Autor Wątek: Final Fantasy Type-0 HD - 3 pytania [DUŻE SPOILERY DOTYCZĄCE ZAKOŃCZENIA]  (Przeczytany 1813 razy)

Offline Zernat

  • Soldier
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Witam, właśnie ukończyłem Type-0 HD i pozbierałem szczękę z podłogi. I mam trzy pytania. Oczywiście mnóstwo spoilerów ! Mam też nadzieję, że dobrze trafiłem z działem.

1. Ukończyłem grę na poziomie "średnim" ten przed Agito. Odblokowałem filmik "From Ashes" i ten w którym Dr. Arecia mówi ile razy świat się odradzał. Nie mam np. tego filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=Qr4TN5KI1w0

I mam tam jeszcze parę pustych miejsc, co trzeba zrobić aby odblokować resztę ? Przejść grę na wyższych poziomach trudności ? Czy po prostu zrobić coś konkretnego w czasie grania ?

2. Pytanie o zakończenie. Nie wiem czy wszystko dobrze zrozumiałem. Wszyscy z Class Zero umarli po tym jak pokonali "sędziego". Okazało się, że Dr. Arecia jest jakimś Bogiem (?) i czuwała nad światem gdy ten zataczał koło ponad 600 milionów razy. Czy dobrze rozumiem ?

3. Dla Dr. Arecii zaskoczeniem było, że Class Zero pokonali sędziego, tak ? Dlatego "obudziła" Machine i Rem aby jej opowiedzieli o jej "dzieciach" i mogli czuwać dalej nad tym światem, tak ?

Będę bardzo wdzięczny jeśli ktoś mi odpowie na te pytania i trochę rozjaśni sprawę. Z góry dziękuję i Pozdrawiam :-)

Offline Zernat

  • Soldier
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy Type-0 HD - 3 pytania [DUŻE SPOILERY DOTYCZĄCE ZAKOŃCZENIA]
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 12, 2015, 01:38:11 pm »
Pozwolę sobie odświeżyć moje pytanko. Ciągle poszukuję odpowiedzi.

Nie wiem czy nikt mi nie odpowiada bo zadałem tak głupie pytanie, czy też po prostu nikt nie zna odpowiedzi na moje pytania. Za taką informacje też byłbym wdzięczny ;-)

Pozdrawiam.

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy Type-0 HD - 3 pytania [DUŻE SPOILERY DOTYCZĄCE ZAKOŃCZENIA]
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 12, 2015, 11:31:24 pm »
Cytuj
Nie wiem czy nikt mi nie odpowiada bo zadałem tak głupie pytanie, czy też po prostu nikt nie zna odpowiedzi na moje pytania.
Nie, po prostu forum jest martwe.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?