Autor Wątek: PlayStation 2  (Przeczytany 15628 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
PlayStation 2
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpnia 31, 2006, 07:03:01 pm »
Cytuj
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=28144

Yakuza 2 w produkcji! ;]
Jesli okaze sie ze pierwsza czesc jest bardzo dobvra to dla mnie jest to jak najbardziej OKey. Mam tylko nadzieje ze tej grze ine jest blisko do GTA a ze raczej ma wiele elementow ala Shenmue i troche ala GTA.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
PlayStation 2
« Odpowiedź #41 dnia: Września 19, 2006, 06:58:51 pm »
ed2k://|file|PS2-Yakuza.Pal.DVD.Multi5.[www.indiceps2.com].rar|2561660032|2FA813D953EB9C4D7C8C9E1F4A6905Banyone? ;] wersja PAL, Multi 5

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
PlayStation 2
« Odpowiedź #42 dnia: Września 19, 2006, 07:29:37 pm »
łiiii jeszcze tylko jakieś recenzje dorwe coby sie upewnic że warto ściągać ;]

a tak apropo - video recenzja Okami już na gamespot ;] zato niefajnego żarta ktos sobie zrobił wrzucając dziś na osłoskop Okami... JAP ;/ a juz zaczynalem sciagac ;]

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
PlayStation 2
« Odpowiedź #43 dnia: Września 19, 2006, 08:36:57 pm »
yakuza ponoc niezla+ tylko ;]

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
PlayStation 2
« Odpowiedź #44 dnia: Września 20, 2006, 12:10:37 am »
No Yakuza bedzie sie sciagala dzis czy jutro. Okami oficjlna premiere milo miec dzisiaj wiec mam nadzieje ze torrenty juz jutro beda czy cus...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
PlayStation 2
« Odpowiedź #45 dnia: Września 21, 2006, 07:17:04 pm »
<mol wchodzi> ekhem..
okami na mininovie i torrentspy
I propose a race lads ;)
<mol wychodzi>

ps.tylko mi forum tak muli dzis?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
PlayStation 2
« Odpowiedź #46 dnia: Listopada 12, 2006, 01:45:28 pm »
Znacie jakies fajne stroki z torrentami na PS2? Znaczy sie jakies ogolnie eleganckie takie na ktore jak wchodzisz to pokazuje ci od razu jakie gry sa nowe dodane, albo nawet okladke prezentuja... albo wogole jakies takie wlasnie elegancki glownie z grami.
Czy raczej kozystacie z takich typowo ogolnych jak torrent reactor czy mininova etc.?


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
PlayStation 2
« Odpowiedź #47 dnia: Listopada 12, 2006, 02:49:09 pm »
http://www.blackcats-games.net/ , trzeba sie zarejestrować, liczą ratio seedowania.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
PlayStation 2
« Odpowiedź #48 dnia: Listopada 25, 2006, 10:00:20 pm »
Cytuj
http://www.blackcats-games.net/ , trzeba sie zarejestrować, liczą ratio seedowania.
Dzieki dzieki za te torrnty ;]


Teraz mam nowe pytanie...
Ma ktos pojecie jak sie rozkreca PStwo silm? Bo chcialbym wyczyscic laser ale nie mam pojecia jak to rozkrecic ;/ W te takie male dziurki mam wsadzic srobokret? ;/
Ma ktos pojecie, albo wie na jakich stronach moglbym posuzkac?

EDIT:::;
O kur*a! Ale kwas... juz wiem... trza bylo na dole wyciagnac takie kwadraciki... damn, a ja wsadzalem na chama srubokret w takie male otworki... mam nadzieje ze konsoli nie zj*balem ;/
« Ostatnia zmiana: Listopada 25, 2006, 10:08:30 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
PlayStation 2
« Odpowiedź #49 dnia: Listopada 25, 2006, 10:12:47 pm »
Cytuj
Ma ktos pojecie jak sie rozkreca PStwo silm? Bo chcialbym wyczyscic laser ale nie mam pojecia jak to rozkrecic ;/ W te takie male dziurki mam wsadzic srobokret? ;/

Mi się wydaje że tak jak PS2, trzeba zdjąć te małe kwadratowe "ochraniacze" spod sodu i tam wykrecić śrubki.

EDIT::::
Nie matrw sie Gipsi, ja też na poczatku tak chciałem zrobić z PS2. Raczej nie mogłeś przez to zepsuć konsoli.
« Ostatnia zmiana: Listopada 25, 2006, 10:17:02 pm wysłana przez RadicalDreamer »

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Odp: PlayStation 2
« Odpowiedź #50 dnia: Stycznia 08, 2007, 06:34:37 pm »
Mam pytanie,jak załączyć neostradę do PS2slim bo chce pograć przez neta,a słyszałem że tam jest wbudowany Network Adaptor?

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: PlayStation 2
« Odpowiedź #51 dnia: Stycznia 08, 2007, 06:36:47 pm »
RJ 45 potrzebujesz chyba, czyli zwykły s'cross'owany kabel do połączeń sieciowych.  Musisz zarejestrować się też na stronce od Sony i MOŻE Ci przyślą płytkę do konfiguracji konsoli (chyba, że w slimach ją dają, nie jestem pewien bo mam 'grubasa'). Na kompie musisz odpowiednie porty przepuścić w firewallu (nie wiem jakie, niestety) i włączyć udostępnianie połączenia sieciowego. Tyle co mniej więcej wiem.

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: PlayStation 2
« Odpowiedź #52 dnia: Listopada 11, 2007, 01:45:18 pm »
Sony wypuszcza nową wersję PS2 Slim. ;] http://www.jp.playstation.com/info/release/nr_20071106_ps2_90000.html
Przede wszystkim jako pierwsze rzuca się mniejsza waga.
PS2 jeszcze daleko do śmierci, a wydawcy gier nie ignorują jeszcze milionów właścicieli PS2 na całym globie. ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Weterani PS2 HELP !!! :)
« Odpowiedź #53 dnia: Lutego 05, 2009, 12:56:00 am »
To tak wreszcie dorwałem się do własnego ps2 i nie muszę zarzynać procka żeby pograć z płynnym Fps'em. Tak więc weteranów jRpg'ów (Głównie), ale nie tylko proszę o listę rekomendacji gier które trzeba skończyć/powinno się skończyć/lubicie w nie grać/zafascynowały was/ lub są zwyczajnie zajefajne(zaraz po sesji przysiądę się do grania [już gerontologie przez FFXII oblałem :P])
]


Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Weterani PS2 HELP !!! :)
« Odpowiedź #54 dnia: Lutego 05, 2009, 01:36:46 am »
Gry, które warto sprawdzić, żeby obadać, czy się ci podobają, czy nie:

Shadow of the Colossus
Katamari Damacy
Okami
Final Fantasy X
Kingdom Hearts
Final Fantasy XII
Resident Evil 4
Star Ocean 3
Project Zero 3
Któryś Suikoden
Któryś Front Mission (polecam 5, ale trzeba się bawić z patchem, żeby pograć po angielsku)
God of War

To tak na początek - na pewno zaraz tu ludzie jeszcze przyjdą i tą listę uzupełnią.

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Weterani PS2 HELP !!! :)
« Odpowiedź #55 dnia: Lutego 05, 2009, 08:49:01 am »
Metal Gear Solid 2, 3
The Warriors
God of War 2
Black
Soul Calibur 2

To tyle oprócz tego co Tant wymienił

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Odp: Weterani PS2 HELP !!! :)
« Odpowiedź #56 dnia: Lutego 05, 2009, 09:57:52 am »
nie dodałem oczywiście że takie których obadać na pcta się nie da ;) oczywiście język angielski bo krzaków nie strawie ;)
]


Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Weterani PS2 HELP !!! :)
« Odpowiedź #57 dnia: Lutego 05, 2009, 09:59:27 am »
Dragon Shadow Spell (wprawdzie po japońsku ale gra się rewelacyjnie)
Tales of Abyss
Tales of Rebirth
Ar Tonelico 1 i 2
Persona 3 FES i 4
seria Wild Arms
Soul Nomad & World Eaters
Seria Xenosaga

...i wiele innych

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Weterani PS2 HELP !!! :)
« Odpowiedź #58 dnia: Lutego 05, 2009, 12:50:44 pm »
Ace Combat 4, 5 (Squadron  Leader w EU) i Zero
God Hand
Burnout Revenge
Zone of the Enders 2 (pierwsza część jest bardzo średnia, a druga i tak ma filmik opisujący jej fabułę)
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Weterani PS2 HELP !!! :)
« Odpowiedź #59 dnia: Lutego 05, 2009, 04:40:57 pm »
Sporo juz zostało wymienione ale jeszcze:
Devil May Cry (sam jeszcze nie przeszedłem ale dziwie się że nikt nie wymienił)
Fahrenheit
Disgaea
i kompilacje
Metal Slug Anthology (musisz mieć jeśli nie grałeś wiele w to wcześniej ale wątpię, w sam raz na granie z kumplami na lekkim melanżu)
i nie wiem co tam jeszcze chcesz, jakby co to zapytaj o jakiś gatunek jak będzie cię interesować, czy tam FPSy, platformery, bijatyki, czy RPGi jakieś
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...