Autor Wątek: Metal Gear Solid  (Przeczytany 38218 razy)

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Odp: Metal Gear Solid
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpnia 15, 2006, 12:29:45 pm »
Po pierwsze to jest solid snake po drugie kto grał w MGS3 to wie ze oddaje chold The Boss  

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Metal Gear Solid
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpnia 15, 2006, 12:44:38 pm »
Cytuj
Po pierwsze to jest solid snake po drugie kto grał w MGS3 to wie ze oddaje chold The Boss
Ahahahahahahahha!
Lol!
No dobra moze troche przesadzilem i nie jest to wykluczone, ale to jest zbyt oczywiste jak na Kojime. Tym bardziej ze Snake nie wie o tym co zrobila Vojevoda, bo nie ma mu kto powiedziec (Major Tom raczej nie zyje, EVA siedzi gdzies w Chinach, mozliwe ze tez nie zyje, a Sigint i PM w domach spokojnej starosci ;] i raczej nie sadze by spotkali Snejka - a jesli Kojima ich tam wcisnie to bedzie raczej lipa), a watpie by przed koncem MSG4 mial po przyjacielsku, jak ojciec z synem pogadac z BB. A motywow z zakonczenia Hideo na pewno by nie pokazal. Takie jest moje zdanie, choc oczywiscie moge sie mylic, bo kto tam przewidzi co planuje HK.

Cytuj
Solid oddaje honory Big Bossowi, bo w końcu uznaje, że nie był zły. Tak to pokrótce rozumiem.
BB raczej zyje w MGS4. Na trailerze Ocelot do niego mowi ("It was you, who killed Abel and was cast out by Eve"), choc nie wiadomo czy mistrz znowu nas nie podpuszcza ;]

Niech ktos przeniesie to do temaru MGS

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Odp: Metal Gear Solid
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpnia 15, 2006, 12:56:07 pm »
sory ale ciekawy temat sie rozwinoł ale z tym oddawaniem choldu to naprawde bo ogladalam trajler bo jesli BB zyje to komu innemu mogl by oddawac chold pozatym jak ogladalam to tam bylo widac ze snake uzywal CQC a pytanie z kat potrafil by CQC jesli ta technike the boss z pierwszym Snake stworzyli ???  

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Metal Gear Solid
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpnia 15, 2006, 01:01:37 pm »
Kto wie czy ta scena w ogóle znajdzie się w grze. Z tego co widziałem, to dla nich takie scenki to pryszcz. Pamiętacie MGS3 Theater? No właśnie

Cytuj
No dobra moze troche przesadzilem i nie jest to wykluczone, ale to jest zbyt oczywiste jak na Kojime. Tym bardziej ze Snake nie wie o tym co zrobila Vojevoda, bo nie ma mu kto powiedziec (Major Tom raczej nie zyje, EVA siedzi gdzies w Chinach, mozliwe ze tez nie zyje, a Sigint i PM w domach spokojnej starosci ;] i raczej nie sadze by spotkali Snejka - a jesli Kojima ich tam wcisnie to bedzie raczej lipa), a watpie by przed koncem MSG4 mial po przyjacielsku, jak ojciec z synem pogadac z BB. A motywow z zakonczenia Hideo na pewno by nie pokazal. Takie jest moje zdanie, choc oczywiscie moge sie mylic, bo kto tam przewidzi co planuje HK.
Możliwe, że salutuje Boss, Big Boss, a może Pułkownik Trautmann w końcu kopnął w kalendarz? Może Snake dowiaduje się, że Ocelot jest synem szefa jego szefa ? :F
Cytuj
PM
Tak, Para-Medic to najlepsza ksywa w serii Metal Gear od czasu Shotgunnera :F "Jestem Shotgunner, nikt nie przejdzie" czy jakoś tak :)

Jakby to ktoś umieścił w dziale o grach, może jakiś temat by w końcu sobie pożył?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Metal Gear Solid
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpnia 15, 2006, 01:14:45 pm »
Cytuj
sory ale ciekawy temat sie rozwinoł ale z tym oddawaniem choldu to naprawde bo ogladalam trajler bo jesli BB zyje to komu innemu mogl by oddawac chold pozatym jak ogladalam to tam bylo widac ze snake uzywal CQC a pytanie z kat potrafil by CQC jesli ta technike the boss z pierwszym Snake stworzyli qstn.gif
Ogladalas trailer? Ułaaaaaał. Sadze ze ogladalo go 3/4 ktywnych userow tego forum. No i co ze uzywa CQC? Sadze ze po prostu close quarters combat staje sie coraz bardziej powszechne i uzyteczne - ot co.
Osob do oddawanie choldu jest duzo...The Boss, Big Boss, Fortune, Emma, Olga, Dziecko Olgi, Gray Fox, Stillman. Brzmia w wiekszosci niedorzecznie, ale jak zawsze powtarzam - nie wiadomo czym nas Hideo zaskoczy.

 

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Odp: Metal Gear Solid
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpnia 15, 2006, 01:15:49 pm »
Przecierz ocelot nie jest synem Big bossa bo on jest teraz do snake podobny przez reke likłita no przecierz juz w 2 o tym było  

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Metal Gear Solid
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpnia 15, 2006, 01:18:02 pm »
A kto mowi ze Ocelot jest synem BB? On jest synem The Boss. Chociaz w swomie na upartego mozna go nazwac synem Big Bossa przez Liquid Arm ;]

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Odp: Metal Gear Solid
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpnia 15, 2006, 01:27:38 pm »
co ty gadasz ocelot jest synem The boss ??? zwariowales ?!

JAK to jest mozliwe ?????

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Metal Gear Solid
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpnia 15, 2006, 01:31:12 pm »
Cytuj
co ty gadasz ocelot jest synem The boss ??? zwariowales ?!

JAK to jest mozliwe ?????
No, to nie zostało do końca powiedziane w grze, ale potwierdzone w czasie jakiejs tam konferencji przez mistrza Hideousa. Ocelot jest synem The Boss i The Sorrow. Big Boss[czyli Naked Snake] nie ma z nim żadnego pokrewieństwa.
I jeszcze jedno,

Pisze się Hołd ;)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 15, 2006, 01:31:58 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Odp: Metal Gear Solid
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpnia 15, 2006, 01:39:44 pm »
Przecierz t onie mozliwe ?! Jasne i volgin by o tym nie wiedział

EDIT:::
sorry co ja napisałam nie volgin tylko ocelot !!!
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 15, 2006, 04:43:10 pm wysłana przez Gipsi »

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Metal Gear Solid
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpnia 15, 2006, 01:48:20 pm »
Kto wie? Oglądałaś końcówkę do końca? Później jest taki tajemnicy telefon wykonany przez Ocelota :) Nie wiem czy on nie wiedział, ale on zawsze gra na kilka frontów i jest chyba zawsze najlepiej poinformowany ze wszystkich :) [ w końcu szpion, trenowany przez GRU i przez CIA :) ]

Aha, możesz edytować swoje wcześniejsze posty, tam w rogu wypowiedzi masz takie trzy obrazki, Raportuj, Edytuj i Cytuj :)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 15, 2006, 01:51:19 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Odp: Metal Gear Solid
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpnia 15, 2006, 01:53:57 pm »
dzieki za info . Tak słuchałam do konca i wiem ze grał na kilku frontach . Ale tak wogole wiecie ze zamiast evy mial byc Adam czyli Adamska a Adamska to Ocelot

Przyznam ze to wszystko jest strasznie poplatane  

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Metal Gear Solid
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpnia 15, 2006, 01:54:15 pm »
Cytuj
sorry co ja napisałam nie volgin tylko ocelot excl.gif
Mogl wiedziec lub nie. Ocelot zawsze wie wiecej niz by sie zdawalo, aczkowliek patrioci (wtedy filozofowie) zabrali Boss syna podczas bodajze ladowania w Normandii keidy go urodzila (wiek Ocelota sie zgadza). Dodatkowo potwierdza ten fakt to, ze Ocelot pracuje dla patriotow/filozofow w zasadzie bez przerwy. Oszukiwal Volgina i KGB a wieksza czesc philosophers legacy dostali patrioci.

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Odp: Metal Gear Solid
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpnia 15, 2006, 01:57:24 pm »
A no tak o tym nie pomyslałam to by sie zgadzało ale the boss nawet o tym niie wiedziala  

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Metal Gear Solid
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpnia 15, 2006, 02:06:12 pm »
Cytuj
Przyznam ze to wszystko jest strasznie poplatane
Poplątane, w zasadzie także w kilku rzeczach niezgodne nieco z poporzednimi częściami, bo Hideous raczej nie spodziewał się takiej popularności tworząc pierwszego Metal Geara, taką raczej zwykłą strzelanko-skradankę. A teraz to już naprawdę gigantyczna seria o poplątanej fabule.

Cytuj
dzieki za info . Tak słuchałam do konca i wiem ze grał na kilku frontach . Ale tak wogole wiecie ze zamiast evy mial byc Adam czyli Adamska a Adamska to Ocelot
No właśnie :) Tylko nie wiem dlaczego "Adamska" bo mi to nie brzmi ani na rosyjskie imię, ani na jego jakieś takie "zjapońszczenie", więc to jest część której ni cholery nie rozumiem.

Cytuj
Mogl wiedziec lub nie. Ocelot zawsze wie wiecej niz by sie zdawalo, aczkowliek patrioci (wtedy filozofowie) zabrali Boss syna podczas bodajze ladowania w Normandii keidy go urodzila (wiek Ocelota sie zgadza). Dodatkowo potwierdza ten fakt to, ze Ocelot pracuje dla patriotow/filozofow w zasadzie bez przerwy. Oszukiwal Volgina i KGB a wieksza czesc philosophers legacy dostali patrioci.
Dobra, THe Boss lądowała w Normandii i urodziła dziecko. Czyli co? Walczyłą z wielkim brzucholem? Kurde, to dopiero musiała być twarda baba :)
W ogóle idźcie w cholere. Dawno grałem w tą grę i już nic nie pamiętam. Pogmatwali to wszystko, jacyś Filozofowie, Patrioci, Komitet Cwaniaków :F (wisemen committee z dwójki). W czwórce chcę troche strzelaniny takiej bezmózgiej :)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Metal Gear Solid
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpnia 15, 2006, 02:10:39 pm »
Po co strzelac? Na nizszych poziomach trudnosci (poki alarm nie rowna sie game overovi) przez te gre mozna przebiec na alarmie walczac tylko z bossami ( z the endem nawet walczyc nie trzeba, wystarczy zabic w warehouse exterior z SVD :D)

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Metal Gear Solid
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpnia 15, 2006, 02:16:36 pm »
Cytuj
Po co strzelac? Na nizszych poziomach trudnosci (poki alarm nie rowna sie game overovi) przez te gre mozna przebiec na alarmie walczac tylko z bossami ( z the endem nawet walczyc nie trzeba, wystarczy zabic w warehouse exterior z SVD :D)
Ale ja chcę opaskę Snejka z dwójki (infinite ammo) jakieś porządne rozpylacze i strzelać aż utonę w morzu łusek ;) No, ale ciekaw jestem nowej części. Nie wiem tylko czy zagram, ale o to się postaram już. Jak to będzie ostatnia część (muzyka brzmi tak jakby pożegnalnie) [same dziadki, Snejk, Ocelot, nawet Otacon :F]. Jak Snejk faktycznie pożegna się ze służbą, to nie zrobią raczej nowej serii o Raydenie, bo wtedy t o będzie taka krowa do dojenia, a nie gra z duszą i fajną fabułą.
No zostaje nam czekać. Rok, może dwa?  

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Odp: Metal Gear Solid
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpnia 15, 2006, 02:17:39 pm »
Cytuj
Dobra, THe Boss lądowała w Normandii i urodziła dziecko. Czyli co? Walczyłą z wielkim brzucholem? Kurde, to dopiero musiała być twarda baba

Chciała bym to zobaczyć  

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Metal Gear Solid
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpnia 15, 2006, 02:41:40 pm »
Cytuj
Cytuj
Dobra, THe Boss lądowała w Normandii i urodziła dziecko. Czyli co? Walczyłą z wielkim brzucholem? Kurde, to dopiero musiała być twarda baba

Chciała bym to zobaczyć
Ech, może się troche przyczepiłem :) MGs to nie jest gra realistyczna, dziadzio budzący się ze stanu śmierci, jakieś kolesie-robale, duch. Jak zobaczyłem jak Ocelot żongluje trzema rewolwerami też w to nie wierzyłem (dopóki nie zobaczyłem pokazów na necie, tam to dopiero robią tricki), Vamp który przeżywa kulkę, i ta cała maszyneria -Metal Geary, Shadogody. MGS to cały czas taka gra science fiction :)

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Odp: Metal Gear Solid
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpnia 15, 2006, 02:45:23 pm »
Gry nie moga byc realistyczne bo automatycznie stały by sie nudne , nieprawdarz ???