Autor Wątek: Triple Triad Online  (Przeczytany 4758 razy)

Offline Czaj0

  • Soldier
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Triple Triad Online
« dnia: Stycznia 08, 2005, 02:40:01 pm »
kto z was gra w ttonline?:D heh wlasnie dostalem karte emerald weapon po walce? jesli ktos chce link :) to podam :D narazie sie pytam czy ktos gra :D

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Triple Triad Online
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 08, 2005, 02:41:41 pm »
a tak do kładniej to co to za gra? O czym to jest? :>

mogłeś napisać coś o tym...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Triple Triad Online
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 08, 2005, 02:52:45 pm »
hmm to podaj link :P
kiedys chyba jakis nius byl nawet o tym na SZ i tam w komentarzach jedni mowili ze zadzebiste a drudzy ze maxymalnie do dupy wiec bym sobie sam obadał...

Offline Czaj0

  • Soldier
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Triple Triad Online
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 08, 2005, 03:13:10 pm »
www.ttadvance.com
mi sie wybitnie podoba ;) wlasnie kupilem sobie karte tidusa :D

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Triple Triad Online
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 08, 2005, 03:30:14 pm »
ehh... Gipsi... Triple Traid to jest karcianka z ósemki.... ja byłem na ttadvance przez chwilę... zagrałem jedną partyjkę (swoją drogą zmasakrowałem gościa 8:1) i mi się odechciało bo mi za wolno wszystko chodziło... ale może jeszcze zagram... słabe karty miałem (może dlatego, że miałem startdeck tylko) i nie zakumałem w jaki sposób się zdobywa karty po grze, bo jak tego kolesia rozwaliłem to nic nie dostałem...

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Triple Triad Online
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 08, 2005, 03:32:22 pm »
po grze sie tylko punkty dostaje :/ i karty se trza kupowac
goopio bo powinno byc tak ze sie zabiera pokonanemu :P

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Triple Triad Online
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 08, 2005, 03:38:31 pm »
jest taka opcja trade i jak sie ja wlaczy to sie chyba bierze od przeciwnika :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Czaj0

  • Soldier
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Triple Triad Online
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 08, 2005, 03:41:19 pm »
heh bo grales na spara i dlatego nie mogles wziac karty :) jesli grasz na serio (musisz wygrac 20 walk) to wtedy grasz o karty i o punkty :)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Triple Triad Online
« Odpowiedź #8 dnia: Stycznia 08, 2005, 03:54:31 pm »
jak narazie to wyglada calkiem calkiem tylko szkoda ze jest tak kiepsko zrobiona... powinno byc tak jak np. gierki w kurniku
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Triple Triad Online
« Odpowiedź #9 dnia: Stycznia 08, 2005, 03:56:19 pm »
oł men ale ze mnie lamka :P jakiego masz nicka zell? bo bym chcial chociaz raz wygrac :P

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Triple Triad Online
« Odpowiedź #10 dnia: Stycznia 08, 2005, 04:14:07 pm »
samanosuke :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Triple Triad Online
« Odpowiedź #11 dnia: Stycznia 08, 2005, 04:18:05 pm »
czyli zgadlem :P łoczingowałem nawet jak z kims grales

kurde czemu ja mam takie do dupy karty? -_- ile kosztuja jakies lepsze? bo niechce mi sie sklepu ogladac tylko zeby stwierdzic ze biedny jestem :P

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Triple Triad Online
« Odpowiedź #12 dnia: Stycznia 08, 2005, 04:21:42 pm »
mozna kupowac pojedyncze za kilkanascie, kilkadziesiat pkt ale ja i tak narazie nie wydaje tylko zbieram 250 na gold deck (5 kart z lvl6-8 :F)
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Triple Triad Online
« Odpowiedź #13 dnia: Stycznia 08, 2005, 04:24:23 pm »
oo moze za miesiac uzbieram >_< bo jeszcze nic nie wygralem :P

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Triple Triad Online
« Odpowiedź #14 dnia: Stycznia 08, 2005, 05:16:05 pm »
geezz... ale ci ludzie z TTA są cięcy... narazie mam 3 zwycięstwa, remis i przegraną i se przed chwilą kupiłem Platinum Deck i Final Fantasy IX Deck.... będę kupował FFIX aż dostanę Kuję hehehehehe.... podajcie swoje nicki, żebym mógł wam skopać dupę.... ja mam tak jak mam

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Triple Triad Online
« Odpowiedź #15 dnia: Stycznia 08, 2005, 05:18:36 pm »
trafiasz na cieniasow albo ci sie starter udal :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Triple Triad Online
« Odpowiedź #16 dnia: Stycznia 08, 2005, 05:34:03 pm »
szit ja z zellem gram juz dluzszy czas i narazie kazdy z nas raz wygral i same remisy :F <chociaz ta sziksa sobie karty dokupuje a ja gram na starterze :P >

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Triple Triad Online
« Odpowiedź #17 dnia: Stycznia 08, 2005, 05:43:05 pm »
Ja też gram starterem...

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Triple Triad Online
« Odpowiedź #18 dnia: Stycznia 08, 2005, 05:47:21 pm »
to ci sie widac trafilo w nim piec kart 5 levelu :F
a ja se Yojimba kupilem taki ze mnie burżuj i teraz zbieram na jakiegos packa

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Triple Triad Online
« Odpowiedź #19 dnia: Stycznia 08, 2005, 05:50:56 pm »
ojojoj... zaczynam przegrywać... ale to przez to,że nie mam żadnych dobrych kart 5 levela i ciągle gram z ludźmi na open, którego nienawidzę...