorszy), a to z prostego powodu, że Rinoa w tym czasie może być w Missle Base, a nie w Balamb Garden... ale faktycznie to co mówisz się zgadza.... najpierw filmik, potem Xu woła Squall'a do Cid'a, gdzie musi wymanewrwać ogrodem, co by w Balamb Town się nie wbił...

Offline gnom jake

  • Soldier
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Final Fantasy VIII HELP!
« Odpowiedź #54 dnia: Stycznia 08, 2005, 11:06:54 am »
no to teraz juz wiem chyba o co chodzi - po prostu sprawdzilem co sie stanie kiedy pojde w innym skladzie - czyli bez rinoi - i okazalo sie, ze wszystko cyka... wniosek z tego, ze raczej gra jest pierdolnieta...
acha! kiedy ide z rinoa, druzyna chodzi po balkonie zmiast biegac jak to jest w przeciwnym przypadku, wszystko wydalo mi sie dziwne bo gra sie w tym miejscu ani nie tnie ni nie wiesza, po prostu nie mozna wyjsc z miejscowki.

jezeli ktos zna mimo wszystko sposob w jaki mozna sobie z tym poradzic (moze idzie jakos przeskoczyc fragment gry, naprawic ja czy zrobic cos jeszcze innego) to prosilbym o zamieszczene informacji - na razie bluznie grajac na ne swoim savie (nie mam save'a sprzed wyboru skladu druzyny)...

...przy okazji tego problemu wylapalem taka funkcje jak save state, o ktorej nie mialem dotad pojecia (a jest naprawde przydatna!) i sciagnalem psxmemtool - tyle, ze on mi chyba nie pomoze...

i JESZCZE JEDNA SPRAWA - ustawilem grafike wg wskazowek gosci z plepsxe i dotad chodzilo wszystko git lacznei z filmikami ale odkad balamb wzniosl sie ponad ziemie squall i balamb garden znikneli z mapy swiata (zamiast squalla widac malutki cien w miejscu gdzie stoi a b-gardena w ogole nie widac), na mozu natomiast miga wielka czarna plama dookola miejsca, w ktorym powinien byc b-garden...

THX za odpowiedzi!!!



zapomnialbym dodac, ze korzystam z wtyczki Pete`s DX6(D3D) a karta graficzna to SiS cos tam i jest zintegrowana
« Ostatnia zmiana: Lutego 03, 2005, 09:01:33 pm wysłana przez Gipsi »

Offline Giant Enemy Crab

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 153
    • Zobacz profil
    • http://www.squarezone.pl
Final Fantasy VIII HELP!
« Odpowiedź #55 dnia: Stycznia 08, 2005, 11:13:38 am »
Jedno jest zastanawiające. Po co grasz w ff8 na emulatorze? Ósemka wyszła na pc. Nie różni się ona dużo od wersji psx. No może tylko muzyka jest nieco gorsza. Obsługuje d3d więc nie ma problemu z grafiką. Tylko pierwsze co należy zrobić to spaczować grę ostatecznym paczem, bo amerykanie konwertując grę na pc jak zwykle to spaprali :P. Podobnie zresztą jak ff7, Grandie 2  i wszystkie JRPG'owe gry na pc... Heh, Ci to mają talent ;).  

Offline gnom jake

  • Soldier
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Final Fantasy VIII HELP!
« Odpowiedź #56 dnia: Stycznia 08, 2005, 11:32:05 am »
glownie ze wzgledu na dzwiek... otoz jak gram w colina mcrae 2.0 na pc to nie mam dostepu do winampa i boje sie tego przy innych grach, poza tym zeby skorzystac z kompa - zagadac z kims czy zrobic cokolwiek trzeba colina wylaczyc... gra w colina wyglada wiec tak, ze odpalam prodigy'ow czy co tam jest - zazwyczaj ze 2 albumy od razu no i gram dopoki muza sie nie skonczy albo nie bede chcial jej zmienic czy skorzystac z kompa... i strasznie mnie to wku....

no i moze kiedys doczekam sie konsolki a wtedy jak znalazl....

... no i miejsca na dysku zawsze brakuje a iso moge szybko wyrzucic albo grac z plyty bez instalowania...

Edit by Gipsi:
Na przyszłośc edytuj swoje posty a nie pisz jeden po drugim
                       

oka                        
to tak sie jeszcze zapytam - czemu mi te emotikony nie wskakuja?
javascript:emoticon('ke?')
« Ostatnia zmiana: Stycznia 08, 2005, 03:25:04 pm wysłana przez gnom jake »

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Final Fantasy VIII HELP!
« Odpowiedź #57 dnia: Lutego 15, 2005, 05:40:14 pm »
Mam pytanie czy by mi ktos nie podeslal FF8 bo nie mam w co grac
:P Zglaszajcie sie na gg  ;)  

Offline Xellard

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
Final Fantasy VIII HELP!
« Odpowiedź #58 dnia: Lutego 15, 2005, 07:03:30 pm »
a tutaj widzimy objawy choroby zwanej lenistwo :F noz zeszedł bys piętro nizej i bys miał :F



Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Final Fantasy VIII HELP!
« Odpowiedź #59 dnia: Lutego 16, 2005, 07:01:27 am »
Hehe Hetison eee.....nie wiedzialem ze masz =] to dzis wieczorem po FF8 przyjde :P